Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 05:38:22
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159936 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #450 kedy: 26. November , 2013, 21:49:16 »

Čaute, mám taký problém, skúste niekto poradiť, ako vlastne funguje Paypal? vždy som len platil a v pohode, ale teraz som mal dostať prachy od týpka, ktorému som vrátil vadný tovar,on  tvrdí, že mu z jeho Paypal účtu tie peniaze odišli ale na mojom sa stále neobjavili, a je to už pár dní. Samozrejme som použil "open case" a tým pádom by mali byť aj garancie od Ebay.Dík za radu.
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #451 kedy: 26. November , 2013, 21:59:17 »

Skús sa prihlásiť do PayPalu a pozrieť PayPal Balance. Tam by mala byť tá suma.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #452 kedy: 26. November , 2013, 22:08:59 »

Dík, prehladal som celý paypal a nič, nechápem, niekde ostali "viseť" alebo ich vôbec neposlal, nechápem
Zaznamenané
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #453 kedy: 26. November , 2013, 23:23:00 »

Čaute, mám taký problém, skúste niekto poradiť, ako vlastne funguje Paypal? vždy som len platil a v pohode, ale teraz som mal dostať prachy od týpka, ktorému som vrátil vadný tovar,on  tvrdí, že mu z jeho Paypal účtu tie peniaze odišli ale na mojom sa stále neobjavili, a je to už pár dní. Samozrejme som použil "open case" a tým pádom by mali byť aj garancie od Ebay.Dík za radu.

Pokial mas paypal sparovany s kartou, tak sa peniaze vratia na kartu : transakcia bude oznacena ako vratenie tovaru.

Obycajne to trva 2-5 dni.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #454 kedy: 26. November , 2013, 23:32:42 »

Pokial mas paypal sparovany s kartou, tak sa peniaze vratia na kartu : transakcia bude oznacena ako vratenie tovaru.

Obycajne to trva 2-5 dni.


Dík, ešte počkám pár dní ale fakt to už trvá vyše týždňa a som trocha nervózny, ide o sumu 500.-eur a do uzavretia prípadu mám len 10 dní. Nechápem mechanizmus prevodov na Paypal, ak platím niekomu za  tovar na Ebay, platba prejde skoro okamžite, ak my má čiastku vrátiť, trvá to tak dlho??
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #455 kedy: 27. November , 2013, 08:54:01 »


Dík, ešte počkám pár dní ale fakt to už trvá vyše týždňa a som trocha nervózny, ide o sumu 500.-eur a do uzavretia prípadu mám len 10 dní. Nechápem mechanizmus prevodov na Paypal, ak platím niekomu za  tovar na Ebay, platba prejde skoro okamžite, ak my má čiastku vrátiť, trvá to tak dlho??
pokial ti to poslal naozaj cez paypal, klasicky poslanim penazi, a neotvarali ste ani jeden dispute cez paypal, tak by ti to malo prist hned.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #456 kedy: 27. November , 2013, 09:28:19 »

pokial ti to poslal naozaj cez paypal, klasicky poslanim penazi, a neotvarali ste ani jeden dispute cez paypal, tak by ti to malo prist hned.

Tak a potom ked si to das stiahnut spat na ucet, tak max 3 pracovne dni.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #457 kedy: 27. November , 2013, 10:21:08 »

Dík chlapci, ešte prosím, ako by ste rozumeli tomuto mailu, volačo som pochopil ale nie všetko, citujem:

Morning
Have 499€ minus on my Paypal account, Paypal has booked the money back. why they this have then not yet I do not know. but I do not have it any more!! besides, my Paypal has been closed!! they have him fall open and with it also rückersttattung applied. geld account must be on her Paypal!! otherwise with paypal in connection placed!!
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #458 kedy: 27. November , 2013, 10:42:06 »

Ja by som sa priamo obratil na paypal. Ak chlapik tvrdi, ze mu peniaze odisli, musi mat k tomu aj jedinecne transaction ID a podla toho by sa to malo dat vystopovat. Posielal ti screenshot tej transakcie? Je divne, ked pise, ze bol jeho ucet zatvoreny.

