Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 06:35:03
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobné workshopy v Rock'n'Roll klube - 9.3.2010  (Prečítané 28630 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #15 kedy: 10. Marec , 2010, 10:16:44 »

kaolko: fotka celej postavy by mohla pomoct k tomu aby si vysiel z izolacie   :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 10. Marec , 2010, 10:20:53 »

kaolko: fotka celej postavy by mohla pomoct k tomu aby si vysiel z izolacie   :)

nerozumiem :D:D:D potrebujes vidiet ci mam pekne poprsie? sak ksicht mas to neni sanca netrafit.. mam 70kg, stihla vysoka postava, viem co je to zarobit na zahranicny voz a hladam partnerku, ktora nema rada zabavu, nesklame ma a bude vediet ocenit ze viem zarobit na zahranicny voz
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 10. Marec , 2010, 10:23:43 »

nerozumiem :D:D:D potrebujes vidiet ci mam pekne poprsie? sak ksicht mas to neni sanca netrafit.. mam 70kg, stihla vysoka postava, viem co je to zarobit na zahranicny voz a hladam partnerku, ktora nema rada zabavu, nesklame ma a bude vediet ocenit ze viem zarobit na zahranicny voz

Dokonca aj v krcme sa slusne spravas, si galantny.  Cmuk chlapci
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #18 kedy: 10. Marec , 2010, 10:24:20 »

nerozumiem :D:D:D potrebujes vidiet ci mam pekne poprsie? sak ksicht mas to neni sanca netrafit.. mam 70kg, stihla vysoka postava, viem co je to zarobit na zahranicny voz a hladam partnerku, ktora nema rada zabavu, nesklame ma a bude vediet ocenit ze viem zarobit na zahranicny voz
to je jak s tým cigánom mám peugeot gombík.... :)
« Posledná zmena: 10. Marec , 2010, 10:35:07 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 10. Marec , 2010, 10:26:17 »

to je jak s tým cigánom mám peugeot gombík.... :)

podobne ale toto je skor zo srdcovych zalezitosti.. odporucam..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #20 kedy: 10. Marec , 2010, 10:26:37 »

Podla mna to bolo super. Henry to sice trochu prehanal a vyzeralo to, ze si skor prisiel prelestit hmatnik ako nieco vysvetlovat, Pitu sa z neho snazil nieco vydolovat, ale tak zaujimave to bolo. Aj tie ostatne veci boli super, Klema priniesol ukazat exoticke drievka a ochotne vysvetloval nam neznalym ako sa taka vec dava dokopy, Pitu poukazoval vseliake inspirativne techniky, aj ta basova praca s motivom bola pre mna celkom fajn.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 10. Marec , 2010, 10:31:13 »

Podla mna to bolo super. Henry to sice trochu prehanal a vyzeralo to, ze si skor prisiel prelestit hmatnik ako nieco vysvetlovat, Pitu sa z neho snazil nieco vydolovat, ale tak zaujimave to bolo. Aj tie ostatne veci boli super, Klema priniesol ukazat exoticke drievka a ochotne vysvetloval nam neznalym ako sa taka vec dava dokopy, Pitu poukazoval vseliake inspirativne techniky, aj ta basova praca s motivom bola pre mna celkom fajn.

dobre ze to spominas.. Griglak mal fajn prezentaciu o groove ako takom, to sa mi lubilo..
Zaznamenané

peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #22 kedy: 10. Marec , 2010, 10:35:15 »

este rychlo moj nazor na vcerajsi workshop

- kebyze bola vacsia ucast hned to ma este okus lepsi nadych, moc som sa nedozvedel, ale spravil som si nazor a dozvedel som sa ako cvicia 'velikani' - vlastne maju v pici len maju vela casu tak cely den maju gitaru v ruke, tym by som rad podotkol ze kebyze drzim gitaru v ruke najblizsich 20 rokov a som nezamestnany, tak to tak tiez vyzera..  som rad ze posledna hodina henryho hrania a vysvetlovania padla na urodnu podu- na rozdiel od prvej casti kedy sa predvadzal ako maly ,skoda ze si ten clovek mysli ze hrat rychlo este v dnesnej dobe niekoho ohuri.. Pituovi velka vdaka za ochotu nieco take zorganizovat a hlavne za odvahu ze si tam prizval prave Henryho ktory ako vieme nevie jammovat s nikym len s looperom pripadne sam.. tiez som si vsimol ze Henry velmi rozpraval ako treba vediet hrat do rytmu a drzat sa tempa no pri rychlych veciach lietal tak mimo tempa a rytmu ze to az pekne nebolo.. pacili sa mi pomalsie veci kde sa ukazala jeho muzikalnost no vsimol som si ze proste s nim sa jammovat neda, nepusti vas k slovu ani k hre a ak od neho cakate ze vam zahra aspon nejake podmazove akordy tak ste moc moc na omyle  Bavím sa skvele vydrzi to tak 4 takty a potom je jak byk na epinefrine.. taktiez by som rad povedal ze tymto stylom hry hraju vsetky gitary naozaj rovnako... vsetky.. squier, cort, PRS, gibson.. ano vsetky hraju rovnako ked hrate 32tiny na 1000bpm.. vtedy je to jak ked jebnete kamene do pracky..  Zdravíčko tesim sa na dalsiu akciu a dufam ze sa dozviem veci lebo vcera aj ked sa pitu snazil nieco povedat tak bol sustavne prerusovany nejakou onaaaniou ktora ma absolutne vobec nezaujimala..

jo a 2.6e za dve flaskove kofoly je trochen silne kaficko  Bavím sa skvele

lepsie by som to fakt nevystihol    Zdravíčko ha ha ha

zabudol si ale okomentovat Griglaka, ten ziadne onanie nepachal a hovoril a predvadzal prakticke veci.

