Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 20:30:06
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pomoc pri kontrole novej gitary PRS Tremonti SE  (Prečítané 29423 krát)
0 užívateľov a 35 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #105 kedy: 18. Marec , 2010, 14:13:15 »

Joe,čo robíš zajtra ? By som dobehol potestovat dáke pražce. Bavím sa skvele

som sa asi postal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #106 kedy: 18. Marec , 2010, 14:20:36 »

Joe,čo robíš zajtra ? By som dobehol potestovat dáke pražce. Bavím sa skvele  Spravime dáke ukážky pre forum.
sorry ja hram dva dni v CZ potom sa možeme zabavit ale ja to mam odskušane tak nech si to na vyhozde myslia budem im predavat kolajnice tie maju vačsiu hrubku
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #107 kedy: 18. Marec , 2010, 14:31:48 »

spravil som si troska pauzu, precital som si posledne tri strany a zas ste mi zlepsili den, dakujem  Zdravíčko Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #108 kedy: 18. Marec , 2010, 14:32:13 »

nech si to na vyhozde myslia budem im predavat kolajnice tie maju vačsiu hrubku
.... sa tam začne stavat tá širokorozchodná, to začnú miznut kolajnice... Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #109 kedy: 18. Marec , 2010, 14:33:00 »

spravil som si troska pauzu, precital som si posledne tri strany a zas ste mi zlepsili den, dakujem  Zdravíčko Bavím sa skvele
... fico a forum ta nikdy nesklamú... Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #110 kedy: 18. Marec , 2010, 14:34:31 »

... fico a forum ta nikdy nesklamú... Bavím sa skvele

by som normalne dal ako bod c.1 do pravidiel fora, ze Brankovi uz nikdy ziadny banan, lebo potom to tu stoji cele za hovno  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #111 kedy: 18. Marec , 2010, 14:37:43 »

by som normalne dal ako bod c.1 do pravidiel fora, ze Brankovi uz nikdy ziadny banan, lebo potom to tu stoji cele za hovno  Bavím sa skvele
... neboj,to sa už  nestane... po včerajšom proteste proti adminom už nikto nebude riskovat právne trenice... Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #112 kedy: 18. Marec , 2010, 14:38:26 »

by som normalne dal ako bod c.1 do pravidiel fora, ze Brankovi uz nikdy ziadny banan, lebo potom to tu stoji cele za hovno  Bavím sa skvele
jonatanky su lebšie jablka ako planky Bavím sa skvele z tych jelepši zase kalvados
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #113 kedy: 18. Marec , 2010, 14:40:40 »

alebo čierne mačky chytaju lepšie myši ako flakate a tie lepšie ako biele ha ha ha
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #114 kedy: 18. Marec , 2010, 14:43:20 »

alebo čierne mačky chytaju lepšie myši ako flakate a tie lepšie ako biele ha ha ha
... a moj kocur nechyta žiadne,k....  jeden...  sa furt napcháva šunkou a na myši jebe...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #115 kedy: 18. Marec , 2010, 14:44:44 »

... a moj kocur nechyta žiadne,k....  jeden...  sa furt napcháva šunkou a na myši jebe...
ako sa vola Fico?Huh!?
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #116 kedy: 18. Marec , 2010, 14:49:15 »

ako sa vola Fico?Huh!?
... take meno by som mu nedal,nemožem mu robit stres,si vieš predstavit,že všetky kočky z ulice by si hovorili: "aha,ide ten ...... ......  "  Bavím sa skvele
 
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #117 kedy: 18. Marec , 2010, 14:50:29 »

alebo čierne mačky chytaju lepšie myši ako flakate a tie lepšie ako biele ha ha ha

samozrejme ze chytaju lepsie tie cierne macky.. lebo v tej tme v tom kumbale ich ta mys nevidi tak dobre ako bielu macku alebo flakatu.. to je to iste ako preco cernosi lepsie behaju.. 
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #118 kedy: 18. Marec , 2010, 14:54:33 »

.... marek tt sa asi nestačí divit,kam tema o jeho krasnej PRS-ke dospela.... Bavím sa skvele      marek sorry,ale asi sme si moc zobrali k srdcu " ked nie je forum odborné aspon ho spravme zábavnejším"  / cit.-neviem si spomenút koho  Žmurk/
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #119 kedy: 18. Marec , 2010, 15:00:34 »

.... marek tt sa asi nestačí divit,kam tema o jeho krasnej PRS-ke dospela.... Bavím sa skvele      marek sorry,ale asi sme si moc zobrali k srdcu " ked nie je forum odborné aspon ho spravme zábavnejším"  / cit.-neviem si spomenút koho  Žmurk/

to som ja povedal.. az tu budu ludia prispievat odborne  mozme sa bavit  Bavím sa skvele ja mam pocit ze tu su aj tak len ludia co sa sem chodia zabavit, potom dalsi co su nezamestnani a snazia sa ostat aspon nejak v kontakte so svetom, potom standardna ibson familia, potom par poberatelov dochodku ktorych ma clovek vlastne spojenych ani nie tak ku gitare ako k pivu a nejaky sem tam ten talent..  Zdravíčko  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 23 otázok.