Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 13:39:22
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 160032 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #270 kedy: 12. November , 2011, 09:34:23 »

tak prvy mensi problem, splasil som g major cez bay (DE), podla popisu vsetko malo byt oka, no zial uz od druheho zapnutia efekt zacal zamrzavat ( co som neskor nasiel po forach, ze je casta vada starych g majorov ) po viacnasobnom resetovani zamrzanie vyzera, ze zmizlo, no pribudol dalsi problem 4 tlacidla na prednom paneli vobec nereaguju (cize nemozem nic nastavit) ....s majitelom som uz popisal xkrat, vsetko vraj mu islo bez problemov (feedback ma 100 percent, cca nad 50 bodov) takze ista dovera tam je, ale momentalne neviem co s tym teraz...mam este zopar dni na otvorenie toho disputeu cez pay pal, alebo neviem co by ste poradili? vcera som zistil, ze vlastne v BA je aj tc electronic servis, tak neviem ci by sa dalo vymahat aj pripadne peniaze na opravu? lebo radsej by som si to nechal, keby to slo, ako mu to spat posielat...neviem no, ak mate nejake skusenosti, vdaka vopred za odpovede  Zdravíčko
g major asi uz nie je v zaruke? skus kontaktovat ten servis v BA, co ti povedia.

peniaze za opravu vymahat cez dispute sa mi zda nerealne (problemom by bola cena za opravu). ak ti nevyjde servis skus si otvorit dispute s tym, ze stav v inzerate vyrobku nezodpovedal skutocnemu stavu.

Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #271 kedy: 12. November , 2011, 09:47:29 »

g major asi uz nie je v zaruke? skus kontaktovat ten servis v BA, co ti povedia.

peniaze za opravu vymahat cez dispute sa mi zda nerealne (problemom by bola cena za opravu). ak ti nevyjde servis skus si otvorit dispute s tym, ze stav v inzerate vyrobku nezodpovedal skutocnemu stavu.



nie je to v zaruke, ano uz som ich kontaktoval, povedali, ze pokojne nech to donesiem, tu len ide o to, ze 45 dni bude asi v stvrtok-piatok, neviem, ak by som to prepasol, ci uz ptm by som ten dispute neotvoril? lebo ked musim poriesit najprv to, pripadne ptm opravu...skor tu ide o to ako v tom dispute by som to ptm vysvetloval...ze najprv to mrzlo, ptm uz to bolo ok, ptm zas mrzlo, tak opat ok, a ptm zacal problem s gombikmi...take to je no...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #272 kedy: 12. November , 2011, 13:21:31 »

nie je to v zaruke, ano uz som ich kontaktoval, povedali, ze pokojne nech to donesiem, tu len ide o to, ze 45 dni bude asi v stvrtok-piatok, neviem, ak by som to prepasol, ci uz ptm by som ten dispute neotvoril? lebo ked musim poriesit najprv to, pripadne ptm opravu...skor tu ide o to ako v tom dispute by som to ptm vysvetloval...ze najprv to mrzlo, ptm uz to bolo ok, ptm zas mrzlo, tak opat ok, a ptm zacal problem s gombikmi...take to je no...

rychlo ho strel dalej a kup si iny kus. obcas niektore stare kusy asi maju taketo zahadne neduhy. servis (aj ked autorizovany) na slovensku nejakeho imperialistickeho vyrobku, co sa uz par rokov nevyraba... to mi pride trochu sci-fi, ale vsak vyskusaj. ten servis ma byt Mediatech ?
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #273 kedy: 12. November , 2011, 15:33:51 »

rychlo ho strel dalej a kup si iny kus. obcas niektore stare kusy asi maju taketo zahadne neduhy. servis (aj ked autorizovany) na slovensku nejakeho imperialistickeho vyrobku, co sa uz par rokov nevyraba... to mi pride trochu sci-fi, ale vsak vyskusaj. ten servis ma byt Mediatech ?

jo, mediatech to je; pisal som na oficialnu stranku TC, a poslali mi odkaz na nich...ani som si nemyslel, ze na slovensku mame TC Electronic servis...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #274 kedy: 12. November , 2011, 15:39:19 »

jo, mediatech to je; pisal som na oficialnu stranku TC, a poslali mi odkaz na nich...ani som si nemyslel, ze na slovensku mame TC Electronic servis...

ja neviem, ci ich nazvat servis. oni su velka firma, co sem vozi rozne znacky, medziinym aj TC. ak si pisal k ofic. TC, tak Ta len odpalkovali k najblizsiemu dilerovi... napis potom, ako si dopadol.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #275 kedy: 12. November , 2011, 15:45:01 »

http://www.tcelectronic.com/Default.asp?Id=12432&AjrRgn=119&AjrRgnTtl=Slovak%20Republic
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #276 kedy: 12. November , 2011, 15:46:46 »


service nemusi byt nutne prekladane ako servis v zmysle oprava :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #277 kedy: 13. November , 2011, 14:15:15 »

ja by som mu to asi vratil. lebo predavat to s tym, ze je to nahovno, na to by som asi nemal svedomie a platit za to servis s neistym koncom tiez nie. cize asi ten dispute, ale sak to je na Tebe
Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #278 kedy: 13. November , 2011, 17:14:26 »

Ak to nechces posielat naspat, otvor dispute a vytrieskaj z neho nejake aspon symbolicke eura na opravu. Nemec by spravil to iste.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #279 kedy: 13. November , 2011, 18:31:15 »

@ mario bross - no ved jasne, zeby som to dalej predavat nemal svedomie, bud to ide poriadne alebo nie...

@ tom70 - toto ma presne napadlo, ze pripadne mimo poslania, ak by sa cez ten dispute aspon nieco dalo dostat na tu opravu, tak by to bolo asi naj, i ked kto vie, co ptm moze odist, no par dni este musim si to premysliet...
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #280 kedy: 17. November , 2011, 12:04:56 »

Chcem sa spytat, ze do kolko € nemusim platit clo a dph. Alebo musim vzdy a pri kazdej sume ?

Kamoska si kupovala hodinky za cca 70 € (uz prepocitane) a nemusela platit ani clo a ani dph.

Ja som si objednal z ciny nejake blbosti za par € na skusku, tak rad by som vedel, ci mam priratat k sume clo+dph.

Vdaka
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #281 kedy: 17. November , 2011, 12:07:04 »

dph (20%) sa platí od hranice okolo 22€, clo od 150€ (4%)
Niekedy sa stane že si aj drahý predmet na colnici nevšimnú a prejde, ale nestáva sa to vôbec často
« Posledná zmena: 17. November , 2011, 12:10:28 od pelko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #282 kedy: 17. November , 2011, 12:09:20 »

http://www.colnasprava.sk/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_VQ
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #283 kedy: 17. November , 2011, 12:13:50 »

dph (20%) sa platí od hranice okolo 22€, clo od 150€ (4%)
Niekedy sa stane že si aj drahý predmet na colnici nevšimnú a prejde, ale nestáva sa to vôbec často
Super, to som chcel vediet. Ak to je na 100%, tak o to vacsia radost.  Na zdravie!
 Zdravíčko
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #284 kedy: 17. November , 2011, 12:14:02 »

ako inak colnici vedia aka je hodnota tej veci, asi tam nemaju nejakych profesionalnych ocenovacov..?

ak si nieco kupim z ebayu tak sa asi da dohodnut s clovekom z USA nech tam napise (ak sa tam pise suma) inu sumu ako to stalo alebo tak.. akoze novy macbook by asi za 20 euro bol podozrivy ale tak ine veci..
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.228 sekund, 23 otázok.