Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 23:19:47
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159735 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #210 kedy: 05. Január , 2011, 17:25:28 »

Toto, co som dal ja by malo byt prepocitane dennym kurzom NBS - a ak sa nemylim, tak to je pravoplatne, co urci NBS aj pre zahranicne obchody, ci ?

Sice moze byt, ze ak platis kartou, tak kazda banka si urcuje vlastny kurz.

Presne tak, NBS bude mat vzdy odlisny kurz od bank; ako som povedal, ideal je si to prejst cez kalkulacku svojej banky a hend vies presnu sumu, kolko budes platit
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #211 kedy: 05. Január , 2011, 18:54:20 »

Budem puntičkár ale NBS už kurzy nevydáva, len sprostredkuváva tie čo vydáva ECB, sorry hoši ale defekt zo strednej školy kde nás za to gezovali  Bavím sa skvele
Zaznamenané
potkanX
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #212 kedy: 06. Január , 2011, 12:49:59 »

Nemate niekto skusenosti , ze kupite danu vec ale seller vam napise , ze si musite zariadit vlastneho kuriera, objednavali ste uz niekto takto , napriklad cez DHL, online kuriera, kde zadate adresu , kde to vyzdvihne a vasu....Mate niekto skusenosti plz? dakujem
neviem odkial je seller, ale toto vyborne funguje v jukej. je viacero firiem ktori sa zaoberaju vozenim balikov odtial na slovac ci do ciech, ziju z gastarbajtrov, ale vedia robit aj vyzdvihnutie ebay veci, s niektorymi sa da aj dohodnut ze vec v hotovosti zaplatia pokial im prevedes peniaze. vacsina funguje iba londyn plus vacsie mesta, ale mne vyzdvihoval teahousetransport kombo aj v nejakej prdeli v severnom irsku, co ju ledva gugl nasiel. stalo to 40 libier door to door. mainland UK robia za 30. nejake linky plus hodnotenia najdes na forach ludi pracujucich v jukej. ono vacsinou sa to z UK vyplati viac ako ked ti to posle seller postou, nevraviac o tom, ze fcil na konci decembra mi royal post kdesi v tych ich 5cm zavejoch stratila balik so snimacmi a uz sa zrejme nikdy nenajde.
su aj podobne firmy ktore robia staty, ale o nich nist neviem. jakysi poliaci co viem robia v podstate celu europu, na nich som narazil ked som hladal kuriera z nemecka, ale blizsie som ich nakoniec neskumal.
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #213 kedy: 06. Január , 2011, 15:13:34 »

neviem odkial je seller, ale toto vyborne funguje v jukej. je viacero firiem ktori sa zaoberaju vozenim balikov odtial na slovac ci do ciech, ziju z gastarbajtrov, ale vedia robit aj vyzdvihnutie ebay veci, s niektorymi sa da aj dohodnut ze vec v hotovosti zaplatia pokial im prevedes peniaze. vacsina funguje iba londyn plus vacsie mesta, ale mne vyzdvihoval teahousetransport kombo aj v nejakej prdeli v severnom irsku, co ju ledva gugl nasiel. stalo to 40 libier door to door. mainland UK robia za 30. nejake linky plus hodnotenia najdes na forach ludi pracujucich v jukej. ono vacsinou sa to z UK vyplati viac ako ked ti to posle seller postou, nevraviac o tom, ze fcil na konci decembra mi royal post kdesi v tych ich 5cm zavejoch stratila balik so snimacmi a uz sa zrejme nikdy nenajde.
su aj podobne firmy ktore robia staty, ale o nich nist neviem. jakysi poliaci co viem robia v podstate celu europu, na nich som narazil ked som hladal kuriera z nemecka, ale blizsie som ich nakoniec neskumal.


no bud by to bolo z ebay UK alebo DE,  nemohol by si poradit nejaku firmu? lebo su aj taki selleri , ze pohode predaju ,ale musis si najst odvoz....a kedze hovoris , ze to byva lacnejsie ako posta...kolko to trva? dik
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
potkanX
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #214 kedy: 07. Január , 2011, 00:30:21 »