Este sa teoretisch mohlo stat, ze zadal nespravny paypal e-mail, vtedy je ale platba tusim zadrzana a vobec neodide.

Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #459 kedy: 27. November , 2013, 10:50:16 »

Ja by som sa priamo obratil na paypal. Ak chlapik tvrdi, ze mu peniaze odisli, musi mat k tomu aj jedinecne transaction ID a podla toho by sa to malo dat vystopovat. Posielal ti screenshot tej transakcie? Je divne, ked pise, ze bol jeho ucet zatvoreny.

Este sa teoretisch mohlo stat, ze zadal nespravny paypal e-mail, vtedy je ale platba tusim zadrzana a vobec neodide.



Nemal s tým byť žiadny problém, peniaze posielal naspäť odkial prišli ,nakoľko mi dodal poškodený tovar, prikročil som k "open case" a Ebay mal dohliadnuť na korektné ukončenie sporu. Ničomu nerozumiem. Mám kontaktovať Ebay alebo Paypal ? Alebo ešte počkať ? Dík
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #460 kedy: 27. November , 2013, 11:05:31 »

Ja by som na tvojom mieste kontaktoval najskor paypal, nasledne ebay.

Oni maju v systeme presny prehlad transakcii. Pomoze im, ked im uvedies cislo transakcie. Ak to trva uz tyzden, peniaze mali uz davno byt na ucte (paypal ucte, na klasicky bankovy to mne vacsinou trva 2 – 3 dni). Ak nie je chyba na strane paypalu, potom by som riesil ebay, mozno tam len treba uzavriet pripad alebo nejaku prkotinku, aby sa peniaze „aktivovali“.

Neodkladal by som to vsak na neskor, medzipaypalove prevody penazi su okamzite, takze uz si ich davno mal mat.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #461 kedy: 27. November , 2013, 11:17:20 »

Ja by som na tvojom mieste kontaktoval najskor paypal, nasledne ebay.

Oni maju v systeme presny prehlad transakcii. Pomoze im, ked im uvedies cislo transakcie. Ak to trva uz tyzden, peniaze mali uz davno byt na ucte (paypal ucte, na klasicky bankovy to mne vacsinou trva 2 – 3 dni). Ak nie je chyba na strane paypalu, potom by som riesil ebay, mozno tam len treba uzavriet pripad alebo nejaku prkotinku, aby sa peniaze „aktivovali“.

Neodkladal by som to vsak na neskor, medzipaypalove prevody penazi su okamzite, takze uz si ich davno mal mat.

Dík,Asi by som mal kontaktovať Ebay, oni garantujú vrátenie peňazí, Paypal môže kontaktovať jedine odosielatel , ja nemám žiadne číslo transakcie.Vyzvali ma (Ebay) k uzavretiu prípadu, ak mám všetko vyriešené, ale pokial nemám prachy na účte, prípad by som uzatvarať  nemal, odkial mám mať istotu, že chlapík ma neodrbe.

Je možné, že ak zavrem prípad, peniaze nabehnú?
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #462 kedy: 27. November , 2013, 11:22:05 »

Jaj, v tom pripade to ries cez e-bay a nic nezatvaraj
Zaznamenané
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #463 kedy: 27. November , 2013, 13:01:03 »

Ak je to cez ebay, tak tam mozes priamo napisat na customer support a oni by to mali riesit s paypalom (pokial samozrejme zlyha komunikacia s predajcom).
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #464 kedy: 27. November , 2013, 16:11:53 »

Ak je to cez ebay, tak tam mozes priamo napisat na customer support a oni by to mali riesit s paypalom (pokial samozrejme zlyha komunikacia s predajcom).

dík, ale nenašiel som nikde možnosť napísať mail, kontakt s ebay je možný asi len telefonicky, a s tým mám jazykový problém ..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 23 otázok.