Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 16:29:22
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jeff Beck  (Prečítané 48720 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #30 kedy: 30. Január , 2007, 10:38:06 »

Ej veru ,je malo gitaristov ,z ktorych hry ide taka energia ,ako z hry Jeffa Becka(a staci ,aby zahral len par tonov Žmurk ) Jeden z mojich naj. Tie sucasne (posledne tri albumy) uplne zerem .Krasna fuzia elektroniky a muzikantskeho umenia .  Zdravíčko  Pcha.... a uzaj si ho idem vypocut!!
« Posledná zmena: 30. Január , 2007, 10:41:16 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #31 kedy: 04. Február , 2007, 19:25:09 »

Ludia neviete ako sa vola tento koncert od Jeffa Becka(live at north sea jazz? ?§!.  ) a ci to nahodou nevyslo na DVD ? http://youtube.com/watch?v=BCzdKdajEIc&mode=related&search=   http://youtube.com/watch?v=7uPcz37IWGQ&mode=related&search=
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #32 kedy: 18. Október , 2008, 13:52:22 »

zaujimave ze som az teraz nadabil na tohto myslim si ze jedneho z najuniverzalnejsich gitaristov. Ked som ho pocul, normalne by mi nikdy predtym nenapadlo, ze sa na gitaru da hrat aj takym stylom.  Bravooo
Moje najoblubenejsie videa :

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 18. Október , 2008, 14:09:41 »

dobre rano  Žmurk

Tvoje "najoblubenejsie" videa mi pripadaju, ako prve v poradi ked das vyhladavat Jeff Becka na jutube. pretoze rozhodne tam ma X lepsich a ani jedno z tychto by ma v zivote nenapadlo niekeomu prezentovat  :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 18. Október , 2008, 14:13:19 »

dobre rano  Žmurk

Tvoje "najoblubenejsie" videa mi pripadaju, ako prve v poradi ked das vyhladavat Jeff Becka na jutube. pretoze rozhodne tam ma X lepsich a ani jedno z tychto by ma v zivote nenapadlo niekeomu prezentovat  :)

pripájam sa k dobrému ránu..  Beeee
Ale musím povedať, že aj tieto videá by som kľudne prezentoval , hrá tam krásne. Má proste svoj štýl, gitarista s veľkým G..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 18. Október , 2008, 14:24:25 »

tak ako ano, ale na stare kolena uz casto smiruje a pusta sa do blbosti. na studiovkach nastastie nie.

ale napriklad porovnaj si CauseWe'veEndedAsLovers (posledne video) s verziou o 20 rokov starsou (1986)

http://uk.youtube.com/watch?v=BsfL6ATX1i4&feature=related

urcite tam je rozdiel v kvalite aj krase hry

cim ho samozrejme nechcem spochybnovat, je to moj najoblubenejsi gitarista a strasne sa tesim na dalsi album, ak bude - nech uz je !
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #36 kedy: 18. Október , 2008, 14:25:50 »

Jeff Beck je strasny machr a muzikalny gitarista jak hovado.
Ked som prvy raz pocul BBA skoro mi trenky padli  Bavím sa skvele

Ja poznam JB asi takto dako http://uk.youtube.com/watch?v=3svU25RkBNE
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 14:39:56 od brdo prvy » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #37 kedy: 18. Október , 2008, 14:48:45 »

dobre rano  Žmurk



kua aby si ste sa neposrali... vsak logicky ked niekoho zacinam pocuvat tak poznam tie videa ktore sa daju ako prve zohnat na jutube... len tu mi musi kazdy dat najavo ze som greenhorn a ani sa nesplham na starych ostrielanych bigbitovych vlkov ?§!.
uz radsej ani neprispejem do zabehnutej temy ked objavim dalsieho vsetkym uz znameho gitaristu...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #38 kedy: 18. Október , 2008, 14:52:33 »

veru, greehnhorn - tak je ako vravis  Bavím sa skvele

ale ne - klud, pohoda, tabacek  Je to frajer
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #39 kedy: 18. Október , 2008, 14:52:37 »

kua aby si ste sa neposrali... vsak logicky ked niekoho zacinam pocuvat tak poznam tie videa ktore sa daju ako prve zohnat na jutube... len tu mi musi kazdy dat najavo ze som greenhorn a ani sa nesplham na starych ostrielanych bigbitovych vlkov ?§!.
uz radsej ani neprispejem do zabehnutej temy ked objavim dalsieho vsetkym uz znameho gitaristu...
ale nie  Bravooo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 18. Október , 2008, 14:54:06 »

...
Ja poznam JB asi takto dako http://uk.youtube.com/watch?v=3svU25RkBNE

to sa mi na nom lubi - v kazdej dekade hra seba a zaroven velmi aktualne k veci :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #41 kedy: 18. Október , 2008, 14:56:11 »

veru, greehnhorn - tak je ako vravis  Bavím sa skvele

ale ne - klud, pohoda, tabacek  Je to frajer

no ved jasne Na zdravie! ja viem ze som greenhorn...  ale greenhorni nemaju radi ked im to ich greenhornstvo davaju najavo Bavím sa skvele
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #42 kedy: 18. Október , 2008, 19:18:30 »

to sa mi na nom lubi - v kazdej dekade hra seba a zaroven velmi aktualne k veci :)
tak veru, nebrani sa progresu a novym veciam a stale si pritom zachovava svoju tvár.
inac este doplnim, ze skladba cause we´ve ended as a lovers je od mojho dalsieho oblubenca Stewieho Wondera.
Zaznamenané

FALLGRAPP
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #43 kedy: 18. Október , 2008, 20:38:29 »

tak veru, nebrani sa progresu a novym veciam a stale si pritom zachovava svoju tvár.
inac este doplnim, ze skladba cause we´ve ended as a lovers je od mojho dalsieho oblubenca Stewieho Wondera.

to som nevedel. viem, akurat ze Beck ju mal na albume There and back (1984)
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 19. Október , 2008, 17:02:07 »

Beck je neuveritelny gitarista. Kvoli nemu som zacal hrat len s prstami a nechtami, robi veci co sa nedaju robit s pickom.
 Najviac sa mi lubi ked hra aj so slideom (combined technique) ako v sole ktory hral na blaze of glory (Jon Bon Jovi - Young guns OST), mas dojem ze su 3 gitary na raz.
 Flazuleti s prstami su tazke ako svina, ale ked to mas to spieva.
 Furt hra s volumeom tiez, a veci co robil s telecaster su velmy neortodoxny.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.