Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 14:51:12
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: victor wooten  (Prečítané 33410 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 22. Máj , 2004, 13:38:34 »

Chlapci ,ked sa na to tak pozeram, tak musi byt dobry este som ho nepocul a ani nevidel, ale prisiel som na to ze man doma bassove day 98 a je tam ten vas Wooten. Je tam s nim aj Manring, Gonzalez, Rocco. Ma to 1h a 46min. Musim si to uz pozriet. Vtedy som to nepozeral, lebo mi to nechcelo ist. Slaby Pc bol vtedy. Ma to niekto z vas?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 24. Máj , 2004, 13:32:17 »

Na basových dňoch vždy Wooten vytrel zrak všetkým. :) A spago, ty si svoje odkazy môžeš vymazať.
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #17 kedy: 24. Máj , 2004, 21:14:35 »

to teda na jednom videu co mam na PC si postupne na neakom viacstopom sequencery najprv nahra tri stopy a potom do toho soluje a nakoniec to vypne a zahra to skoro vsetko dohromady sam a potom hra neaku haluz ale potom pride jeho dcera (asik 6 rocna) a spieva neaku pesnicku a on ju doprevadza (a fakt pred nim bol patittucii a slabucky oproti wootenovi akoze technika super ale ta wootenova invencia to je fakt pecka)
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #18 kedy: 07. November , 2005, 17:27:41 »

Wooten je povazovany za toho najvacsieho z najvacsich....
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 29. December , 2005, 23:49:59 »

Prave som si pozrel koncert Bélu a spol.a musim povedat ze Victor tam jasne dominuje a neviem ci je to trik alebo co ale normalne tam pri slapovani hodi taky predklon jak nejaky gimnasta videli ste to niekto normalne som cumel :woohoo: mam od neho aj bas.skolu(lesson on technique)a pozical som si kvoli nemu aj basu strasna inspiracia.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #20 kedy: 30. December , 2005, 19:54:06 »

k nemu sa neda nic dodat iba to ze je to basgitarista basgitaristov. perfektny je projekt BASS EXTREMES I + II. hra s nim na bezprazec steve bailey. jednoducho pecka.
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #21 kedy: 01. Január , 2006, 19:55:34 »

http://media.damnfunnypictures.com/pvids/bassbattle.wmv

vic vs jeho brat na gitare.
Zaznamenané

o-yep sro
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #22 kedy: 18. Január , 2006, 13:48:03 »

inak, vcera v Prahe na prijimackach na jazzovu konzervu bol jeden mlady 17 rocny Slovak, ktory tam hral od Wootena skladby a hral tie jeho sialene tappingy...a ten uz bol aj dopredu zobraty:)
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #23 kedy: 18. Január , 2006, 13:57:34 »

pitu napísal:
Citácia
... a môžem ti povedať, že budeš mať hubu dokorán a zároveň sa budeš smiať, lebo tam budú mať všetci hubu dokorán. :)

napisal si to tak krasne,ze krajsie sa to snad ani neda Žmurk skoda ze som ho este nazivo nezazil Smútim doprial som si ale zato posledne z kategorie svojim sposobom podobnych ludi marcusa millera :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 18. Január , 2006, 15:51:20 »

Keď spoznáš Victora Wootena naživo, tak na koncerte Marcusa Millera už ti všetky riffy budú pripadať jednoduché.Aj keď aj on hrá naozaj dobre a technicky.
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 19. Január , 2006, 16:58:16 »

wooten podla mna je technicky boh, ale ducha do muziky nedava tolko, co marcus... ja som to vedel uz davno, ale aj griglak to tvrdi... presnejsie to, ze u wootena vidi viac techniku, ako muziku...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 19. Január , 2006, 19:02:45 »

videl som millera na koncerte a ducha tam veru nebolo Smútim co sa ducha muziky tyka, tak ho na plnej ciare schoval a potopil Victor Bailey... a moj sukromny dojem je, ze Wooten je lepsi, nech si tvrdi Griglak co chce... zas je to asi len vec vkusu... (a zase aj vkus moze byt dobry a zly B) )
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 19. Január , 2006, 19:14:27 »

Práve z Marcusa Millera som nemal až taký dobrý pocit a dosť mi vadil jeho gitarista. Wooten hrá krásne.
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #28 kedy: 19. Január , 2006, 19:20:43 »

no ja som bol nanho \"nedavno\" ked hral v babylone,a tiez mi ten gitarista moc nesmakoval..ale vaazne sa mi pacila cast koncertu,kde hrali len dve basy // marcus s tym pocernejsim,co sa tam inak hral s loopmi,to som si fakt vychutnal :) no tak najblizsie teda sporim dake drobaky aby som sa dostal dakam na wootena..vdaka za nazory..

Naposledy upravil ondro, : 19.01.2006 o 19:21
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #29 kedy: 19. Január , 2006, 19:27:01 »

marcus a victor bailey su dvaja diametralne odlisni basgitaristi. victor bailey na mna posobil ako cast kapely, kdezto u marcusa pocit solistu pretrvaval pocas celeho koncertu. v kazdom pripade su to uzasni basaci.
vic wooten...ked ho uvidim nazivo tak budem nesmierne stastny. ale nesmierne.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 22 otázok.