Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 01:57:36
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jeff Beck  (Prečítané 48710 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 22. Február , 2006, 17:02:33 »

S Rod Stewartom mali pesnicku, taka pomalsia, malo to klip s nejakymi vagonmi a chodievalo to aj na MTV. People Get Ready sa to volalo. Neviem, ci nebol Beck autor hudby. V kazdom pripade to ma na svojom albume Flash.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 22. Február , 2006, 17:03:11 »

Zdielam o nom presne Rastov nazor.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #17 kedy: 22. Február , 2006, 17:15:47 »

ako to tu citam,napadla ma taka anketka:najoblubenejsi album  (budto solovka alebo yardbirds,alebo ako kde hra ako  guest ...) ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 22. Február , 2006, 17:27:41 »

Moje najoblubenejsie jeho albumy su:

Blow by blow
There and Back
Guitar Shop
Who Else
You had coming
Jeff
Zaznamenané
Andrey
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #19 kedy: 22. Február , 2006, 18:45:47 »

nooo rastis, vsak som bol dost prekvapeny, ked som si stiahol nejake mp3 z tvojej stranky.
www.rastopeteraj.sk
pekne,len tak dalej...You had coming mam len tento album a tiez sa mi JB velmi paci...
Zaznamenané

sexova,cvièi,sexova,cvièi...
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #20 kedy: 25. Február , 2006, 19:45:51 »

who else fakt stoji za to..

ale skladba  cause we ended as a lovers je jednoducho najsamlepsejsja:) ..
Zaznamenané

FALLGRAPP
vlado z kn
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 84



« Odpoveď #21 kedy: 10. Máj , 2006, 23:00:42 »

kto tu mal namietky na jeho techniku hry? Ja som čert..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 10. Máj , 2006, 23:06:58 »

Ja. Ako jeho najvacsi fanusik z tohto fora si dovolim k nemu povedat cokolvek B)

Inak ma tu este jednu temu (cisto po protekcii tu zostali obe :) )
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 11. Máj , 2006, 00:50:57 »

progrocker napísal:
Citácia
Na nejake zaujimave objavy sem hod linky.


Ale co by nie :)

Toto ma velmi potesilo. Je to z albumu Wired z roku 1976. Mam pocit, ze vtedy hraval este na Gibson Les Paul - Progrocker mozno potvrdi. Video moze byt niekedy z prelomu 70/80 alebo zaciatku 80 rokov. Upriamil by som pozornost na Jeffov Stratocaster - podla vsetkych znakov (8 srobov, 1-vrstvy predny panel, 2-tonovy sunburst) ide o povodny Stratocaster z 50-tych rokov. V obdobi toho koncertu pokial viem Fender repliky rocnikovych stratov moc nevyrabal a hlavne o Beckovy je zname, ze je majitelom naozaj raritnych kuskov - Fender Broadcaster s vyrobnym cislom neviem kolko, ale mam pocit, ze jednomiestnym Si píš!!!!! ...

Ale naspat k ukazke. Gitaru som spomenul zamerne, na posudenie, co mu z nej dokaze liezt za zvuky - Tom Morello vtedy nebol este ani poriadne pubertak :).

Inak ten smiesny plesaty clovek s klavesom je PAN Jan Hammer, ktory je aj autorom tej \"ludovky\" skladby. Videl a pocul som aj lepsie Hammerove sola, ale aj tak ako vzdy nesmierne excelentny Si píš!!!

Pozrel som si aj ukazky zo sucasnejsich koncertov. Beck ma vzdy absolutne dokonaly zvuk. Akurat co sa tyka jeho gitaroveho live prejavu, zostala mu uz len zivocisnost a neklud v dusi :). Elegancia a krasa sa da najst uz asi iba na strudiovkach, live to az taky zazitok nie je. Ale zase v ukazke je vo vrcholovej forme...

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #24 kedy: 11. Máj , 2006, 00:56:03 »

Fajn ukazka, zvuk ma veru vyborny. Srandovne posobi ten Hammer s tou samohrajkou visiacou. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 11. Máj , 2006, 01:19:04 »

Na Hammera mi tiez nesahaj ha ha ha !
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 11. Máj , 2006, 01:26:11 »

A vesele 80-te roky, ktore vsetci tak milujeme. Je to klip zo spievaneho albumu (rozny spevaci) Flash z roku 1985. Original spieva samozrejme normalny spevak, klip je robeny trochu naveselo. Doporucujem hlavne zaverecne solo Si píš!!!

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 11. Máj , 2006, 12:20:15 »

Tak to si trafil vedla. Neser ma! Takyto 80s zvuk bubnov mi robi velmi zle. Aspon ze to ten Beck trochu zachranil, hoci na tom videu pred tym ma podla mna ovela lepsi zvuk.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 08. August , 2006, 14:09:49 »

beck je uplne super, skutocny mag... co robi z tremolom a teda tonom, to je vec... jeden z mojich najoblubenejsich! avsak, robi aj skvelu muziku. je belmi roznoroda, zapaja nove technologie vkusne. paci sa mi aj jeho dynamicka skala, vie hrat uplne agresivne tracky=1 you had it coming, a krasne zasnivane veci s tymi nadherne poohybanymi tonmi... (Bulgaria zo So what...nadhera!) niet sa kam ponahlat, kua! that is the way it is!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #29 kedy: 30. Január , 2007, 09:56:35 »

poteste sa so mnou  Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.