Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 18:56:32
Strán: [1] 2 3 ... 30 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bareknuckle pickups  (Prečítané 128656 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 13. Marec , 2010, 16:06:21 »

Kedze tu nie je tema o tychto snimacoch, tak nuti ma spravit temicku. :)

http://www.bareknucklepickups.co.uk/

Co dodat... Po vcerajsku som zistil, ze tieto snimace mi najviac vyhovuju, dovtedy som skusal len dvakrat u Karola a zopar ukazok. Velmi sa mi paci farba snimacov, su ovela zivsie nez vsetky tie Dimarzia, Seymoury a kadeco... povedal by som, ze nova era v snimacoch. Treba skusat, nebudem sa tu s nikym hadat.  Žmurk
Skusal som uz mnozstvo snimacov, Dimarzia mam okukane a oskusane vsetky tie hlavne - ako ToneZone, Dsonic, AirNorton, Superdistortion, .... - su to vsetko samozrejme vyborne snimace, ale BKP maju v sebe cosi viac, kvoli comu ma bavi hrat stale viac a viac. EMG su sice fajn, ale kedze zvacsa ide o aktivky, ktore nemam rad, tak snazim sa im vyhybat. Zo SD sa mi pacia Blackouty. Ostatok je taka.. klasika.. nic viac/nic menej...

Konkretne mam set Painkiller a Coldsweat. Som neskutocne nadseny, maju krasne harmonicke, fakt pocut kazdy ton, ziadne zlievanie sa nekona, pevnost a konkretnost zatial najsilnejsia, aku som pocul, aparat OZIL, uplna parada. - FAKT odporucam skusit, FAKT nieco nove.

Nedavno som dosiel od kamosa, ktory ma Mesa 2/90, TriAxis, Mesa box - stale mu cosi vadilo vo zvuku, priznam sa, ze aj mne... Mal SD, EMG, Dimarzia... kadeco poskusal.. Dosiel som s mojou plesnivou lacnou, hnusnou Ibanezou s BKP snimacmi - uz ich objednava. Konecne sa mi pacil TriAxis, po velmi dlhom case.. Ozil, zvuk plny, konkretny, atd...  Napojili sme VOX AC30 - uplny masaker, neskutocne ma bavilo hrat kila, zvuk bol doslova ZDRAVY, taky zdravy drive z toho siel.. ziadny brum, sum, nic... len cisto krasny gitarovy sound - podotykam stale z mojej hnusnej, sarpavej, plesnivej Ibanezy.

Treba pochybovat - ale to necham na vas. Žmurk Ja som si odskusal, nemam ZIADNU vyyytku.  Na zdravie!

Kto ich ma, hodte nejaky feedback.  Žmurk
« Posledná zmena: 13. Marec , 2010, 16:08:04 od Branko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 13. Marec , 2010, 16:23:19 »

ja by som len chcel podotknut ze uz som mal dvakrat od nich snimace a uz minimalne kvoli cene by som si ich kupil skor nez dimarzio alebo duncany..  v dobe ked som kupoval svoj prvy BKP set stal jeden dimarzio v made asi 3400sk :D ked chcete dva to mate 6800sk.. za tovarenske snimace.. BKP su hand wound made in UK a s takou zakaznickou podporou ze dovi.. open calibrovany seet stoji 190GBP plus postovne.. 190GBP to je nejakych 220e.. a nejakych do 10e postovne sa mi zda.. 230e.. to je okolo 7 litrov.. 3500sk za snimac.. myslim ze v pohode nie? :) jedinu vytku co mam voci BKP je ten ich abstraktny popis a nazvy snimacov bez tonechartu takze clovek dopredu nevie ako mu sadnu do gitary asi cca..  jo a podla mna netreba byt konzervativny a skusat aj ich produkty, zasluzia si to
« Posledná zmena: 13. Marec , 2010, 16:24:10 od kaolko » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #2 kedy: 13. Marec , 2010, 16:25:11 »

Hral som na jeden Les Paul s nimi...výborné..konkrétne a farebné....počul som ich aj u Gilu...super do DUALU....odporúčam...plánujem ich tiež dať do nejakej gitary, len ešte neviem ktorej  ha ha ha Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Marec , 2010, 16:38:20 od RobG » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 13. Marec , 2010, 16:29:29 »

Ja berem za VELKE plus aj to, ze robia super krasne COVERY na snimace. Osobne sa mi velmi paci tento:






 Na zdravie!
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #4 kedy: 13. Marec , 2010, 16:31:34 »

ja mam tiez BKP a neviem si ich vynachvalit, hraju super
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 13. Marec , 2010, 16:33:55 »

inak od tohto mesiaca uz robia aj 7strunne covered sety myslim..
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #6 kedy: 13. Marec , 2010, 16:37:16 »

tie covery su normalne kryty na snimac? z akeho materialu? a kolko vlastne stoja a kde maju ponuku tych coverov, na ich webe som nic nenasiel. btw, vy vsetci ich mate v 6 strunovych gitarach nie? skoda ze iba jeden snimac maju na 7 strunovu
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 13. Marec , 2010, 16:38:10 »

tie covery su normalne kryty na snimac? z akeho materialu? a kolko vlastne stoja a kde maju ponuku tych coverov, na ich webe som nic nenasiel. btw, vy vsetci ich mate v 6 strunovych gitarach nie? skoda ze iba jeden snimac maju na 7 strunovu

vsetky tie moderne modely su aj v 7 dokonca uz aj v 8strunnych verziach Žmurk a tie covery su myslim kovove.. ja som si teraz dal objednat do novej gitary 7strunny painkiller set..  a miso_kolo ma zas cold sweat set.. cize su sedemstrunne prakticky vsetky co tam vidis.. len sa tam dostanes tak ze ides cez 'shop'a potom mas polozku ze 7string humbuckers ci co to je a vyberas si uz len
« Posledná zmena: 13. Marec , 2010, 16:39:23 od kaolko » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #8 kedy: 13. Marec , 2010, 16:39:35 »

