Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 08:54:44
Strán: 1 ... 28 29 [30] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bareknuckle pickups  (Prečítané 128658 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
silver
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #435 kedy: 16. Marec , 2014, 16:57:53 »

Na stranke bareknuckle som nikde nevidel info, ci sa Juggernaut robia aj rozopinatelne.. neviete nahodou niekto? Resp. nemate s nimi nejake skusenosti?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #436 kedy: 16. Marec , 2014, 16:59:33 »

jasne ze robia, ak chces rozopinatelne musis si objednat 4 conductor wiring..  je to jedna z moznosti klikatelnych pri objednavani cez eshop.. praktikcy kazdy ich HB je rozopinatelny..  Zdravíčko
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #437 kedy: 16. Marec , 2014, 18:34:18 »

Na stranke bareknuckle som nikde nevidel info, ci sa Juggernaut robia aj rozopinatelne.. neviete nahodou niekto? Resp. nemate s nimi nejake skusenosti?
pri kazdom snimaci tam maju polozku options, to staci rozkliknut a hned to tam vidno. ako karol napisal, kazdy ich HB sa da objednat s 2 alebo 4 zilovym kablom, ak chces rozopinatelne, tak 4
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #438 kedy: 26. Júl , 2014, 17:52:02 »

Hosanci, poznate a zaroven mate oskusane nejake BKP single? Planujem kupit bkp sinner k bridžu a hladam nieco ku krku. Nieco, co bude zniet rockovo a zaroven tak Mayerovsky.

Proste do Fendra aj do Buginy. :)

Sinner mam odkusany, totalne vynikajuci singlac, brutalne chrumkavy na skresleni, prijemne nastredovany a ani stopa po blate, povedal by som, ze sa mi paci viac nez HB painkiller.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #439 kedy: 01. Máj , 2016, 22:11:38 »

nechysta sa niekto objednavat, ze by  sme poshareovali postage?
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #440 kedy: 04. Máj , 2016, 11:27:39 »

nechysta sa niekto objednavat, ze by  sme poshareovali postage?

možno by som sa pridal k objednávke ...
 singláč do jaguár kobylkový  by som chcel ...
ked že tam nemajú taký výber tak by som musel najprv s nimi vykomunikovať ...

čo som pozeral tie zvuky tak so singloch ten telekástrovský Piledriver Tele® mi  príde najlepší na štýl rokového doprovodového drtiča akordov v punku so štandardným ladením E ,

sa tu viacerí vyznáte ked tak poradťe iný model prečo ten a prečo nie ten čo som si vyhliadol ...
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #441 kedy: 04. Máj , 2016, 11:42:29 »

piledriver som daval spyrosovi do telkaca a bol to taky fajny country metal  Bavím sa skvele ja si tu objednavku este premyslim, lebo som chcel nejaky slaby snimac vyskusat ku kobylke, mojho favorita mi neodporucili ani BKP, ked chcem ist "for more classic tone", tak mi odporucili zas iba nejake silaky s keramickymi snimacmi, tak sa na to mozno aj vyprdnem, chcel som to vyskusat zo zabavky iba  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #442 kedy: 22. August , 2016, 12:12:35 »

Hosanci, poznate a zaroven mate oskusane nejake BKP single? Planujem kupit bkp sinner k bridžu a hladam nieco ku krku. Nieco, co bude zniet rockovo a zaroven tak Mayerovsky.

Proste do Fendra aj do Buginy. :)

Sinner mam odkusany, totalne vynikajuci singlac, brutalne chrumkavy na skresleni, prijemne nastredovany a ani stopa po blate, povedal by som, ze sa mi paci viac nez HB painkiller.

toto vyzera velmi zaujimavo https://bareknucklepickups.co.uk/main/pickups.php?cat=strats&sub=vintage_hot&pickup=irish_tour
(ak by to niekomu nedoslo, tak Irish Tour je referencia na Gallaghera)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 28 29 [30] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.