Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 11:30:44
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: victor wooten  (Prečítané 33428 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« kedy: 26. Apríl , 2004, 22:27:48 »

poznate tohto cloveka? dnes som prvykrat chytil do ruk jeho cd. dokonca som si ho aj pustil. ludia! strasne dobry basak.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 26. Apríl , 2004, 22:47:06 »

Prvy raz som si jeho meno precital pred par minutami tu vo fore, niekde pri Pituovom mnohostrunniku :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 26. Apríl , 2004, 23:56:48 »

No keď sme už pri ňom, je to jeden z mojich najobžúbenejších muzikantov a asi najlepší basák na svete.(určite teda v technike - taping, slap a prstové hranie má tak premakané, že sa mu nikto nevyrovná) A šlape brutálne dobre, jeho domácka kapelka je Flecktones (niekožkokrát získali Grammy za najlepšiu jazzovú kapelku). Bol som na nich 2x v Prahe a nemám dosť.:) Kto mi chce závidieť :) : http://www.silentduo.sk/fotos/Flecktones1.jpg , http://www.silentduo.sk/fotos/VictorWooten.jpg
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 27. Apríl , 2004, 15:47:33 »

ja som sa stretol so Stevom Morsom, popil som s nim nejake pivo (aj s Igorom Kellerom). Plechovky mi dokonca sa otvoril! Este mam tu jednu uskladnenu :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4 kedy: 27. Apríl , 2004, 20:11:12 »

co mam to cd, tak ho stale odvcera pocuvam... je to famozne. neviem co je to za album lebo vyraznym sposobom bez akychkolvek identifikacnych znakov (ze by sa volal memorex? :)) ale siedma stopa je brutalna slapovacka.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 27. Apríl , 2004, 23:42:02 »

Pitu - prezrad zo dva klucove albumy tohto pana a tej jeho partie, porozhliadnem sa po dlhych prebdetych nociach, co objavim :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 28. Apríl , 2004, 09:30:01 »

Z Flecktonsu sú všetky albumy kžúčové, hrá tam Bela Fleck na el. banjo(najl. banjista na svete), na starých doskách hral špičkový klavirista a harmonikár(nikoho som tak nevidel hrať na ústnu harmoniku), na nových vynikajúci saxikár Jeff Coffin. Okrem nich ešte Wootenov brácho ""Futureman"", hrá bicie a percusie prstami na dotykových snímačoch na špeciálnej bakuli. Je to vežmi zaujímavá zostava.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 28. Apríl , 2004, 23:19:49 »

Prave pocuvam Bela Fleck & Victor Wooten - Me and My Bass Guitar - narez, fakt to ma velke gule, tesim sa na cely album :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 28. Apríl , 2004, 23:20:00 »

Rasťo, Flecktonsu si stiahni čo najviac, je to parádička - rytmicky, melodicky, inštrumentálne strašne premakaná muzička. :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 28. Apríl , 2004, 23:22:53 »

"Me and my bass guitar" je brutalitka, čo všetko dokáže zahrať sama basa(sám basák:)) - nahradí celú kapelu. ešte dopĺňam: je to samostatný projekt V.W. - len 1 basa + občasné popevky.
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #10 kedy: 29. Apríl , 2004, 12:05:23 »

je to pecka chlap neviem poculi ste uz ako hra tu amazing grace na base na flazoletach to je iny odjeb a na konci to da riadne do jazzu taky pomaly zaver rozlozeny akord na falzoletach potom chyti najhrubsiu strunu lavackov a pravov si pokruti fadiacu mechaniku a tym vitiahne tu flazoletu a vznikne z toho iny akord tak to je ina pecka
Zaznamenané
yshey
nováčik
*
Príspevkov: 46



« Odpoveď #11 kedy: 30. Apríl , 2004, 21:54:10 »

Prave som ho dnes pocuval v robote. ALe pri tom sa neda sustredit na robotu, je to sila. Chcem basu. hehe
Zaznamenané

Shut up \\\'n play yer guitar
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #12 kedy: 30. Apríl , 2004, 22:28:36 »

co mam ja je zrejme to ""Me and my bass guitar"". uzasne, chcem by som vidiet nejaky jeho koncert. ako to asi vyzera:) lebo znie to fantasticky.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 01. Máj , 2004, 11:11:02 »

Určite ešte dojdú do Prahy, bol som tam na nich 2x a môžem ti povedať, že budeš mať hubu dokorán a zároveň sa budeš smiať, lebo tam budú mať všetci hubu dokorán. :)
Zaznamenané

yshey
nováčik
*
Príspevkov: 46



« Odpoveď #14 kedy: 01. Máj , 2004, 13:39:49 »

Citácia
Originally posted by locksmith co mam ja je zrejme to ""Me and my bass guitar"". uzasne, chcem by som vidiet nejaky jeho koncert. ako to asi vyzera:) lebo znie to fantasticky.
taham prave cez DC (samozrejme legalne to kupujem) ""victor wooten&carter beauford - making music"" video. uz sa nemozem dockat. A je to posrane AVIcko, takze musim pockat do konca.
Zaznamenané

Shut up \\\'n play yer guitar
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 22 otázok.