Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 22:39:26
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159707 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #300 kedy: 23. November , 2011, 16:41:26 »

Navyse som sa s predajcom dohodol o kupe mimo ebay, takze som usetril dvakrat
Len tu je asi vacsia moznost, ze ta okasle.  :)
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #301 kedy: 23. November , 2011, 16:42:05 »

Presne tak, to by som nerobil ani keby som mal ušetriť polovicu...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #302 kedy: 23. November , 2011, 16:52:51 »

Treba mat znamych v usa. Potom je pokoj so vsetkym.  Zdravíčko
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #303 kedy: 23. November , 2011, 16:56:19 »

presne, a ked nemas, treba si ich kupit, dnes uz to nie je take drahe.


pripadne, ak sa chcete mat lepsie, treba mat znamych na ministerstve a vybavit si statnu zakazku
Zaznamenané

stoka!
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #304 kedy: 27. December , 2011, 19:01:55 »

Chcem sa dnes zaregistrovať na Ebay. Pýta odo mňa čísla mojej karty ktorá je Maestro. Ked im vyplním údaje o karte tak  budem vedieť s ňou aj platiť? Nepotrebujem aj Paypal?
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #305 kedy: 27. December , 2011, 19:33:11 »

Chcem sa dnes zaregistrovať na Ebay. Pýta odo mňa čísla mojej karty ktorá je Maestro. Ked im vyplním údaje o karte tak  budem vedieť s ňou aj platiť? Nepotrebujem aj Paypal?


Nie nepotrebujes paypal, ked si nieco kupis, on ti posle ziadost na zaplatenie na ebayi, tam sa preklikas cez fakturu, nakonci pojdes zapaltit, co ta presmeruje na taku tabulku , kde na jednej strane budes mat moznost sa prihlasit na paypal a na druhej bude moznost platit kreditkou, aspon ja som to tak robil.
Stalo sa mi , ze som nemal na paypali peniaze,tak som zaplatil mojej mamy kreditkou,ktora nema paypal.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #306 kedy: 27. December , 2011, 19:35:47 »

A nie je tam nejaké riziko ked dám údaje o karte pri registrácii?
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #307 kedy: 27. December , 2011, 19:40:24 »

A nie je tam nejaké riziko ked dám údaje o karte pri registrácii?


Nie, myslim , ze nie , ide to ako keby cez paypal  si myslim.
Preco si vlastne nespravis paypal acc?
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #308 kedy: 27. December , 2011, 19:48:14 »

No to sa mi zdá dosť komplikované a potreboval by som to do dvoch dní.
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #309 kedy: 27. December , 2011, 19:55:31 »

No to sa mi zdá dosť komplikované a potreboval by som to do dvoch dní.


Podla mna je to uplne jednoduche, to mas za 10 minut spravene a pockas par dni.
Druha vec je , ak nemas ebay acc,tak neviem ,ci sa to da spravit len tak narychlo, skus, mozno to pojde.
Mne, vzdy ked som nieco kupoval, som to platil cez tu paypal stranku ,a mal som na vyber aj platenie kartou, tam iba zadas cisla z karty a heslo a je to hotovo, par krat som musel aj platit namiesto svojho paypalu cuzdiou kartou,ktora nebola registrovana na paypal.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #310 kedy: 27. December , 2011, 20:41:27 »

No to sa mi zdá dosť komplikované a potreboval by som to do dvoch dní.

tibor to vobec nie je komplikovane..  trva to naozaj 10 minut..   ak konci drazba o dva dni tak ak to vyhras povedzme, tak este stale tam mas nejak 5 rpacovnych dni na zaplatenie.. napises predajcovi ze bla bla potrebujem par dni na realizaciu a bude to v poho.. ak sa ti s tym nechce piplat oslov nejakeho znameho nech ti to vydrazi s tym ze mu posles prachy na ucet potom.. a je to
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #311 kedy: 27. December , 2011, 20:51:44 »

tibor to vobec nie je komplikovane..  trva to naozaj 10 minut..   ak konci drazba o dva dni tak ak to vyhras povedzme, tak este stale tam mas nejak 5 rpacovnych dni na zaplatenie.. napises predajcovi ze bla bla potrebujem par dni na realizaciu a bude to v poho.. ak sa ti s tym nechce piplat oslov nejakeho znameho nech ti to vydrazi s tym ze mu posles prachy na ucet potom.. a je to


presne tak, sadnes, iba proste nahadzes udaje ,konec a cakas, a ten predajca , presne ako hovori kaolko, ak to nepotrebujes mat cim skor doma, on urcite pocka, ja som raz jedneho zdrzoval asi 2 tyzdne, lebo nebola vyplata,vsetko dopadlo ok, rating sme si dali na 1nicku. Oni nemaju problem to pochopit :)
« Posledná zmena: 27. December , 2011, 20:52:40 od georgik » Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #312 kedy: 28. December , 2011, 11:31:17 »

Mam kamoša čo má Paypal a vyplatil by to, len ja by som to chcel licitovať do konca. Len sa musím zaregistrovať a trošku mám obavy dávať tam údaje o svojej karte. Aké máte skúsenosti.?
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #313 kedy: 28. December , 2011, 12:07:18 »

Mam kamoša čo má Paypal a vyplatil by to, len ja by som to chcel licitovať do konca. Len sa musím zaregistrovať a trošku mám obavy dávať tam údaje o svojej karte. Aké máte skúsenosti.?


Nemas mat preco obavy, ci uz ebay alebo paypal niesu "firmy" co maju 1 tyzden od zalozenia. Nemusis sa nicoho bat.
A zneuzivanie kreditky je trestne,
mimochodom , ked som si raz objednaval z jedneho obchodu z USA,tak som nedostal ziadny link na platenie, proste chcel iba cisla z kreditky,tiez som sa bal,ale v USA je bezne takto platit, tam sa to hrubo tresta.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
stevok
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 123


« Odpoveď #314 kedy: 28. December , 2011, 15:17:36 »

mi to robime tak :
kamarat ma ucet na ebay. ak vyhrame nejaku auciu pride mu mail o tom ze vyhral a je tam aj mail na predajcu , nasledne mu napise mail nech mu posle iban , cislo uctu, meno a pod.... a samozrejme aj sumu s postovnym. on to prevedie priamo cez internet banking zo svojej banky do troch dni ma eura na ucte predavajuci a posiela vec. uz sme toho vydrazili dost , naposledy t.j. v pondelok sme vydrazili dsp kartu  UAD2 Solo s plug in-ami v hodnote 2500 dolarov za 600 eur....
Zaznamenané
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.