Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 02:51:39
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pomoc pri kontrole novej gitary PRS Tremonti SE  (Prečítané 28560 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #150 kedy: 19. Marec , 2010, 09:24:37 »

.....telefonicky sa informuj ako postupovať, otovrene uveď, že nemáš záujem na výmene celej gitary......teda neviem či máš, alebo nemáš.....ak teda chceš len ten bridge.....už som takto s Musiccentrom reklamoval....objednali kuriéra a reklamovanú vec som odovzdal, až keď mi doniesol novú......takže nemusel chodiť dvakrát, čo je úspora aj pre nich....bolo to bez problémov.....treba byť slušný a presne vedieť čo chceš.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #151 kedy: 19. Marec , 2010, 09:27:26 »

Presne tak by som to chcel poriesit...  gitaru nechcem vracat, chcem len aby vymenili ten bridge.... Dufam ze sa to bude dat aj samostatne... Chapem ze korejske rucicky, a privetiva cena sa museli niekde prejavit, ale preco pravej ja Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #152 kedy: 19. Marec , 2010, 11:17:46 »

a to je odspodu toho strunnika ? ze to vlastne nevidno ? to by som kaslal na to.
Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #153 kedy: 19. Marec , 2010, 12:02:52 »

a to je odspodu toho strunnika ? ze to vlastne nevidno ? to by som kaslal na to.
je to od spodu ale taka prasklina je az po vrch pomaly, ono je to take jak alobal len tvrdsie.. takze ked to potiahnem zlupne sa to aj z vrchu..
« Posledná zmena: 19. Marec , 2010, 12:22:46 od Marek-TT » Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #154 kedy: 19. Marec , 2010, 14:10:54 »

Mno takze, volal som tam a poslal som im mail s fotom... Pan na reklamacnej linke mi najpv povedal ze sak to nic neni... a ked pozrel na fotky tak povedal ze noo ze skusi s tym nieco spravit popripade mi daju na gitaru dodatocnu zlavu, z ktorej si mozem kupit nieco u nich na webshope... ale o sume nehovoril, predpokladam ze by to nebola ciastka nejak zaujmava..

ked som mu povedal ze novy bridge stoji na stranke PRS 260 dolarov tak aj jemu sa to zdalo dost :D a povedal ze posle majl dodavatelovi a uvidi co sa bude dat spravit. V kazdom pripade mam moznost vratit gitaru, nechat to tak alebo riesit len samotny bridge vymenou /ked dodavatel bude mat/, alebo tou zlavou...

momentalne cakam na vyjadrenie od nich...
« Posledná zmena: 19. Marec , 2010, 14:12:15 od Marek-TT » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #155 kedy: 19. Marec , 2010, 14:15:36 »

260 dolarov ? to je nejaka blbost, to neni urcite to, co mas ty na gitare.

http://cgi.ebay.com/Chrome-guitar-wrap-over-stoptail-bridge-PRS-SE-style_W0QQitemZ290403289738QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item439d628a8a
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #156 kedy: 19. Marec , 2010, 14:24:36 »

jasne, ze je to blbost, taky mostik stoji drobne a nie 260 dolarov
Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #157 kedy: 19. Marec , 2010, 14:26:28 »

to co si poslal ty je len robene na ten styl... na ebay je toto http://cgi.ebay.com/PAUL-REED-SMITH-PRS-Stoptail-Bridge-Studs-Nickel-4001_W0QQitemZ230434582721QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item35a6f8b0c1#ht_500wt_1101

alebo toto na oficialnej PRS stranke... http://stores.myregisteredsite.com/user1410582/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=PAS&Product_Code=ACC-4001-4002&Category_Code=PAR

ten na SE modeloch je urcite spraveny z nejakeho horsieho materialu ako US model... ale kedze to je PRS disigned tak je to problem zrejme zohnat len tak... kedze to musi byt spravene presne tak ako original aby gitara ladila
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #158 kedy: 19. Marec , 2010, 14:31:39 »

este treba aj citat
Stoptail Bridge - For use with PRS Stoptail models. Includes 2 matching brass studs (with unplated threads) and intonation adjustment tool. (Stoptail bridge will fit SE-line, but studs will not)
Zaznamenané

Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #159 kedy: 19. Marec , 2010, 14:34:06 »

este treba aj citat
Stoptail Bridge - For use with PRS Stoptail models. Includes 2 matching brass studs (with unplated threads) and intonation adjustment tool. (Stoptail bridge will fit SE-line, but studs will not)

Ano a to znamena ze ten stoptail ide pouzit ale skrutky nie... co si tym chcel povedat ? Ja len poukauzem na to ze kolko stoji novy od PRS ktory by mi tam pasoval.. a to ze stoji 260 dolarov je problem distributora alebo predajcu... ja chcem len aby mal to co som si zaplatil v poriadku
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #160 kedy: 19. Marec , 2010, 14:35:38 »

ja by som povedal, ze na korejskych PRS bude presne ten HW, ako som poslal ten 14 dolarovy link. samozrejme, je to len taka moja skukromna domnienka... ale 100% na nich nebude ten isty predrazeny HW, co je na USA kusoch.

vsak ked komunikuju o sposobe reklamacie, tak jasne, preco nie.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #161 kedy: 19. Marec , 2010, 14:37:11 »

... Ja len poukauzem na to ze kolko stoji novy od PRS ktory by mi tam pasoval..

no skratka asi tak isto tam pasuje, ako hocijaky "SE style" z ebay :)
Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #162 kedy: 19. Marec , 2010, 14:43:45 »

Kazdemu je asi jasne ze na SE nikdy nebol ani nebude ten bridge co som poslal :D Je to urcite iny kov, ina uprava a cena moze byt taka cca 20 dolarov...

ale ked je moznost ze mi to vymenia oni, za nie napodobeninu ale napriklad original ten co davaju na SE preco nie... pochybujem ze by mi dali ten US model a ani to neziadam :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #163 kedy: 19. Marec , 2010, 14:44:07 »

mas pravdu.. z nejakeho dovodu som si myslel ze budes potrebovat ku kobylke aj konkretne tie vruty.. a zrejme teda nie..  Zdravíčko  zrejme je to vsetko jedna velkost
Zaznamenané

Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #164 kedy: 19. Marec , 2010, 14:52:21 »

mas pravdu.. z nejakeho dovodu som si myslel ze budes potrebovat ku kobylke aj konkretne tie vruty.. a zrejme teda nie..  Zdravíčko  zrejme je to vsetko jedna velkost

no zrejme je ten bridge velkostne totozny len, tie skurtky su ine na US...

No a v podstate, pri hre mi to nejak nevadi a ani vadit nebude.. jedine ze by to zacalo hrdzaviet... a  viem stopercentne ze to bude pokracovat a tahat sa vrch toho stoptailu... Ide o to ze ked kupujem nieco nove tak to chcem mat ok :) a to aj pre pripad, ze by som ju chcel za rok dva predat... potom gitara dost straca na vzhlade aj na cene ked je tam taka vada...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.