a samozrejme Pitu bol tiez k veci.


hlavne som rad, ze sa take daco vobec robi - Pituovi vdaka a respekt!  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 10. Marec , 2010, 10:48:01 »

konečne viem komu mam jednu..... Bavím sa skvele

kym sa zazenies tak sa ti pokazia 3 marshaaale  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 10. Marec , 2010, 11:32:19 »

hlavne este jedna vec bola viditelna.. a to ze Henry proste neberie nikoho ako rovnocenneho partnera na hranie, skoda ze to vidat casto u gitaristov ze miesto toho aby sa spravali jak rodina tak si porovnavaju.. bolo to dost citit z tych vyjadreni, aj ked sa to snazil zaobalit do srandiciek, ale bolo to ocividne.. a vlastne ani neviem ci som vcera videl hrat Totha alebo Hendersona, Methenyho, Meolu alebo Reinhardta.. 
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #25 kedy: 10. Marec , 2010, 11:49:47 »

mam z akcie asi 3giga videa. musim sa s tym vysporiadat ked budem mat cas a potom daco zavesim na kotlisko. len skoda ze som henryho nahraval len pocas tej casti workshopu kde len traposil a tie bombove veci co zahral po prestavke, ktore ma priklincovali na stolicku nemam.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 10. Marec , 2010, 11:50:53 »

mam z akcie asi 3giga videa. musim sa s tym vysporiadat ked budem mat cas a potom daco zavesim na kotlisko. len skoda ze som henryho nahraval len pocas tej casti workshopu kde len traposil a tie bombove veci co zahral po prestavke, ktore ma priklincovali na stolicku nemam.

skoda.. lebo presne ako vravis to co prislo po prestavke nemalo chybu!
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 10. Marec , 2010, 12:16:32 »

Mne vcera vadila jedina vec a tou je moznost, resp nemoznost obcerstvenia. Pride mi to tam ako skolsky bufet s alkoholom. Kazdopadne dakujem tete za "barom" za posledny protekcny sendvic.
Ale k veci.

Skoda slabsej ucasti, inak to bolo pekne spravene, aj zorganizovane. Prehliadka Klemovych gitar bola pekna a jamovaci kutik bol skor oddychovy kutik, kde si kazdy vyskusal co chcel.

Pitu mal workshop pekne spraveny, mal hlavu a patu a verim ze pre mnohych bol prinosom. Griglakove groovovanie ma trochu nudilo, ale basakov to podla mna skor zaujalo.
Co sa tyka Henryho, tak na zaciatku to bol dost ulet, dost predvadzania sa, i ked neviem naco, kedze vsetci vieme ako hra...no taky je Henry. Jedine stastie, ze to ponali stylom otazok a odpovedi zo strany Pitua, inak by sme sa absolutne nic nedozvedeli a bola by to iba samoucelna hra. Kazdopadne, Henry hra famozne a ked sa po prestavke rozhovoril a ukazal aj ako vie krasne narabat s akordami, harmoniami, ci disharmoniami z toho som si ja osobne odniesol najviac.

Skoda, ze sa tato cast uz locksmithovi uz nezmestila na kartu, isto by to viaceri ocenili. Ale na druhej strane, tak im treba, mali prist na workshop Beeee

Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #28 kedy: 10. Marec , 2010, 13:14:08 »

nechcel som to rovno takto, ale podpisujem. :)

este rychlo moj nazor na vcerajsi workshop

- kebyze bola vacsia ucast hned to ma este okus lepsi nadych, moc som sa nedozvedel, ale spravil som si nazor a dozvedel som sa ako cvicia 'velikani' - vlastne maju v pici len maju vela casu tak cely den maju gitaru v ruke, tym by som rad podotkol ze kebyze drzim gitaru v ruke najblizsich 20 rokov a som nezamestnany, tak to tak tiez vyzera..  som rad ze posledna hodina henryho hrania a vysvetlovania padla na urodnu podu- na rozdiel od prvej casti kedy sa predvadzal ako maly ,skoda ze si ten clovek mysli ze hrat rychlo este v dnesnej dobe niekoho ohuri.. Pituovi velka vdaka za ochotu nieco take zorganizovat a hlavne za odvahu ze si tam prizval prave Henryho ktory ako vieme nevie jammovat s nikym len s looperom pripadne sam.. tiez som si vsimol ze Henry velmi rozpraval ako treba vediet hrat do rytmu a drzat sa tempa no pri rychlych veciach lietal tak mimo tempa a rytmu ze to az pekne nebolo.. pacili sa mi pomalsie veci kde sa ukazala jeho muzikalnost no vsimol som si ze proste s nim sa jammovat neda, nepusti vas k slovu ani k hre a ak od neho cakate ze vam zahra aspon nejake podmazove akordy tak ste moc moc na omyle  Bavím sa skvele vydrzi to tak 4 takty a potom je jak byk na epinefrine.. taktiez by som rad povedal ze tymto stylom hry hraju vsetky gitary naozaj rovnako... vsetky.. squier, cort, PRS, gibson.. ano vsetky hraju rovnako ked hrate 32tiny na 1000bpm.. vtedy je to jak ked jebnete kamene do pracky..  Zdravíčko tesim sa na dalsiu akciu a dufam ze sa dozviem veci lebo vcera aj ked sa pitu snazil nieco povedat tak bol sustavne prerusovany nejakou onaaaniou ktora ma absolutne vobec nezaujimala..

jo a 2.6e za dve flaskove kofoly je trochen silne kaficko  Bavím sa skvele
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #29 kedy: 10. Marec , 2010, 14:33:32 »

Ja dúfam, že ešte dáka akcia tohto typu sa bude opakovať. Veľ mi rád by som sa zúčastnil  Zdravíčko 
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.