Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 23:02:55
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 30 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bareknuckle pickups  (Prečítané 128721 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 14. Marec , 2010, 01:02:19 »

tak teraz ako, su to uplne popici snimace, alebo crepy?  Bavím sa skvele
... asi to bude niečo medzi tým... Bavím sa skvele
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #31 kedy: 14. Marec , 2010, 01:29:20 »

Zdaju sa mi tie snimace dost drahe... Tento chlapik robi tiez handwound snimace - http://www.smitspickups.com/ - a su o dost lacnejsie. Mam ich v les paul gitare a zvuk je transparetny atd. bla bla. Na 2. strane sa mi lubi ta moznost coverov a farieb - klobuk dole. Rad by som skusil nejaky ten humbucker, keby sa niekomu doma povaloval len tak bez vyuzitia... :) Idealne nejaky ala PAF alebo kludne aj metalovy silak.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 14. Marec , 2010, 10:55:33 »

uplne detske prispevky niektore tu :) a ja ze vyskumnicia takto hlbkovo len pivnicabovia a ono aj profici  Popiskujem si
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 14. Marec , 2010, 11:08:16 »

uplne detske prispevky niektore tu :) a ja ze vyskumnicia takto hlbkovo len pivnicabovia a ono aj profici  Popiskujem si
Ked budeš profík,tak pchopíš,že to čo hraš a ako hráš nie je vobec doležite.    Žmurk    Doležite su tie veci "okolo". :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 14. Marec , 2010, 11:17:16 »

hlavne to nestiham vobec spracovavat. ja som este stale v tom, ze najlepsie HB su tie originalne, cize dobove Gibsony a ani som sa este nestihol zmierit s faktom, ze nejaka firma dimárčo si dovoluje robit ich tiez a ono tu uz medzitym je uplne ze boj, ktore z tych dratikovo-cievkovych suciastok su vlastne SKUTOCNE dobre a ktore len take obycajne opocuvane blbosti :)

7 litrov za sadu snimacov ? to by som si radsej kupil ten neosadeny strakac od Kata, fukol tam prve azijske singlace a tesil by som sa jak blaazen. ale ja som podivin, viem  No hanbím sa..
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 14. Marec , 2010, 11:43:34 »

7 litrov za sadu snimacov ? to by som si radsej kupil ten neosadeny strakac od Kata, fukol tam prve azijske singlace a tesil by som sa jak blaazen. ale ja som podivin, viem  No hanbím sa..

V snimacoch su naozaj velke rozdiely a to netrepe, to je proste fakt.
A co takto si kupit ten strakac od Kata a fuknut tam ozaj dobre snimace a nekazit dobru gitaru zlymi snimacmi ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 14. Marec , 2010, 11:51:32 »

zle snimace prakticky neexistuju ... ... ...

... (a zvysok prispevku som odmazal pred poslanim :) )
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #37 kedy: 14. Marec , 2010, 11:59:19 »

Podla mna su hrozne predrazene, ale keby mam moznost odskusat je mozne, ze by som zmenil nazor. Este by som rad videl cloveka, ktory by si kupil snimace za 7 litrov a potom by povedal, ze hraju na p*cu :)
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 14. Marec , 2010, 12:04:35 »

a co je na nich take predrazene vsak ja si pametam ako bezne di marzia stali 4000sk kus
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #39 kedy: 14. Marec , 2010, 12:04:39 »

Podla mna su hrozne predrazene, ale keby mam moznost odskusat je mozne, ze by som zmenil nazor. Este by som rad videl cloveka, ktory by si kupil snimace za 7 litrov a potom by povedal, ze hraju na p*cu :)
Nemyslis vazne, ze su predrazene...  Bavím sa skvele Za tolko isto kupis Dimarzio, EMG (od Joe-a), atd.... :)
Len s tym rozdielom, ze BKP ma taku uctu k svojim zakaznikom, aku nema nikto ! Posles naspat snimac, ktory Ti "nevyhovuje". Kto Ti toto spravi ?  Žmurk
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 14. Marec , 2010, 12:07:53 »

Nemyslis vazne, ze su predrazene...  Bavím sa skvele Za tolko isto kupis Dimarzio, EMG (od Joe-a), atd.... :)
Len s tym rozdielom, ze BKP ma taku uctu k svojim zakaznikom, aku nema nikto ! Posles naspat snimac, ktory Ti "nevyhovuje". Kto Ti toto spravi ?  Žmurk

takze ked si od nich kupim snimac a nepaci sa mi tak mi ho vymenia zadarmo?
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #41 kedy: 14. Marec , 2010, 12:09:14 »

stale mi nikto neodpovedal ako je to s tymi covermi, kde sa to da vybrat a kolko stoja?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 14. Marec , 2010, 12:09:59 »

takze ked si od nich kupim snimac a nepaci sa mi tak mi ho vymenia zadarmo?

Ano.
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #43 kedy: 14. Marec , 2010, 12:12:33 »

a co je na nich take predrazene
no inak fakt sa mi zdajú drahé, veď to je len navinutý medený drát, alebo je tam už zlato?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
udry
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 14. Marec , 2010, 12:16:05 »

no inak fakt sa mi zdajú drahé, veď to je len navinutý medený drát, alebo je tam už zlato?
  . mne sa zdá drahý chleba,šak je to len upečená múka...   Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 30 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.