Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 12:09:36
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dotaznik pre potreby DP  (Prečítané 8526 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 09. Marec , 2010, 11:49:15 »

inak povodne som myslel ze DP je danove priznanie..
nikto sa nesmeje ?  ani Branko ? tak aspon já dám   Bavím sa skvele   Bavím sa skvele   Bavím sa skvele   Bavím sa skvele    Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 09. Marec , 2010, 11:50:44 »

ale to nebol vtip ja som si fakt myslel ze ide o danove priznanie.. kebyze platis dane tak vies ze prave teraz sa podava a ja si ho musim spravit tento rok sam zial..
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 09. Marec , 2010, 12:05:15 »

ale to nebol vtip ja som si fakt myslel ze ide o danove priznanie.. kebyze platis dane tak vies ze prave teraz sa podava a ja si ho musim spravit tento rok sam zial..
...  mne to robí firma  Na zdravie!    / prečo nepracuješ o hodku dlhšie,aby si si mohol zaplatit firmu ?  to si radšej uvaríš kuraciu polievku a rezen doma,než by si si zarobil a kupil ju v reštaurácii ?  Bavím sa skvele /
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #33 kedy: 09. Marec , 2010, 12:07:26 »

...  mne to robí firma  Na zdravie!    / prečo nepracuješ o hodku dlhšie,aby si si mohol zaplatit firmu ?  to si radšej uvaríš kuraciu polievku a rezen doma,než by si si zarobil a kupil ju v reštaurácii ?  Bavím sa skvele /

bol som od 1.2 do 18.2 PN zial a nemohol som odovzdat ziadost kedze sa podava len do 15.2, hned jak som dosiel tak som to riesil len.. u nas vo firme su pice ked som ich poprosil nech mi to spravia tak mi povedali ze nie su povinne a ze maju instrukcie. a obstrukcie a pod srandy.. . na to som im povedal ze kebyze ja robim v tejto firme len to co musim tak uz ma davno vyhodia ze som im zbytocny..  Zdravíčko takze zial musim tento rok sam.. no..
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 09. Marec , 2010, 12:08:49 »

no pod ty aktivny hrac...

20.

Mali by ste záujem o služby ozvučenia koncertu alebo kultúrneho podujatia?

mozes ako aktivny hrac dat odpoved nie ? ja mam za to, ze ako radovy clen kapely, pripadne studiovy muzikant kludne. takze das NIE.

    
21.

Na aký typ akcie by ste potrebovali ozvučenie?

a tu uz nemas co odpovedat a zacnes davat len tak zbrucha...

... jeden priklad iba... ...
S tymto som mal tiez problem, ale nechal som to tak, ze akoze robim svoj koncert plus nejake este dalsie kapely... ze si zavolas zvukarsku firmu a podla toho tam potom odpovedas.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #35 kedy: 09. Marec , 2010, 12:13:03 »

daj potom vediet vysledok vyskumu.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #36 kedy: 09. Marec , 2010, 15:18:17 »

nedokoncil som to. nebolo to spravene dobre a v istom momente som zistil, ze nemam aku odpoved vybrat. zo par som este dal len tak priblizne, ale nakoniec sa to odklonilo tak, ze som to nechal... chce to lepsie spracovat taku anketu...

no pod ty aktivny hrac...

20.

Mali by ste záujem o služby ozvučenia koncertu alebo kultúrneho podujatia?

mozes ako aktivny hrac dat odpoved nie ? ja mam za to, ze ako radovy clen kapely, pripadne studiovy muzikant kludne. takze das NIE.

    
21.

Na aký typ akcie by ste potrebovali ozvučenie?

a tu uz nemas co odpovedat a zacnes davat len tak zbrucha...

