Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 00:03:22
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159761 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #390 kedy: 23. Február , 2013, 18:46:26 »

Chlapci, čo ste kokotní? Týpkovi došiel poškodený tovar a práve kvôli takýmto situáciám boli v rámci Ebay vytvorené príslušné mechanizmy.

Chcel by som vidieť vás na opačnom mieste. Machri za klávesnicou.


Mne keby príde nástroj a zistím, že mám vyhodiť 20 alebo 30 percent z jeho ceny za opravu poškodenia, s ktorým som ho nekupoval, tak zúrim už z princípu.
« Posledná zmena: 23. Február , 2013, 18:47:49 od BrokenWings » Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #391 kedy: 23. Február , 2013, 18:57:20 »

Uz mi dosiel dojebany tovar, mohol som ho vratit, alebo si ho nechat, to len na margo tych machrov  Na zdravie! . Vracat to bola kravina. Fakt neviem co placete, toto je riziko s nakupom z eBayu.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #392 kedy: 23. Február , 2013, 19:00:00 »

Keby ta gitara bola zlomena na pol, tak nepoviem. Ale kks, taka miniesteticka vada, ktora sa po 10 koncetoch dostavi...  Bavím sa skvele  ?§!.
Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #393 kedy: 23. Február , 2013, 19:00:16 »

Lenže to je subjektívny postoj, tá možnosť tu je, tak načo ho odrádzate od jej využitia.
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #394 kedy: 23. Február , 2013, 19:01:40 »

Branko, chcel by som ťa vidieť, keby si kúpiš novú gitaru a príde týpek a ojebe ti ju o roh :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #395 kedy: 23. Február , 2013, 19:04:42 »

Branko, chcel by som ťa vidieť, keby si kúpiš novú gitaru a príde týpek a ojebe ti ju o roh :)
Garantujem ti, ze videl by si ma uplne v pohode. :) Je to pre mna drevo s lakom.
Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #396 kedy: 23. Február , 2013, 19:09:22 »

neviem ake maju ostatni skusenosti, ale ked som preberal naposledy gitaru od kuriera DHL-ky, tak som po zaplateni, gitaru pred kurierom skontroloval. obavam sa, ze pokym si toto nespravil na mieste a nespisal reklamacny protokol, nemas narok na reklamaciu.


ak nahodou planujes koncertovat, budes mat tukancov habadej. osobne by som toto neriesil, ked hras, nepozeras sa na gitaru zozadu.
Zaznamenané

Forus
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


"Šak punk ne?"


WWW
« Odpoveď #397 kedy: 23. Február , 2013, 20:22:14 »

Ako som písal, mne to vôbec nevadí. Je pravda že ten lak tam trčí a je problém prechádzať po tom s rukou, lebo sa bojím, že mi to odpadne, ale tak to je riziko z eBaya. Na druhej strane, verím tomu, že ľudia v USA sú natoľko rozumný, že aspoň nejaké prachy mi pošlú, aj keď to nie je spôsobené jeho vinou. Ďalšia vec je, že som to platil cez Pay Pal ktorý tiež garantuje sumu prepravovaného tovaru, takže uvidíme ako sa to všetko vyrieši. Myslím, že v zahraničí je úplne bežné preplatiť opravu, resp. pýtať prachy od prepravnej služby, keď tovar príde aj napriek opatrenia poškodený ...
« Posledná zmena: 23. Február , 2013, 20:23:10 od Forus » Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #398 kedy: 24. Február , 2013, 03:43:56 »

Garantujem ti, ze videl by si ma uplne v pohode. :) Je to pre mna drevo s lakom.

OK. Na najbližšom koncerte Knechtovej na západe ťa strhnem z pódia a rozjebem ti polovicu gitary. Keď budeš v pohode, tak fajn. Keď nie, tak sú to len blbé na západ od Slovenska kecy.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #399 kedy: 24. Február , 2013, 08:07:49 »

OK. Na najbližšom koncerte Knechtovej na západe ťa strhnem z pódia a rozjebem ti polovicu gitary. Keď budeš v pohode, tak fajn. Keď nie, tak sú to len blbé na západ od Slovenska kecy.
Bavím sa skvele
Ty si to ponal rozdielne ale. Ak mi niekto ojebe gitaru za ucelom znicenia, tak mu ujebem z tvare, uz len z principu. Sak preco by mi mal niekto nicit moje veci, ze ? :) A ak by si ma strhol z podia, tak to by si potom zazil koncert.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Ak sa gitara nici (rozumej opotrebuva), pripadne poskodi pri prevoze (ci uz v dodavke smer koncert a pod.), tak mam v pici, tomu ver. A to je kua rozdiel, pan doktor.  Je to frajer Opat - je to pre mna drevo s lakom, v tomto pripade.

A ked sa nemylim, tak chlapcovi neojebal NOVU gitaru TYPEK O ROH, ze ? To sa udialo pri prevoze.

 Na zdravie!

btw, dik za pripomenutie koncertov, musim aktualizovat temu. :)
« Posledná zmena: 24. Február , 2013, 08:16:43 od Branko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #400 kedy: 24. Február , 2013, 11:01:39 »

treba aby seller otvoril dispute u UPSky.
Ebay to kvazi presetri, ak seller bude tvrdit ze ta gitara bola posielana v 100% poriadku a ze to vzniklo prevozom, tak to daju UPSke k nahrade..
Zaznamenané

Forus
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


"Šak punk ne?"


WWW
« Odpoveď #401 kedy: 24. Február , 2013, 12:11:08 »

treba aby seller otvoril dispute u UPSky.
Ebay to kvazi presetri, ak seller bude tvrdit ze ta gitara bola posielana v 100% poriadku a ze to vzniklo prevozom, tak to daju UPSke k nahrade..

Dá sa to nejako zistiť, koľko peňazí mi pošlú alebo tak?
Zaznamenané

paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #402 kedy: 24. Február , 2013, 21:12:22 »

Chlapci poradte. Práve som vyhral aukciu čo som samozrejme dostal potvrdené mailom. Však vzápätí prichádza ďalší mail, kt. ma upozornil, že mám ešte prihodiť lebo ma ktosi môže ohroziť. To mám s tým "druhým" pokračovať v dražbe. Nie som na Ebay-i žiaden zelenáč, ale toto som ešte neriešil.Poradte pls.dík.
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #403 kedy: 24. Február , 2013, 23:07:25 »

Chlapci poradte. Práve som vyhral aukciu čo som samozrejme dostal potvrdené mailom. Však vzápätí prichádza ďalší mail, kt. ma upozornil, že mám ešte prihodiť lebo ma ktosi môže ohroziť. To mám s tým "druhým" pokračovať v dražbe. Nie som na Ebay-i žiaden zelenáč, ale toto som ešte neriešil.Poradte pls.dík.
daj screenshot presneho znenia mailu.
« Posledná zmena: 24. Február , 2013, 23:07:55 od tarquin » Zaznamenané

paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #404 kedy: 24. Február , 2013, 23:20:31 »

daj screenshot presneho znenia mailu.

So far, so good! Your bid has been confirmed, and you are the highest bidder. It's almost yours, but you could still be outbid. You can improve your chances of winning by increasing your bid.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.