Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 04:54:56
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobné workshopy v Rock'n'Roll klube - 9.3.2010  (Prečítané 28833 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 23. Február , 2010, 20:48:02 »

Zobúdzam sa z dlhšieho spánku, čo sa týka organizovania takýchto akcií a pozývam vás na prvý večer nielen workshopov do klubu Rock'n'Roll v utorok 9.3.2010 od 17:00 do cca 23:00. Žmurk


* letak2.jpg (159.41 KB, 681x960 - prehliadnuté 775 krát.)

* letak1.jpg (136.8 KB, 681x960 - prehliadnuté 718 krát.)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1 kedy: 09. Marec , 2010, 23:08:49 »

bolo to velmi dobre Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 09. Marec , 2010, 23:09:49 »

kurna a ty si ktory zas? ja som tam bol tiez a este som kukal ci poznam okrem imbusa niekoho z fora.. vsetci co ste neboli - FAIL... 
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 09. Marec , 2010, 23:15:53 »

kurna a ty si ktory zas? ja som tam bol tiez a este som kukal ci poznam okrem imbusa niekoho z fora.. vsetci co ste neboli - FAIL... 

Je mi to velmi luto ze som nemohol prist, snad nabuduce (tentokrat to bolo kvoli zdravotnym problemom Smútim )
« Posledná zmena: 09. Marec , 2010, 23:16:26 od Semish » Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4 kedy: 09. Marec , 2010, 23:18:11 »

kaolko: ty si tam bol? aj som si myslel ze tam bude niekto este. nikoho s caparisonom som tam nevidel, tak reku kaolko neprisiel... kopa ludi z fora tam bola. peterst, brano_, damianch, imbus, swordy, pitu:)...

mozno nabuduce:)

« Posledná zmena: 10. Marec , 2010, 00:00:35 od Locksmith » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 09. Marec , 2010, 23:23:50 »

ja mam auto v servise a je to v uplnej pici  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 09. Marec , 2010, 23:51:18 »

Ja som sa venoval spiritualnym cviceniam.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #7 kedy: 09. Marec , 2010, 23:56:55 »

swordy je oholeny. sak to ako keby uz ani neexistoval...  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #8 kedy: 10. Marec , 2010, 09:48:21 »

Ake to bolo chalani??Henry mi volal aby som došiel ale ja som chciplina domaca zase,bol som v senci ale dalej som nevladal Bavím sa skvele
Nehral moc heno notičiek?nepretočil tachometer? Zdravíčko
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #9 kedy: 10. Marec , 2010, 09:49:04 »

zahral za ten vecer viac not ako ja za moj doterajsi zivot
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 10. Marec , 2010, 09:54:02 »

locksmith.. toto uz ani neni vtipne sak tam bolo 30 ludi dokopy a my sa nestretneme?!?? spravime to takto.. toto som ja.. az ma niekde ktokolvek z vas spozna na hociakej akcii kopnite prosim do mna dakujem.. toto je moj ksicht, neni to bohvieco, reklamacie na mojich rodicov treba..

add2: swordy je oholeny!?!??!?!?!?!??!?!??!!???!  a ja ze co som tam poznal tak 3 ludi  Bavím sa skvele


* kktko.jpg (24.7 KB, 604x453 - prehliadnuté 555 krát.)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 10. Marec , 2010, 10:02:59 »

este rychlo moj nazor na vcerajsi workshop

- kebyze bola vacsia ucast hned to ma este okus lepsi nadych, moc som sa nedozvedel, ale spravil som si nazor a dozvedel som sa ako cvicia 'velikani' - vlastne maju v pici len maju vela casu tak cely den maju gitaru v ruke, tym by som rad podotkol ze kebyze drzim gitaru v ruke najblizsich 20 rokov a som nezamestnany, tak to tak tiez vyzera..  som rad ze posledna hodina henryho hrania a vysvetlovania padla na urodnu podu- na rozdiel od prvej casti kedy sa predvadzal ako maly ,skoda ze si ten clovek mysli ze hrat rychlo este v dnesnej dobe niekoho ohuri.. Pituovi velka vdaka za ochotu nieco take zorganizovat a hlavne za odvahu ze si tam prizval prave Henryho ktory ako vieme nevie jammovat s nikym len s looperom pripadne sam.. tiez som si vsimol ze Henry velmi rozpraval ako treba vediet hrat do rytmu a drzat sa tempa no pri rychlych veciach lietal tak mimo tempa a rytmu ze to az pekne nebolo.. pacili sa mi pomalsie veci kde sa ukazala jeho muzikalnost no vsimol som si ze proste s nim sa jammovat neda, nepusti vas k slovu ani k hre a ak od neho cakate ze vam zahra aspon nejake podmazove akordy tak ste moc moc na omyle  Bavím sa skvele vydrzi to tak 4 takty a potom je jak byk na epinefrine.. taktiez by som rad povedal ze tymto stylom hry hraju vsetky gitary naozaj rovnako... vsetky.. squier, cort, PRS, gibson.. ano vsetky hraju rovnako ked hrate 32tiny na 1000bpm.. vtedy je to jak ked jebnete kamene do pracky..  Zdravíčko tesim sa na dalsiu akciu a dufam ze sa dozviem veci lebo vcera aj ked sa pitu snazil nieco povedat tak bol sustavne prerusovany nejakou onaaaniou ktora ma absolutne vobec nezaujimala..

jo a 2.6e za dve flaskove kofoly je trochen silne kaficko  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 10. Marec , 2010, 10:03:26 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 10. Marec , 2010, 10:05:15 »

taktiez by som rad povedal ze tymto stylom hry hraju vsetky gitary naozaj rovnako... vsetky.. squier, cort, PRS, gibson.. ano vsetky hraju rovnako ked hrate 32tiny na 1000bpm.

Zalezi na aparate.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 10. Marec , 2010, 10:10:31 »

Zalezi na aparate.

absolutne nie  Žmurk
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #14 kedy: 10. Marec , 2010, 10:12:44 »

absolutne nie  Žmurk

Raz Ta vyvediem z tohto Tvojho omylu. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.