... jeden priklad iba... ...

som rad za konstruktivne pripomienky. co sa tyka tejto otazky, nevidim dovod, preco by na nu nemohol odpovedat aj clovek, ktory primarne nema zaujem organizovat koncerty. nie je takze sa zamysliet, keby som si chcel s kapelou zahrat v miestnom kutluraku, ako by asi vyzerala ta akcia, pre kolko ludi by to malo byt atd. ved predsa kazdy muzikant, ci profesionalneho, co hra s kapelou 100 koncertov za rok, az po takeho, co si doma brnka na jolane, chodi na koncerty a vidi, ako to tam vyzera, ma nejake sny, ze raz mozno by chcel hrat tam a tam, pripadne nahravat v nejakom studiu. a moze sa pocas vyplnania dotazniku zamysliet, keby chcel urobit koncert alebo nahravat, ako by to asi mohlo vyzerat, aj ked podobnu organizovanie koncertu. mozno to ale jedneho dna bude chciet zrealizovat. predsa len, ani vsetci, co napisali, ze by chceli ist do studia, tam nepojdu v dohladnej dobe, ide len o to, keby mali zaujem o taku sluzbu, ako by si ju predstavovali.





som cakal, kedy to napises  Bavím sa skvele..a este pri aktivnom nahravani v studiach samozrejme  Bavím sa skvele..ja osobne som skoncil s tym dotaznikom dost skoro, lebo je fakt zle napisany, ako rasto podotkol :)
sak v poriadku, vsetci ti to zavidime, preto do teba rypeme  Bavím sa skvele..proste autor dotaznika mal napisat hned, ze to je len pre aktivnych hracov..ja som sice tiez aktivny hrac, ale iba v mojej izbe, taka moznost tam nebola  Bavím sa skvele

co bolo na nom zle napisane? ak iba to, ze je urceny pre aktivnych hracov, tak to cielova skupina dotaznika urcite nebola. je totiz urceny pre kazdeho muzikanta, aj takeho, ktory sedi doma a nema ziadnu kapelu a ani ziadne verejne hudobne aktivity. aj takyto clovek moze mat samozrejme relevantny nazor, ci je spokojny s kvalitou ozvucovacich studii alebo ozvuceni na koncerte, kolko by bol ochotny zaplatit za nahravku atd. nevidim dovod, preco by menej aktivni gitaristi nemohli mat na taketo otazky vytvoreni nejaky nazor.



kaolko, Mazzi, 1pablo: dik

inak este k tym otazkam, tazko sa formuluju otazky a odpovede, ktore by 100 % sadli uplne vsetkym. neda sa to, kazdy ma trochu iny uhol pohladu a riesi veci inym sposobom. a dali by sa dat aj viacere mozne odpovede na otazky, ale potom by ich bolo za kazdou otazkou az moc vela, co by tiez nebolo dobre.
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #37 kedy: 09. Marec , 2010, 15:27:31 »


co bolo na nom zle napisane? ak iba to, ze je urceny pre aktivnych hracov, tak to cielova skupina dotaznika urcite nebola. je totiz urceny pre kazdeho muzikanta, aj takeho, ktory sedi doma a nema ziadnu kapelu a ani ziadne verejne hudobne aktivity. aj takyto clovek moze mat samozrejme relevantny nazor, ci je spokojny s kvalitou ozvucovacich studii alebo ozvuceni na koncerte, kolko by bol ochotny zaplatit za nahravku atd. nevidim dovod, preco by menej aktivni gitaristi nemohli mat na taketo otazky vytvoreni nejaky nazor.


pokial som mal na tie otazky odpovedat pravdivo, tak uz na prvej strane som sa dostal do slepej ulicky a dalsie otazky boli stavane tak, ze som nemal co zaskrtnut, lebo vsetky moznosti vychadzali z odpovede ANO na predchadzajucu otazku. Pokial si mam iba predstavovat, ze idem usporiadat nejaky koncert, alebo ze nahravam v studiu, tak to je druha vec, ak ti to staci, ze si to budem iba predstavovat, tak vecer to mozno vyplnim, ak budem mat cas :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #38 kedy: 09. Marec , 2010, 15:30:00 »

no musis si na to vyhradit cas popri predstavovani si inych veci.  Beeee
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #39 kedy: 09. Marec , 2010, 15:30:51 »

no musis si na to vyhradit cas popri predstavovani si inych veci.  Beeee

teraz si predstavujem, ze som na mieste toho chlapika v tej garazi, co dal rasto v inej teme  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #40 kedy: 09. Marec , 2010, 15:35:26 »

no ja snivam svoj sen o velkych podiach v detskej izbe kazdy den, tak to skusim teda vyplnit este raz.

