Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 19:51:37
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: victor wooten  (Prečítané 33370 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 21. August , 2007, 09:49:57 »

V kapele je výborný, vždy parádna súhra s bubeníkom. Šlape to.. :)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #46 kedy: 21. August , 2007, 09:54:25 »

inac ked este hovoris o tej kapele, stiahol som si nejakych flektones, davnejsie si to velmi chvalil a to bolo velke sklamanie pre mna. miestami super, ale cim viac nastrojov hralo naraz, tym vacsi gulas som v tom mal. moc fidlikantov naraz nerobi dobrotu. ak ale hral iba victor, bela fleck a este ten victorov sialeny brat spaceman na tom divnom zariadeny bubnovom, tak to bolo omnoho naslapanejsie pocuvanie.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 21. August , 2007, 10:11:34 »

inac ked este hovoris o tej kapele, stiahol som si nejakych flektones, davnejsie si to velmi chvalil a to bolo velke sklamanie pre mna. miestami super, ale cim viac nastrojov hralo naraz, tym vacsi gulas som v tom mal. moc fidlikantov naraz nerobi dobrotu. ak ale hral iba victor, bela fleck a este ten victorov sialeny brat spaceman na tom divnom zariadeny bubnovom, tak to bolo omnoho naslapanejsie pocuvanie.

Akých viac nástrojov naraz myslíš? Z nejakých koncertných nahrávok, kde mali hostí? Staré dosky hrali s výborným klavíristom, ktorý hral geniálne aj na chromatickú ústnu harmoniku. Teraz majú už dlho v zostave saxofonistu. Inak je jeden fantastický koncertík na videu, kde mali práve popozývaných veľa zaujímavých hostí - indického perkusionistu, tibetského speváka, čo dokázal spievať alikvotnym spevom a plno iných. Super.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #48 kedy: 21. August , 2007, 10:18:31 »

Akých viac nástrojov naraz myslíš? Z nejakých koncertných nahrávok, kde mali hostí? Staré dosky hrali s výborným klavíristom, ktorý hral geniálne aj na chromatickú ústnu harmoniku. Teraz majú už dlho v zostave saxofonistu. Inak je jeden fantastický koncertík na videu, kde mali práve popozývaných veľa zaujímavých hostí - indického perkusionistu, tibetského speváka, čo dokázal spievať alikvotnym spevom a plno iných. Super.

mam na mysli prave ten koncert, kde bol indicky perkusionista, tibetsky spevak atd. prislo mi to uz velmi preplnene. mna vobec nezaujal az na par pasazi.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 21. August , 2007, 11:18:07 »

mam na mysli prave ten koncert, kde bol indicky perkusionista, tibetsky spevak atd. prislo mi to uz velmi preplnene. mna vobec nezaujal az na par pasazi.

Ten koncertík je asi skôr na pozeranie, vidíš výbornú atmosféru, super muzikantov ako si schuti spolu zahrajú, aj keď je každý z iného súdku muziky, pohoda...
Zaznamenané

cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #50 kedy: 20. August , 2010, 15:20:35 »

... bol som na jeho Guitar Clinic a poviem vam priatelia ze okrem toho ze hral vkuse nejakych 20 minut rozne kusky a figle nevidane, rozpraval o mjuzik a jeho pohlade na nu a tak celkovo o filozofii a jeho postoji a zistil som ze je okrem ineho skvely clovek co ma ani moc neprekvapilo. Velmi ma potesil ked hodil moju oblubenu "More Love" z Show Of Hands. Ma proste velku charizmu chalanisko. Hral neuveritelne dobre. Potom si zajamoval s takymi dvoma chalankovcami a poviem vam ze to bolo teda riadne funky :) ...
Zaznamenané
jgjanik
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #51 kedy: 02. Apríl , 2011, 22:18:24 »

Victora pocuvam uz zo par rokov je bombasticky neny o com rozpravat
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 06. November , 2016, 11:35:58 »

vcera som bol mrknut na koncerte v babylone
moja studentska penazenka zakvikala, ale videlo sa mi fest

Victor mal celkom hviezdneho bubenika (Dennis Chambers) a spolu im to sypalo jak zrno z vreca

naslapany koncik. len ma tam uz islo jebnut 3 hodiny stat. to mi tra rovno do Kovacovej na rehabilitaciu   Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.