Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 00:44:22
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159783 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #345 kedy: 13. Júl , 2012, 13:10:09 »

Diki, tu stranku som uz videl, ale bolo to dost davno, aj som na nu zabudol.
Keby dakto vedel, resp. mal skusenosti s nejakou obdobnou sluzbou co take robi aj z nemecka, kludne vam dovolim sa s tym so mnou podelit  Bavím sa skvele
Nasiel som nejake, ale napr. niektore neberu ebay.de itemy  Zdravíčko

z nemecka si objednaj kuriera...alebo nemecku postu...
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Ergo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #346 kedy: 13. Júl , 2012, 13:28:14 »

z nemecka si objednaj kuriera...alebo nemecku postu...

No hej ale to potrebujes poslat na nejaku adresu v nemecku, poskytuju kuriery/posta nieco take ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #347 kedy: 13. Júl , 2012, 13:34:35 »

Zdravim  Zdravíčko

Neviete niekto o moznostiach ako kupit item z EBAYa, ked maju ze posielaju len do USA, alebo napr. mozno by bolo lahsie aj s Nemecka, kde maju uvedene ze len do nemecka Huh!

Samozrejme ze pokial tam mam nejakeho znameho tak poslat jemu, ale ked nemam ...

pockal by som na aukciu, kde neni problem poslat k nam... ci nieco velmi raritne si si vyhladol ?
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #348 kedy: 13. Júl , 2012, 13:40:26 »

No hej ale to potrebujes poslat na nejaku adresu v nemecku, poskytuju kuriery/posta nieco take ?


jasne, objednas kuriera na adresu ,ktoru ti da predajca...a to uz sa dohodnes s kurierom ci platis ty /on predom ,barsjako....
« Posledná zmena: 13. Júl , 2012, 13:40:56 od georgik » Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Ergo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #349 kedy: 13. Júl , 2012, 14:10:58 »

pockal by som na aukciu, kde neni problem poslat k nam... ci nieco velmi raritne si si vyhladol ?

Hej jasne, poskulujem po G systeme  Nechajte ma vydýchať , teraz tam su 2 jeden USA a jeden nemecky, zatial tam je dobra cena, ale tazko povedat kam sa to vysplha este ... Tak sa len informujem dopredu, keby som to nahodou nechtiac nevydrzal a zobral to  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #350 kedy: 13. Júl , 2012, 14:43:25 »

Hej jasne, poskulujem po G systeme  Nechajte ma vydýchať , teraz tam su 2 jeden USA a jeden nemecky, zatial tam je dobra cena, ale tazko povedat kam sa to vysplha este ... Tak sa len informujem dopredu, keby som to nahodou nechtiac nevydrzal a zobral to  ha ha ha

vsak to je vec, ktorej musi byt plny ebay, myslim ze ti urcite nestoji za to riesit nejake krkolomnosti ...
Zaznamenané
Ergo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #351 kedy: 13. Júl , 2012, 14:57:09 »

vsak to je vec, ktorej musi byt plny ebay, myslim ze ti urcite nestoji za to riesit nejake krkolomnosti ...

no nevedel som ako na tom je, ale tak nasiel som 2 kusy len  Popiskujem si, ale tak keby nieco tak budem vediet
Zaznamenané
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #352 kedy: 13. Júl , 2012, 16:30:51 »

4 z 5 ludi, ktori mali napisane, ze posielaju len do Nemecka mi odpisali, ze nemaju problem poslat na Slovensko.
Treba sa ich len priamo spytat, ci by predsa len neboli ochotni ti to poslat na Slovensko.
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #353 kedy: 13. Júl , 2012, 17:09:59 »

4 z 5 ludi, ktori mali napisane, ze posielaju len do Nemecka mi odpisali, ze nemaju problem poslat na Slovensko.
Treba sa ich len priamo spytat, ci by predsa len neboli ochotni ti to poslat na Slovensko.

asi tak.   Na zdravie!
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
potkanX
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #354 kedy: 30. Júl , 2012, 22:56:25 »

presne tak. versand nach deutschland znamena neviem rozpravat inak jako po nemecky.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #355 kedy: 31. Júl , 2012, 06:49:43 »

....nie neznamená Versand je zásielka nach je v tomto kontexte do a krajinu snáď netreba prekladať, o tom že viem len po nemecky, nie je v tých troch slovách ani zmienky....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #356 kedy: 31. Júl , 2012, 07:32:28 »

Not sure if trolling, or just did not get it  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #357 kedy: 24. Október , 2012, 16:47:26 »

supnem to sem neviem najist temu o cle a dph

takto sa chcem spytat nepozna dajaku fintu aby sa dalo obist dph a clo ked si objednam daco zo zahranicia

napr dakde z japonska dajaku gitarku cez ebay .
kdesi som cital ze treba tam napisat gift . ked to aj colnici otvoria uvidia obitu gitaru tak by to mohli zozrat. nema niekto skusenost
dalsia otazka ako urcuju vysku dph kedze gitarka je zaplatena uz dopredu . z hodnoty baliku na kolko je poisteny ?

dikes
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #358 kedy: 24. Október , 2012, 16:49:28 »

Och, 568my krat.
Nie, gift nefunguje.
Počíta sa z ceny tovaru + pošta, ked ratame DPH + clo, jednoduchou sedalckou logikou si to zarataj a poctaj cca 1/4 navyse.
Ojebat sa to da jedine tak, ze das kilecko colnikovi na mieste a hotovo.
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #359 kedy: 24. Október , 2012, 16:56:52 »

ako vie colnik kolko ta gitara stoji . kedze je to zaplatene dopredu a pride iba balik . nie dobierka ani nic

a este ku otazka . plati to do vsetkych krajin v EU takym istym principom ?  napr do ciech dajakemu jantkovi poslat
« Posledná zmena: 24. Október , 2012, 17:12:35 od brko » Zaznamenané

Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.131 sekund, 23 otázok.