Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:49:10
Strán: 1 ... 10 11 [12] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pomoc pri kontrole novej gitary PRS Tremonti SE  (Prečítané 28559 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #165 kedy: 19. Marec , 2010, 15:01:42 »

moc to prezivas :)

Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #166 kedy: 19. Marec , 2010, 15:04:34 »

moc to prezivas :)


ja viem :D a uvedomoval som si to uz vcera ked som zaspaval a v duchu som nadaval na to  :D ale tak je to moja vysnivana gitarka  Je mi do plaču musim sa strachovat
Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #167 kedy: 19. Marec , 2010, 17:46:26 »

takze preposlali mi majl od dodavatela :)

Zdravím pane xxxx,

musím přiznat, že jsme takovouto reklamaci na kytaru PRS ještě nikdy neměli i když jsme prodali již stovky kusů modelů SE (Studen Edition). Většinou se reklamace týkají pouze chrastících potenciometrů a nebo přepínačů (pouze několik málo případů). U amerického PRS jsme nikdy reklamaci neměli. Všeobecně se kytyry PRS vyznačují nadprůměrnou kvalitou a spolehlivostí.
Nicméně se zákazníkovi za firmu omlouváme a prosíme, aby nám i nadále zachoval přízeň.

Kytary PRS SE jsou dělány v Koreji, ale mi jsme v kontaktu pouze s americkou centrálou. Díl objednáme a výměnou dodáme (výrobce bude jistě chtít vidět vadný díl kvůli analýze). Nemohu ale v této chvíli říci, kdy to přesně bude, ale za několik dnů máme schůzku s manažery PRS na Frankfurtské Music Show, kde tuto kauzu vyřešíme.

Nicméně, protože se nejedné o závadu, která by znemožňovala používání nástroje, ale pouze "kosmetickou" vadu na kráse, věříme, že zákazník počká na náhradní díl. Škoda, že se mu nelíbí kytary typu "Relic" - to by byl dobrý začátek ke stárnoucímu procesu...


Míru a Rock'n'Rollu zdar!


takze vyriesene k mojej spokojnosti :) mozem zatial hrat a ked mi daju novy diel tak im poslem stary...  Na zdravie! dakujem zucastnenym za rady a za pozornost :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #168 kedy: 19. Marec , 2010, 17:48:11 »

a este to aj vtipne zobrali  Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #169 kedy: 19. Marec , 2010, 18:10:05 »

Kytary PRS SE jsou dělány v Koreji, ale mi jsme v kontaktu pouze s americkou centrálou. Díl objednáme a výměnou dodáme (výrobce bude jistě chtít vidět vadný díl kvůli analýze). Nemohu ale v této chvíli říci, kdy to přesně bude, ale za několik dnů máme schůzku s manažery PRS na Frankfurtské Music Show, kde tuto kauzu vyřešíme.

1. Distributor pre CR je Guitarpolis.cz
2. Manazer PRS na vystave bude s nimi isto preberat poskodenu kobylku na korejskej gitare...

Neodrbavaju tak trochu?  Popiskujem si
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #170 kedy: 19. Marec , 2010, 18:13:45 »

a preco sa stebou bavil v 3. osobe?
« Posledná zmena: 19. Marec , 2010, 18:14:46 od Krtko » Zaznamenané
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #171 kedy: 19. Marec , 2010, 18:34:27 »

pretoze mi predajca preposlal jeho majl co mu prisiel od dodavatela  Popiskujem si
« Posledná zmena: 19. Marec , 2010, 18:34:52 od Marek-TT » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #172 kedy: 19. Marec , 2010, 21:35:35 »

pretoze mi predajca preposlal jeho majl co mu prisiel od dodavatela  Popiskujem si

Aham jasne  ha ha ha tak to zas maju s dodavatelom fajnove vztahy. Taka rychlost...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #173 kedy: 19. Marec , 2010, 21:49:26 »

nejak sa ti tomu nechce verit tusim :D ale bolo to tak ze som im tam poslal majl a zaroven aj volal hned rano cca o 11.00. povedali mi ze to hned preposlu dodavatelovi aj s fotkami a ze mi da vediet... Cakal som do 17.00 a volal som im naspat, ci nieco zistili, a on ze ano ze asi pred hodinou mu odpisal dodavatel, dohodli sme sa na tom ze to vymenia a ze hned mi preposle co mu napisali. Prislo to behom minutky ... Ja si myslim ze to je v pohode a maju celkom dobry pristup. Zatial som videl len same kladne nazory na kytary.cz.

v tom reposte toho majlu som zabudol dat podpis dodavatela, s ktorym spolupracuju. Skopirovane priamo z toho co napisal. Myslim ze je to ten isty co si spominal aj ty...

Jan xxxx
GUITARPOLIS
jan.xxx@guitarpolis.cz
www.guitarpolis.cz
tel: 420-602 250 xxxx

Myslim ze je to ten isty co si spominal aj ty...

« Posledná zmena: 19. Marec , 2010, 21:50:38 od Marek-TT » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #174 kedy: 26. Marec , 2010, 12:06:04 »

nejak sa ti tomu nechce verit tusim :D ale bolo to tak ze som im tam poslal majl a zaroven aj volal hned rano cca o 11.00. povedali mi ze to hned preposlu dodavatelovi aj s fotkami a ze mi da vediet... Cakal som do 17.00 a volal som im naspat, ci nieco zistili, a on ze ano ze asi pred hodinou mu odpisal dodavatel, dohodli sme sa na tom ze to vymenia a ze hned mi preposle co mu napisali. Prislo to behom minutky ... Ja si myslim ze to je v pohode a maju celkom dobry pristup. Zatial som videl len same kladne nazory na kytary.cz.

v tom reposte toho majlu som zabudol dat podpis dodavatela, s ktorym spolupracuju. Skopirovane priamo z toho co napisal. Myslim ze je to ten isty co si spominal aj ty...

Jan xxxx
GUITARPOLIS
jan.xxx@guitarpolis.cz
www.guitarpolis.cz
tel: 420-602 250 xxxx

Myslim ze je to ten isty co si spominal aj ty...



kytary cz maju skvely servis a pristup, nasi sa mozu len ucit.

Inak ten bridge na SE nie je ten za 260 dollarov. Robia sa dva modely, kazdy z ineho materialu. Toto je origos na vysoke US kusy, potom robia zvlast na Student Edition. Design rovnaky, len matrial iny, evidentne aj robota a finish
« Posledná zmena: 26. Marec , 2010, 12:06:49 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #175 kedy: 26. Marec , 2010, 15:11:03 »

kytary cz maju skvely servis a pristup, nasi sa mozu len ucit.

Inak ten bridge na SE nie je ten za 260 dollarov. Robia sa dva modely, kazdy z ineho materialu. Toto je origos na vysoke US kusy, potom robia zvlast na Student Edition. Design rovnaky, len matrial iny, evidentne aj robota a finish

Noo sak jasne :) ja som to tiez pisal ze urcite je to iny material a kvalita na tych SE...  pokial mi to poslu tak som nadmieru spokojny... gitara poslucha, prefektne ladi aj vo vyssich polohach celkovo velky krok vpred oproti tomu co som mal  Na zdravie! celkovo sa mi gitary PRS aj SE velmi pacia a urcite si este od nich nejaku kupim :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.