Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 12:27:16
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: minifest pre solovych hracov  (Prečítané 15429 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 02. Marec , 2010, 11:41:55 »

si vtedy chybal ? alebo uz nepamatas ? чемодан
...aha... no ja kufrík nenosil... 
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #46 kedy: 02. Marec , 2010, 11:55:54 »

...aha... no ja kufrík nenosil... 

minule tu niekto lacno predaval kufor gibson tak staci kupit. po meste ked sa prejdes tak nikto nevie ze tam nemas lespola a na machrovanie to staci :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #47 kedy: 02. Marec , 2010, 11:57:41 »

treba ten kufor kupit z 2500e nech sa clovek fakt moze tvarit ze tam je LP vnutri  Bavím sa skvele nech to je autenticke ked uz
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 02. Marec , 2010, 12:06:38 »

minule tu niekto lacno predaval kufor gibson tak staci kupit. po meste ked sa prejdes tak nikto nevie ze tam nemas lespola a na machrovanie to staci :)
... treba v nom nosit SX-ku alebo Jolanu a ked ti ho niekto udrbe zo zadneho sedadla aspon ho jebne ked ho otvorí a ty sa zasmeješ... Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #49 kedy: 02. Marec , 2010, 12:11:50 »

... treba v nom nosit SX-ku alebo Jolanu a ked ti ho niekto udrbe zo zadneho sedadla aspon ho jebne ked ho otvorí a ty sa zasmeješ... Bavím sa skvele

zlodej sa citi potom podvedeny  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 02. Marec , 2010, 15:05:44 »

Raz sme ozvucovali v kulturaku askusticky  (flamencovy) koncert a sranda to nebola veru. Pokial ides s tym, ze "stacia dve bedne, zosik...atd" tak asi s tym moc skusenosti nemas, ja som presne takto isiel do toho s nadsenim a potili sme nakoniec krv , ze sme si to predstavovali ako hurvinek valku ... Smútim teraz ta nejdem odhovarat, len vravim, ze s niecim podobnym mam skusenost a uz sa na to kukam inac. Ja by som dosiel zahrat, preco ne :) Ale tiez treba aspon nad tym benzinom porozmyslat ... :)
Zaznamenané

Doldy
Hosť
« Odpoveď #51 kedy: 03. Marec , 2010, 07:54:10 »

neviem teda, musim hodit rec so zvukarom aky minimalny setup by sa dal spravit s tym co mame k dispozicii, skusenosti s tym nemam to mas recht. len teoreticky...buduci tyzden bude mat sedenie nasa obecna kulturna komisia to su vsetko tazki odbornici na kulturu  Bavím sa skvele idem tam a vyzistim moznosti, mozno by sa na to dali uvolnit aj nejake peniaze, aspon teda na tu cestu, pivo a klobasu...kazdopadne skor ci neskor zahajim kvazi zavazne prihlasovanie s ded lajnom niekedy asi ku koncu juna.   
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #52 kedy: 05. Marec , 2010, 16:37:57 »

.....Ty "Doldy" celkom pekné motanice dávaš, až sa mi zachcelo doprevádzať to úplne jednoduchou basou, úplne v pozade, ale to si moc fandím, určite máš v okolí oveľa lepších basákov k dispozícii.....  Zdravíčko
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Doldy
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 07. Marec , 2010, 18:39:36 »

.....Ty "Doldy" celkom pekné motanice dávaš, až sa mi zachcelo doprevádzať to úplne jednoduchou basou, úplne v pozade, ale to si moc fandím, určite máš v okolí oveľa lepších basákov k dispozícii.....  Zdravíčko

poslem ti empétrojku s tabmi a nieco k tomu mozes nacvicit  Bavím sa skvele,
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #54 kedy: 07. Marec , 2010, 19:04:24 »

enter sandmana dajte
Zaznamenané

olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #55 kedy: 07. September , 2010, 20:00:57 »

precital som si tuto temu, a tak mi napada otazka, uskutocnilo sa to vobec? :) (cisto zo zaujimavosti, som mlady a rodicia by ma nepustili na to Bavím sa skvele )
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #56 kedy: 08. September , 2010, 13:18:47 »

ja verim ze neuskutocnilo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.