Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. Apríl , 2024, 23:22:20
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159739 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #165 kedy: 26. September , 2010, 18:14:56 »

Ano, neplatis cenu najvyssej.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #166 kedy: 28. September , 2010, 18:08:20 »

pockat nechapem, nieco stoji 30eur, nahodim tam cojaviem 40 Eur tak ak nikto neda vyssie, vyhram a platim 30 eur ?
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #167 kedy: 28. September , 2010, 18:10:22 »

ano
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #168 kedy: 28. September , 2010, 18:11:34 »

takze teraz tam nieco stoji 30 Eur, zajebem tam ze prihadzujem 100 Eur, tym padom sa na to kazdy vysere a zaplatim 30 Eur a som vysmiaty ?  Bavím sa skvele to je nejake divne nie ?  Fuuha zíram
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #169 kedy: 28. September , 2010, 18:15:18 »

takze teraz tam nieco stoji 30 Eur, zajebem tam ze prihadzujem 100 Eur, tym padom sa na to kazdy vysere a zaplatim 30 Eur a som vysmiaty ?  Bavím sa skvele to je nejake divne nie ?  Fuuha zíram

tych Tvojich 100€ tam nikto neuvidi, takze ten efekt co pises to mat nebude
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #170 kedy: 28. September , 2010, 18:16:44 »

takze teraz tam nieco stoji 30 Eur, zajebem tam ze prihadzujem 100 Eur, tym padom sa na to kazdy vysere a zaplatim 30 Eur a som vysmiaty ?  Bavím sa skvele to je nejake divne nie ?  Fuuha zíram

to je otazne ci vysmiaty, ked nieco co drazis chces tak za 40, das maximalnu ponuku 100 a niekto sa bude o to prebijat a da druhu najvyssiu ponuku 95 a ty to za tuto sumu vyhras, tak to velke stastie nebude
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #171 kedy: 28. September , 2010, 18:16:55 »

tych Tvojich 100€ tam nikto neuvidi, takze ten efekt co pises to mat nebude

aha, tak uz tomu rozumiem, ale potom celkom divocina si to vybidovat...v realne som to este neskusal, ale budem s tade nieco zhanat, takze asi sa tomu povenujem  :)
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #172 kedy: 28. September , 2010, 18:18:21 »

aha, tak uz tomu rozumiem, ale potom celkom divocina si to vybidovat...v realne som to este neskusal, ale budem s tade nieco zhanat, takze asi sa tomu povenujem  :)

a to uvidis, ked po niecom velmi pojdes a niekto ta vybiduje 2 sek pred koncom, alebo este lepsie o 10 dolarov, bidovanie na bay je velky adrenalin, ja osobne to moc nemusim
« Posledná zmena: 28. September , 2010, 18:19:29 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #173 kedy: 28. September , 2010, 18:21:50 »

Uz ked sme pri tom, mam dost problem s tym, ze po urcitom case po par bidoch mi vyhadzuje formular pre potvrdenie platobnej karty ktoru tam neviem ani za boha registrovat, takze potom stale po istom pocte bidoch dostanem "zakaz" na isty cas.. S tou kartou sa inac neviem registrovat ani na paypal. Uz som s tym normalne prisiel ako debil do banky spytat sa, ci je mozne tuto kartu pouzivat na ten ucel a v com moze byt problem ze ma nechce paypal zaregistrovat, tak mi tetka povedala ze asi bude problem v nastaveni denneho limitu. Aj ked som ho nastavil tak sa nic neudialo. Mam klasicku Visu od SLSP, v com moze byt problem? uz neviem koho sa spytat, kazdi sa tam dokazal hravo zaregistrovat iba ja nie..  Smútim
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #174 kedy: 28. September , 2010, 18:46:42 »

a to uvidis, ked po niecom velmi pojdes a niekto ta vybiduje 2 sek pred koncom, alebo este lepsie o 10 dolarov, bidovanie na bay je velky adrenalin, ja osobne to moc nemusim

a mne osobne uz z toho zacina jebat  Ja som čert.. Na zdravie!
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #175 kedy: 28. September , 2010, 18:49:04 »

a mne osobne uz z toho zacina jebat  Ja som čert.. Na zdravie!

inac kolko sekund pred koncom sa da este bidnut, myslim kym to este stihne prejst internetovou snurou a kym to stihne system spracovat?
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #176 kedy: 28. September , 2010, 18:51:51 »

inac kolko sekund pred koncom sa da este bidnut, myslim kym to este stihne prejst internetovou snurou a kym to stihne system spracovat?

podla mna stihnes aj sekundu, ak trafis;
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #177 kedy: 28. September , 2010, 19:15:13 »

Uz ked sme pri tom, mam dost problem s tym, ze po urcitom case po par bidoch mi vyhadzuje formular pre potvrdenie platobnej karty ktoru tam neviem ani za boha registrovat, takze potom stale po istom pocte bidoch dostanem "zakaz" na isty cas.. S tou kartou sa inac neviem registrovat ani na paypal. Uz som s tym normalne prisiel ako debil do banky spytat sa, ci je mozne tuto kartu pouzivat na ten ucel a v com moze byt problem ze ma nechce paypal zaregistrovat, tak mi tetka povedala ze asi bude problem v nastaveni denneho limitu. Aj ked som ho nastavil tak sa nic neudialo. Mam klasicku Visu od SLSP, v com moze byt problem? uz neviem koho sa spytat, kazdi sa tam dokazal hravo zaregistrovat iba ja nie..  Smútim

bud rad aspon usetris  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #178 kedy: 28. September , 2010, 19:25:39 »

Uz ked sme pri tom, mam dost problem s tym, ze po urcitom case po par bidoch mi vyhadzuje formular pre potvrdenie platobnej karty ktoru tam neviem ani za boha registrovat, takze potom stale po istom pocte bidoch dostanem "zakaz" na isty cas.. S tou kartou sa inac neviem registrovat ani na paypal. Uz som s tym normalne prisiel ako debil do banky spytat sa, ci je mozne tuto kartu pouzivat na ten ucel a v com moze byt problem ze ma nechce paypal zaregistrovat, tak mi tetka povedala ze asi bude problem v nastaveni denneho limitu. Aj ked som ho nastavil tak sa nic neudialo. Mam klasicku Visu od SLSP, v com moze byt problem? uz neviem koho sa spytat, kazdi sa tam dokazal hravo zaregistrovat iba ja nie..  Smútim

zisti si ci je embossovana
Zaznamenané

korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #179 kedy: 29. September , 2010, 08:12:54 »

Ked mám podozrenie ze som bol ojebaný /od zaplatenia sa dotycny vobec neozyva/ a platil som paypal. Ako mám postupovat?
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.263 sekund, 23 otázok.