z nemecka nist podobne nepoznam, vravim ze som raz zazrel nejaky odkaz na poliakov co robili celu europu ale neskumal som to. ono ani nebyva treba, ked german napise ze posiela iba dojcland tak to v praxi znamena ze nevie po anglicky, ked mu po nemecky napises ze ci neposle na slovac tak v 90% nie je problem. aj ked samozrejme mas smolu pri nutnosti osobneho odberu, ale tych je v germanii minimum.
v UK mam osobnu skusenost iba s teahousetransport.co.uk, ti pytaju za celu britaniu 25+5Ł do 70libier hmotnosti, kde sa vacsina veci vojde, pokial teda nekupujes 48stopy mixpult. viac podobnych spolocnosti  najdes na forume londyn.sk, sekcia posta...
http://forum.londyn.sk/viewforum.php?f=23
z UK je to dost zaujimave, pretoze na UK ebay su o hodne zaujimavejsie veci jako v germanii a ceny byvaju casto niekde inde. a najma, pokial vec predava niekto zo zastrcenej prdele a ma iba osobny odber, casto vydrazena suma byva vyslovene smiesna a casto takito ludia nemaju problem pristupit na tvoju ponuku zorganizovat si vlastneho kuriera, aj ked nie je to pravidlom. uz som takto videl napriklad vydrazit stare 120W lampove kombo starfield za 54Ł...
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #215 kedy: 07. Január , 2011, 22:33:56 »

Akurat chcem kupit hlavu z ebay.UK, ja mam 0 rating a predavajuci ma tiez 0 rating, poslal mi hned foto a cena je velmi dobra. Platba bude cez paypal...nie je nejaka moznost aby ma okaslal?dakujem
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #216 kedy: 07. Január , 2011, 22:36:23 »

tá možnosť je viac než veľká  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 07. Január , 2011, 22:36:54 od pelko » Zaznamenané
potkanX
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #217 kedy: 07. Január , 2011, 22:39:13 »

minimalne by som pohladal cez fotogugl, ci tie fotky nepozbieral. ale naozaj kupovat hned s nulou lampac od niekoho s nulou nie je najlepsi napad...
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #218 kedy: 07. Január , 2011, 22:42:15 »

niesom nejak chranený na ebayi? cena je tak akurat...dal moznost , ze si mozem ja zariadit odvoz alebo on....neviem...poradte plz
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #219 kedy: 07. Január , 2011, 22:43:51 »

Akurat chcem kupit hlavu z ebay.UK, ja mam 0 rating a predavajuci ma tiez 0 rating, poslal mi hned foto a cena je velmi dobra. Platba bude cez paypal...nie je nejaka moznost aby ma okaslal?dakujem

je moznost ze ho okasles ty? urcite to riesi aj on z jeho strany  Bavím sa skvele mozem mu napisat ja ze ho chces ojebat a tak sa zlakne ze ak ta chcel ojebat, tak to neurobi a ochranim ta tak
« Posledná zmena: 07. Január , 2011, 22:45:20 od kaolko » Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #220 kedy: 07. Január , 2011, 22:48:00 »

je moznost ze ho okasles ty? urcite to riesi aj on z jeho strany  Bavím sa skvele mozem mu napisat ja ze ho chces ojebat a tak sa zlakne ze ak ta chcel ojebat, tak to neurobi a ochranim ta tak

omg, seriozne sa pytam....
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #221 kedy: 07. Január , 2011, 22:52:36 »

omg, seriozne sa pytam....

omg pytas sa to iste uz asi 5ty krat mam taky pocit :) kazdykrat ked nieco kupujes mas coko stiahnute.. od toho aku to ma resalovu hodnotu, cez to ci ta moze niekto ojebat a podobne..  tak kupuj od ludi co maju vysoky rating, na to to tam je..
ako si chraneny ked si kupis gitaru z ciech na inzerat a nechas si ju poslat na dobierku?
rovnako si chraneny aj pri kupe cez jebay
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #222 kedy: 07. Január , 2011, 23:00:02 »

omg pytas sa to iste uz asi 5ty krat mam taky pocit :) kazdykrat ked nieco kupujes mas coko stiahnute.. od toho aku to ma resalovu hodnotu, cez to ci ta moze niekto ojebat a podobne..  tak kupuj od ludi co maju vysoky rating, na to to tam je..
ako si chraneny ked si kupis gitaru z ciech na inzerat a nechas si ju poslat na dobierku?
rovnako si chraneny aj pri kupe cez jebay

no mas zly pocit.....pytal som sa preto , lebo na ebayi je ebay buyer protection , ci to s tym nesuvisi nejak...
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #223 kedy: 07. Január , 2011, 23:00:12 »

...
rovnako si chraneny aj pri kupe cez jebay
Akoze kondom ?
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #224 kedy: 07. Január , 2011, 23:32:44 »

v aukci dodal aj telefonne cislo, neviem, mohol by som mu zavolat ?(  Bavím sa skvele), to bude asi nie moc dobry napad...poradte prosim Smútim
« Posledná zmena: 07. Január , 2011, 23:33:01 od georgik » Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 24 otázok.