Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 12:42:47
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 160022 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #330 kedy: 25. Február , 2012, 18:10:25 »

Idem na to. A mám  spáchať "open case" na Paypal-e alebo na E-bay-i ? alebo obidva ?   Ktorý má väčšie páky na vrátenie peňazí? Nezodpovedný ebayer bude nejak " potrestaný" alebo  vráti peniažky a všetko bude po starom (  príp. vyfasuje odo mňa "hodnotenie)"? Viem, moc otázok, ale skúste niekto. Ide o život . Dík
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #331 kedy: 25. Február , 2012, 18:20:51 »

Idem na to. A mám  spáchať "open case" na Paypal-e alebo na E-bay-i ? alebo obidva ?   Ktorý má väčšie páky na vrátenie peňazí? Nezodpovedný ebayer bude nejak " potrestaný" alebo  vráti peniažky a všetko bude po starom (  príp. vyfasuje odo mňa "hodnotenie)"? Viem, moc otázok, ale skúste niekto. Ide o život . Dík


ja by som otvoril oboje, oni budu podla mna nejak spolupracovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #332 kedy: 25. Február , 2012, 18:25:34 »

to si píš že budu spolupracovať kedže paypal vytvoril samotny ebay  Zdravíčko
otvor to na ebayi
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #333 kedy: 25. Február , 2012, 18:26:32 »

to si píš že budu spolupracovať kedže paypal vytvoril samotny ebay  Zdravíčko
otvor to na ebayi

no este lepsie. takze rychlo zacni na tom pracovat.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #334 kedy: 25. Február , 2012, 18:37:28 »


ja by som otvoril oboje, oni budu podla mna nejak spolupracovat  Bavím sa skvele

Dovolím si ešte malú uvahu:

 a.) na gitaru, kt. som vyplatil sa veľmi teším, je to Charvel SO-CAL(japan) a "potrebujem" ju do zbierky, mám ďalšie dva Charvely(USA) a je to moja obľubená značka,možno je šanca že ešte príde v "termíne"

b.) predajca komunikuje i keď sporadicky a sľubil, že ma "odškodní" tzn. 30 libier dolu(poštovné) odráta. Žeby len naťahoval čas?

c.) môže mať človek zo 100 % feedbackom záujem spraviť podvod za cenu(500.-eur), že si na Ebay už "nevrzne" (asi zrušenie účtu alebo neviem čo)

d.) Ak je čas na open case 45 dní môže to doraziť na budúci týždeň.


Som skrátka zmätený a neviem spraviť rozhodnutie.Musím sa na to vyspať.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #335 kedy: 27. Február , 2012, 22:47:24 »

ihneď to preboha otvor, to si načo čakal viac jak mesiac?


pohoda,klídek.... práve som to otvoril a odpísali my, že do 7.marca sa mám skúšať dohodnúť  ešte s predajcom a potom budú pokračovať oni... Smútim Smútim Smútim Neviem
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #336 kedy: 07. Marec , 2012, 21:12:48 »

Ťakže  gitara  je doma. Boli trošku nervy kedže doba čakania sa natiahla na skoro 50 dní. Veci nabrali rýchly spád hneď ako som
spustil  "open case" , týpek zrazu komunikoval o dušu a gitara bola do týždňa doma.Dnes som case zatvoril a týpek dostal positiv feedback aj keď som pôvodne plánoval "pomstu". Proste som uveril historke o jeho otcovi, ktorí vážne ochorel,tieto veci  proste s človekom zamávajú a priority sa menia. A taktiež som neveril  že človek so 100%(188) feedbackom je schopný vedome podvodu.Toť vsjo.  Popiskujem si Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #337 kedy: 08. Marec , 2012, 00:46:22 »

Ťakže  gitara  je doma. Boli trošku nervy kedže doba čakania sa natiahla na skoro 50 dní. Veci nabrali rýchly spád hneď ako som
spustil  "open case" , týpek zrazu komunikoval o dušu a gitara bola do týždňa doma.Dnes som case zatvoril a týpek dostal positiv feedback aj keď som pôvodne plánoval "pomstu". Proste som uveril historke o jeho otcovi, ktorí vážne ochorel,tieto veci  proste s človekom zamávajú a priority sa menia. A taktiež som neveril  že človek so 100%(188) feedbackom je schopný vedome podvodu.Toť vsjo.  Popiskujem si Na zdravie!

