Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 03:30:57
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: minifest pre solovych hracov  (Prečítané 15426 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 02. Marec , 2010, 11:05:31 »

udry vsak prislub ucast nech moze operovat ze pridu aj celebrity  Bavím sa skvele
... zaplatíš mi cestak a pivo ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Doldy
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 02. Marec , 2010, 11:05:49 »

presne tak a este trochu prehodnot toto:

tak my mozes poradit aj ty, co sa ti na tej zostave nepozdava?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 02. Marec , 2010, 11:10:10 »

tak my mozes poradit aj ty, co sa ti na tej zostave nepozdava?

ja som v zivote nic nezvucil, nieto minifest, ale keby na to prislo, tak urcite by som to neriesil s hentakou zostavou... potrebujes normalne realne PAcko, ak to ma byt vonku, tak aspon trochu vykonne. a nie ze zvukovka/notebook/efekty... k PAcku potrebujes aj niekoho, co s nim bude vediet robit - nastavit veci, ponazvucovat nastroje, stat za tym pri hrani... ... - normalneho zvukara asi najskorej, nemyslis ?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 02. Marec , 2010, 11:10:21 »

presne tak a este trochu prehodnot toto:

ale fakt, pripadne sa o tom porad s niekym, co sa fakt vyzna
rastis-on nejde robit open fest,kde potrebuje X kW  4-pasmové peačko, 64 šablovy pult,30 mikrakov atd.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #34 kedy: 02. Marec , 2010, 11:10:57 »

ja viem akurat ze sa tu riesil nejaky gitarovy workshop kde sa prihlasil jeden clovek  :)  a chata na duchonke kde sa ani neslo  :) ale popisalo sa o tom tolko stran ako o axe fx ktore si asi tiez nikto nekupi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 02. Marec , 2010, 11:11:10 »

ozvucenie by sa tiez dalo, vsaK co potrebujes na ozvucenie 1-2 gitar, prip. basy? dve komba, dva mikraky, mixazny pult, zvukovku, notebook snejakym softom na nejake tie efekty, dve velke bedne a hotovo a to vsetko by som vedel pravdepodobne zariadit

Kde to plánuješ, niekde v klubovni??  Koľko ľudí chceš, aby sa prišlo pozrieť?  Lebo ak to má byť prehliadka 10 neznámych amatérskych pesničkárov hrajúcich len cez kombá v nejakej malej klubovni v malom meste, účasť asi nebude moc veľká.. Ak by si to robil v BA a mal by som voľno, možno by som sa prišiel pozrieť, ale neviem, neviem, či by si ma nalákal s programom..

Ak to má byť minifest, už by sa mal organizovať trošku profesionálnejšie, tiež mi to príde ako pozvánka na opekačku..

Ak by som si mal predstaviť akustický festivalík, ako v zahraničí, aký asi myslíš aj ty, tak by som si tam predstavil napr Lagreneho, Rosenberg trio, nejakých flamengáčov, nejakých fingerpicking muzikantov a pod..  Ale to nie je zadarmo.. Žmurk
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 02. Marec , 2010, 11:14:03 »

Mám dojem,že ste nepochopili o čo Dolbymu ide . Treba si pozorne prečítat uvodný príspevok. Na zdravie!
« Posledná zmena: 02. Marec , 2010, 11:14:39 od udry » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 02. Marec , 2010, 11:16:25 »

rastis-on nejde robit open fest,kde potrebuje X kW  4-pasmové peačko, 64 šablovy pult,30 mikrakov atd.

to je v poriadku, ale predstava notebooku, zvukovky a dvoch velkych bedni je aj tak stale dost naivna, ci nie ?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #38 kedy: 02. Marec , 2010, 11:16:40 »

Mám dojem,že ste nepochopili o čo Dolbymu ide . Treba si dokladne prečítat uvodný príspevok. Na zdravie!

Dolby B alebo Doby C ?   Bavím sa skvele   vieme ako to chodi. kazdy napise ze super zastavimsa mozno pridem a nepride. lebo z BA je to hore dole do Zlatych moraviec 300km a to sa za tie prachy radsej najebu na pive a daju si veceru kde prejdu trolejbusom 3 zastavky
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Doldy
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 02. Marec , 2010, 11:17:36 »

ja som v zivote nic nezvucil, nieto minifest, ale keby na to prislo, tak urcite by som to neriesil s hentakou zostavou... potrebujes normalne realne PAcko, ak to ma byt vonku, tak aspon trochu vykonne. a nie ze zvukovka/notebook/efekty... k PAcku potrebujes aj niekoho, co s nim bude vediet robit - nastavit veci, ponazvucovat nastroje, stat za tym pri hrani... ... - normalneho zvukara asi najskorej, nemyslis ?

zvukara by som mal, dokonca dvoch, ktori by prisli za iba pivo...ale riesit ozvucenie este nie je podstatne, ja musim vediet ci by niekto vobec prisiel zahrat, na tom musim popracovat najskor
Zaznamenané
Doldy
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 02. Marec , 2010, 11:19:27 »

Mám dojem,že ste nepochopili o čo Dolbymu ide . Treba si pozorne prečítat uvodný príspevok. Na zdravie!

dakujem udry...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 02. Marec , 2010, 11:23:08 »

Dolby B alebo Doby C ?   Bavím sa skvele   vieme ako to chodi. kazdy napise ze super zastavimsa mozno pridem a nepride. lebo z BA je to hore dole do Zlatych moraviec 300km a to sa za tie prachy radsej najebu na pive a daju si veceru kde prejdu trolejbusom 3 zastavky
... ale on predsa neoslovuje len blavákov / ja osobne by som ich na nejakej akcii nechcel  Bavím sa skvele/,ale všetkych z fora... proste ide o to,že kto ma zaujem,može príst...   neriešte tu kilometre,cestaky,ozvučenie,honorár,hajzle.....   
« Posledná zmena: 02. Marec , 2010, 11:26:40 od udry » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #42 kedy: 02. Marec , 2010, 11:25:30 »

...ja osobne by som ich na nejakej akcii nechcel  Bavím sa skvele/...

ze Ti na glavnej stanici ujebali čemadán ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 02. Marec , 2010, 11:34:33 »

ze Ti na glavnej stanici ujebali čemadán ?  Bavím sa skvele
... kto,blaváci ? a tí by tam čo robili ? žeby cestovali na vychod,na rodnú hrudu ?  Bavím sa skvele    a čo je to čemedan ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #44 kedy: 02. Marec , 2010, 11:37:10 »

... a čo je to čemedan ?

si vtedy chybal ? alebo uz nepamatas ? чемодан
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 22 otázok.