teraz si predstavujem, ze som na mieste toho chlapika v tej garazi, co dal rasto v inej teme  Bavím sa skvele
ta slecna bude mat dnes dlhu sichtu ha ha ha
« Posledná zmena: 09. Marec , 2010, 15:36:05 od styrioci » Zaznamenané
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #41 kedy: 09. Marec , 2010, 15:47:25 »

pokial som mal na tie otazky odpovedat pravdivo, tak uz na prvej strane som sa dostal do slepej ulicky a dalsie otazky boli stavane tak, ze som nemal co zaskrtnut, lebo vsetky moznosti vychadzali z odpovede ANO na predchadzajucu otazku. Pokial si mam iba predstavovat, ze idem usporiadat nejaky koncert, alebo ze nahravam v studiu, tak to je druha vec, ak ti to staci, ze si to budem iba predstavovat, tak vecer to mozno vyplnim, ak budem mat cas :)

ale samozrejme ze je to aj o tom, aby si to clovek predstavoval a na zaklade toho odpovedal. clovek nemusi mat v plane ist nahravat do studia, aby napisal svoj nazor, ci sa mu paci zvuk zo slovenskych studii alebo kolko by bol ochotny zaplatit za studio. moze byt napr. clovek, ktory by do studia urcite isiel, kebyze ma kapelu, ale kedze ju nema, tak neplanuje ist do studia. to ale neznamena, ze jeho vyplnenie dotaznika je zbytocne. co ked si tu kapelu o mesiac najde a o pol roka uz bude chciet ist do studia. to plati aj o ozvucovani. cloveka ani nenapadne organizovat koncert a o mesiac uz moze robit akusticky festival, ako je tu jedna tema. preto su hodnotne aj odpovede ludi, ktori zatial nemaju v plane nieco nahravat alebo organizovat, lebo sa to moze v buducnosti zmenit.

tiez kebyze dostanes dotaznik na to, ktore interierove doplnky Porsche sa ti paci, tak ho nevyplnis, lebo si Porsche nemas v plane kupit?   Žmurk
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #42 kedy: 09. Marec , 2010, 15:52:04 »

ale samozrejme ze je to aj o tom, aby si to clovek predstavoval a na zaklade toho odpovedal. clovek nemusi mat v plane ist nahravat do studia, aby napisal svoj nazor, ci sa mu paci zvuk zo slovenskych studii alebo kolko by bol ochotny zaplatit za studio. moze byt napr. clovek, ktory by do studia urcite isiel, kebyze ma kapelu, ale kedze ju nema, tak neplanuje ist do studia. to ale neznamena, ze jeho vyplnenie dotaznika je zbytocne. co ked si tu kapelu o mesiac najde a o pol roka uz bude chciet ist do studia. to plati aj o ozvucovani. cloveka ani nenapadne organizovat koncert a o mesiac uz moze robit akusticky festival, ako je tu jedna tema. preto su hodnotne aj odpovede ludi, ktori zatial nemaju v plane nieco nahravat alebo organizovat, lebo sa to moze v buducnosti zmenit.

tiez kebyze dostanes dotaznik na to, ktore interierove doplnky Porsche sa ti paci, tak ho nevyplnis, lebo si Porsche nemas v plane kupit?   Žmurk

ja ti rozumiem, len ty tam nemas stavane tie otazky tak, ze KEBY, mas to formulovane inak :)..trebars otazka cislo 9. Mali by ste zaujem nahravat v nahravacom studiu? Ked odpoviem, ze NIE, tak na dalsie otazky mam ako odpovedat? Pretoze vychadzaju z predpokladu, ze clovek odpovie na otazku c.9 ANO :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 09. Marec , 2010, 15:53:07 »

nerozoberajte-vyplnte alebo nechajte tak   Na zdravie!  mám dojem,že sa to začína uberat nesprávnym smerom  Žmurk
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #44 kedy: 09. Marec , 2010, 15:56:29 »

nerozoberajte-vyplnte alebo nechajte tak   Na zdravie!  mám dojem,že sa to začína uberat nesprávnym smerom  Žmurk

nemyl si dojmy s pojmami  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.