Mohli by ste popísať konkrétne dojmy ku konkrétnym modelom, ktoré používate ? ten popis na webe je žiadny......najlepšie, keď to má niekto vyskúšané a prosím uviesť aj drevo v použitej gitare...díky... Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #9 kedy: 13. Marec , 2010, 16:46:09 »

vsetky tie moderne modely su aj v 7 dokonca uz aj v 8strunnych verziach Žmurk a tie covery su myslim kovove.. ja som si teraz dal objednat do novej gitary 7strunny painkiller set..  a miso_kolo ma zas cold sweat set.. cize su sedemstrunne prakticky vsetky co tam vidis.. len sa tam dostanes tak ze ides cez 'shop'a potom mas polozku ze 7string humbuckers ci co to je a vyberas si uz len

aha, nevsimol som si to najprv.. vyzera to zaujimavo, asi si nejaky objednam v blizkej buducnosti, len aby mi sedel do velkej diery po velkej 707-micke
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 13. Marec , 2010, 16:49:28 »

toto budu cisto moje osobne dojmy takze niekto kto ich ma moze mat iny dojem

Nailbomb vela vela vela stredov asi najviac harmonickych co som od nich pocul, pre mna je to 'snimac na sola'ak by som to mal takto hnusne kategorizovat, brutalne to reze cez kapelu, casto ho davaju do ibanezoidnych gitar a je to asi 'najsvetlejsie'znejuci snimac co robia
Painkiller vela vela stredov, super do mahagonovych gitar, blizsie k stredo/vyskam nez k stredobasom, velmi vhodny do temnejsie znejucich gitar, ma ho teraz Branko sice v lipovej gitare ale vyzera byt spokojny..
Warpig najvyssi vystup porovnatelny asi s X2N od dimarzio, no ovela konkretnejsi. vyborny na hlboke podladenia 6tky aj do drop G zneju este ako tak konkretne, vysoka kompresia, na standardnom ladeni znie zvlastne, prisiel mi trochen vykastrovany co sa stredov tyka
ColdSweat -  nizsi vystup, tucnejsi sound, skor k stredobasom (krkovy snimac ma okolo 8k, kobylovy asi 12-13k) super na highgainove aparaty neprehuluje az tak moc preamp (miso kolo vam povie viac ked tak)

miracle man nepoznam ale ludia ho nemaju az tak radi je vykastrovany (scooped) takze s tym ti neviem rady
k ostatnym modelom sa vyjadrit neviem


este rychlo dam ja nazor ze ako som kde co mal..
nailbomb set som mal v ibanez gitare, hral tam super, fakt vyborne rezala skrz jak noz maslom..
warpig som dal do caparisonu, znel tam az moc prehulene  a kedze nepodladujem bolo to take nijake
coldsweat som mal krkovy v caparisone, znel tam super, aj sa pekne vycisti ked stiahnes volume na gitarke
painkiller som mal pri kobyle v caparisone.. znel tam velmi dobre lepsie ako povodny snimac co tam osadzaju

« Posledná zmena: 13. Marec , 2010, 16:53:05 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #11 kedy: 13. Marec , 2010, 16:52:57 »

ja sa k tomu neviem vyjadrit :D

totizto, ma ho v kellerovi, kde som ziadne ine snimace nikdy nemal a ani mat nechcem, neviem ako hra s inymi snimacmi. viem len ze ta gitara hra popici, nezahltuje aparat a je to tak spravne agresivne, buranske
Zaznamenané

stoka!
zakky
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 13. Marec , 2010, 16:55:10 »

poradte mi nejaky na 1527 na drop G
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 13. Marec , 2010, 17:03:09 »

vyzera to zaujimavo, asi si nejaky objednam v blizkej buducnosti, len aby mi sedel do velkej diery po velkej 707-micke

To zial asi nepojde, aspon teda myslim ze nerobia snimace v tychto rozmeroch Smútim.

BKP mam jeden osadeny v mahagonovej sedemstrunovej gitare ako krkovy snimac v kombinacii v DiMarzio D-sonic a hra to velmi dobre (akurat ze neviem co je to presne za model Smútim ).
Planujem dat osadit set Painkiller do dalsej mahagonovej sedmicky, ale som zatial lenivy to odniest niekomu co by to spravil :).
V Misovej sedmicke od Igora Kellera to hra paradne  Zdravíčko
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #14 kedy: 13. Marec , 2010, 17:05:10 »

To zial asi nepojde, aspon teda myslim ze nerobia snimace v tychto rozmeroch Smútim

na.. a som dosnimacoval..
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 30 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.