Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 14:19:40
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pomoc pri kontrole novej gitary PRS Tremonti SE  (Prečítané 29265 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #30 kedy: 14. Marec , 2010, 18:52:08 »

A mozno to funguje naopak. Prave pri predaji cez net ju predajca skontroluje, aby si mu ju v zakonnej lehote nemusel nevratit.


Predajca to myslis ako nejaky obchodnik,  ale ked predava niekto na inzerat ako sukromna osoba tak posle a moze mat silno na haku ked to ten dotycny preberie, ale zase len potial kym ten kupujuci nepride osobne aj s nejakou palicou zazvonit k dveram  :D
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 14. Marec , 2010, 19:20:37 »

Predajca to myslis ako nejaky obchodnik,  ale ked predava niekto na inzerat ako sukromna osoba tak posle a moze mat silno na haku ked to ten dotycny preberie, ale zase len potial kym ten kupujuci nepride osobne aj s nejakou palicou zazvonit k dveram  :D

Myslim predajcu, ktoremu mozes do 7 dni vratit zakupeny tovar cez net z akehokolvek dovodu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #32 kedy: 17. Marec , 2010, 13:42:34 »

Takze predchvilkou mi ju kurier priniesol :) Jednym slovom nadhera... Som v praci takze namam moznost sa jej venovat. Ale vyzera fantasticky, kvalita prevedenia oproti mojej Harley Benton neporovnatelna :D Prisla s original PRS SE puzdrom takej tmavo cervenej farby, nastrojovy kabel v priecinku :) a ta nova farebna verzia vyzera naozaj super :) Tesim sa jak male decko a neviem sa dockat ked pridem domov, naladim pokontrolujem  a poriadne sa vyblaznim :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #33 kedy: 17. Marec , 2010, 13:44:15 »

fotky musia byt.. sup sup..
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 17. Marec , 2010, 13:48:24 »

 Zatial daj aspon link čo si kupil,odkial si kupil  /nech už možeme závidiet,prípadne kritizovat/ :)
Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #35 kedy: 17. Marec , 2010, 13:49:36 »

Fotky nahodim ked budem doma, koncim 18,00 takze neskor vecer...

a link tu http://kytary.cz/prs-mark-tremonti-signature-model-se-student-edition/HN107178/
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 17. Marec , 2010, 14:04:58 »

Fotky nahodim ked budem doma, koncim 18,00 takze neskor vecer...

a link tu http://kytary.cz/prs-mark-tremonti-signature-model-se-student-edition/HN107178/
  ... pjekna...    ...určite sa budete mat radi...  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #37 kedy: 17. Marec , 2010, 14:07:13 »

Takze predchvilkou mi ju kurier priniesol :) Jednym slovom nadhera... Som v praci takze namam moznost sa jej venovat. Ale vyzera fantasticky, kvalita prevedenia oproti mojej Harley Benton neporovnatelna :D Prisla s original PRS SE puzdrom takej tmavo cervenej farby, nastrojovy kabel v priecinku :) a ta nova farebna verzia vyzera naozaj super :) Tesim sa jak male decko a neviem sa dockat ked pridem domov, naladim pokontrolujem  a poriadne sa vyblaznim :)

vsak sprav samostatnu temu, nech Ti tam mozme vycitat, ako zle si kupil  Bavím sa skvele

 Na zdravie!
Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #38 kedy: 17. Marec , 2010, 14:14:43 »

Nie nie :D hlavne teraz ked som este nateseny by to nebolo moc dobre :D Bola to moja vysnivana gitara /ked nepocitam US model :D/ a dost by mi to pokazilo chut a naladu do hrania keby som videl nejaku velku kritiku :)
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 17. Marec , 2010, 14:16:08 »

vsak tam ani nieje co kritizovat tieto PRS SE gitary su uz uplne vpohode nastroje, pekne aj dobre hraju
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #40 kedy: 17. Marec , 2010, 14:23:09 »

poopicii naturalek! super
Zaznamenané

Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #41 kedy: 17. Marec , 2010, 20:15:27 »

Takze posielam slubene foto :)










« Posledná zmena: 17. Marec , 2010, 20:26:49 od Marek-TT » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 17. Marec , 2010, 21:48:36 »

Tak a možeme začat kritizovat. :)  To osadenie krku sa mi vobec nepáči. obr.6
Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #43 kedy: 17. Marec , 2010, 21:54:01 »

Myslis ten odskok ? Nemal som pocit ze by mi to nejak vadilo alebo ze by ma to rusilo... Prepokladam ze to bude u vacsiny SE modelov tak robene
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 17. Marec , 2010, 21:56:08 »

Myslis ten odskok ? Nemal som pocit ze by mi to nejak vadilo alebo ze by ma to rusilo... Prepokladam ze to bude u vacsiny SE modelov tak robene


Na to sa vykasli, pekna je a ak sa ti dobre hra, tak neries. Su to slusne nastroje, bude hrat tak ako budes hrat ty. Ten natural se velmi pekny.  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.107 sekund, 23 otázok.