podobne mne dnes cosi doslo mesiac po zaplatani, typek sa prvy raz ozval pred par dnami, ze sorry uz to posiela, dovtedy 4 tyzdne z jeho strany nic, ani slovo... ale to mne sa stava zakazdym, ale fakt ze vzdy, ked nieco riesim cez ebay  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #338 kedy: 08. Marec , 2012, 06:50:39 »

Ešte snáď dodám, že kolega "zabudol" pribaliť páku FR ale je mu odpustené,pretože gitara je  funglovka (avizoval ako použitú) a prišla v orig. Charvel kufri,o ktorom vôbec nebola reč. Akurát "nemohol" poslať  dohodnutú  sumičku ako bolestné kvôli zablokovanému paypal účtu. Páku skusím niekde splašiť (ak nepošle).
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #339 kedy: 08. Marec , 2012, 07:41:54 »

Ja mam s eBayom iba pozitívne skúsenosti (Rastis, asi máš fakt smolu, škoda  ?§!. ) Mne vzdy vysli v úsetrety, naposledy čo som kupoval gitaru, tak som niekde pri vybalovaní vytrúsil skrutku k pickguardu, typek mi poslal komplet srobiky aj s plieškom v sáčiku na jeho naklady, samozrejme som ich potom nasiel niekde zapatrošené v kufri.   :)
Potom som si kupoval hodinky, za cca 80USD, typek mi poslal zlý model, namiesto toho, aby som mu ich poslal naspat povedal ze drbat na to a poslal mi tie správne uplne zdarma, takze ja mam iba, iba pozitivne skusenosti  Na zdravie!
Ešte som si raz kupoval Elixir struny, cca 6 balíkov, nikdy mi to neprišlo, otvoril som dispute, prachy som dostal naspat bez akychkolvek problemov.
Jedinu negativnu skusenost som mal ked som strasne davno kupoval Gibson LP Special, ten mi prisiel s prasknutou hlavou a nikdy som nic nevyriesil (ale to bola moja chyba, v aukcii neboli fotky zozadu hlavy), cize hlava bola prasknuta uz davnejsie, aj podla vyjadrenia gitarara (vraj velmi vyshnute drevo). Ale to mi bolo jedno, lebo ta gitara mi ani nesla na colnicu a kupil som ju vsehovsudy asi za 420€  Na zdravie!
Zaznamenané
Ergo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #340 kedy: 13. Júl , 2012, 09:18:10 »

Zdravim  Zdravíčko

Neviete niekto o moznostiach ako kupit item z EBAYa, ked maju ze posielaju len do USA, alebo napr. mozno by bolo lahsie aj s Nemecka, kde maju uvedene ze len do nemecka Huh!

Samozrejme ze pokial tam mam nejakeho znameho tak poslat jemu, ale ked nemam ...
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #341 kedy: 13. Júl , 2012, 09:31:07 »

Zdravim  Zdravíčko

Neviete niekto o moznostiach ako kupit item z EBAYa, ked maju ze posielaju len do USA, alebo napr. mozno by bolo lahsie aj s Nemecka, kde maju uvedene ze len do nemecka Huh!

Samozrejme ze pokial tam mam nejakeho znameho tak poslat jemu, ale ked nemam ...

Existuju spolocnosti co to preposielaju,alebo si mozes zakupit "miesto" kde to budu posielat atd, alebo si sam objednas kuriera.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Ergo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #342 kedy: 13. Júl , 2012, 09:33:44 »

Existuju spolocnosti co to preposielaju,alebo si mozes zakupit "miesto" kde to budu posielat atd, alebo si sam objednas kuriera.

Hmm a nejake linky na taketo sluzby by sa nenasli  Popiskujem si ? Ani neviem co mam vyhladavat, oprobujem. Kazdopadne dik za napad
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #343 kedy: 13. Júl , 2012, 09:41:10 »

Hmm a nejake linky na taketo sluzby by sa nenasli  Popiskujem si ? Ani neviem co mam vyhladavat, oprobujem. Kazdopadne dik za napad

http://www.cz-ebay.cz/clanky/1335787287/vseobecne-informace-dovoz-vozidel.html

napriklad...
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Ergo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #344 kedy: 13. Júl , 2012, 12:57:28 »


Diki, tu stranku som uz videl, ale bolo to dost davno, aj som na nu zabudol.
Keby dakto vedel, resp. mal skusenosti s nejakou obdobnou sluzbou co take robi aj z nemecka, kludne vam dovolim sa s tym so mnou podelit  Bavím sa skvele
Nasiel som nejake, ale napr. niektore neberu ebay.de itemy  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 23 otázok.