Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 10:19:27
Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Študiove monitory  (Prečítané 58974 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #15 kedy: 25. Marec , 2010, 23:46:05 »

Hi-fi repráky, čo sú pre teba hi-fi repráky?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 25. Marec , 2010, 23:58:12 »

Pripojit hifi repraky? Kombinacia s dalsimi reprakmi a dajakym subwooferom? To si chcete pustat na chate, alebo mixovat?
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 26. Marec , 2010, 07:41:10 »

Pripojit hifi repraky? Kombinacia s dalsimi reprakmi a dajakym subwooferom? To si chcete pustat na chate, alebo mixovat?

Na chate mam uberhifi Tesla. Ale doma v obyvacke mam zosik s CD prehravacom a k tomu repraky. Idealne ak by sa to dalo nejakou rozdvojkou dostat do compu. Ja o mixovani a prepajani netusim nic, ale mp3 si chcem prehrat :-D
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #18 kedy: 26. Marec , 2010, 16:15:46 »

Na chate mam uberhifi Tesla. Ale doma v obyvacke mam zosik s CD prehravacom a k tomu repraky. Idealne ak by sa to dalo nejakou rozdvojkou dostat do compu. Ja o mixovani a prepajani netusim nic, ale mp3 si chcem prehrat :-D

a to nema vstup na AUX?
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 27. Marec , 2010, 10:19:53 »

presne take su tie M-audio BX5a, hraju pekne, ale neni to ako hifi repraky, ze mas uplny zazitok ked to pocuvas..su skor neutralne a pocujes tam sumy, detaily ovela lepsie ako na normalnych reprakoch..maju pomenej basov, ale ked to skombinujes s nejakymi dalsimi reprakmi a subwofferom tak je to super  Žmurk

Monitory ked robis muziku a nahravas/mixujes, chces kombinovat so subwooferom a dalsimi repro ?  ?§!.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 28. Marec , 2010, 14:40:00 »

Rozhodnute, zajtra objednavam M-Audio...  :)
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #21 kedy: 28. Marec , 2010, 15:55:15 »

Rozhodnute, zajtra objednavam M-Audio...  :)

podla coho si sa rozhodol? :)
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 28. Marec , 2010, 16:15:19 »

Na tie jeho ludovecky to staci  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 29. Marec , 2010, 09:23:39 »

podla coho si sa rozhodol? :)

Odporucania. A samozrejme aj dobra cena.
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 07. Jún , 2010, 23:08:30 »

Monitory ked robis muziku a nahravas/mixujes, chces kombinovat so subwooferom a dalsimi repro ?  ?§!.

A co je na tom?  studiove monitory ako uz bolo povedane cca  pod 50 Hz nic neprenasaju, cize v subbasovom pasme si bez subwooferu celkom hluchy.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #25 kedy: 11. Jún , 2010, 20:12:25 »

asi tak, na mix su mozno dobre, ale musis to skusat aj na inych, ja osobne mam doma na pracu monitory + zvlast repraky...v studiu mam kvalitne monitory, potom haraburdy, dobre hifi, lacne radio zasumene...musis to pocut hrat aj inde ako na monitoroch..a je to pravda, ako chces miesat na BX5a basy, to by ma dost zaujimalo..ked to ziadne basy nehra  Žmurk
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 12. Jún , 2010, 11:36:03 »

A co je na tom?  studiove monitory ako uz bolo povedane cca  pod 50 Hz nic neprenasaju, cize v subbasovom pasme si bez subwooferu celkom hluchy.
sú študiove monitory ktore prenášaju aj od 30 Hz  Na zdravie!   v malom študiu resp. režii ty subwoofer narobí len "galimatiaš"  Na zdravie!  BX5a su pre domace študio uplne postačujuce monitory  / aj ked viac sa mi pačia 8X,ale tam už tie basy v malej miestnosti robia problem/
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 13. Jún , 2010, 11:19:59 »

sú študiove monitory ktore prenášaju aj od 30 Hz  Na zdravie!   v malom študiu resp. režii ty subwoofer narobí len "galimatiaš"  Na zdravie!  BX5a su pre domace študio uplne postačujuce monitory  / aj ked viac sa mi pačia 8X,ale tam už tie basy v malej miestnosti robia problem/

Moja reakcia bola na prispevok kde sa dejvo cudoval, nad kombinaciou subwoofer , studiove monitory. Tak som sa snazil vniest trochu svetla do tejto problematiky, ze to vobec nie je na skodu, prave naopak. Samozrejme najma pri dnesnych cenach subw. kedy su skoro rovnako drahe ako samotne monitory, sa da zaobist aj bez nich, len si clovek musi uvedomovat co urcite nepocuje a podla toho sa pri nábere, mixazi ci masteringu spravat. O velkosi studia a jeho akustickych vlastnostiach zatial nebola rec, to je kapitola na novu temu.  Na zdravie!

Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 06. November , 2010, 15:51:45 »

Hosi, viete mi niekto nieco povedat blizsie o tychto monitoroch ?

http://jpmarket.sk/shop/component/virtuemart/?page=shop.product_details&category_id=90&flypage=flypage.tpl&product_id=1420

Kvalita, pomer vykon/cena, oplati sa nieco lepsie ine, ...  Vdaka.  Zdravíčko

Povodne som rozmyslal o KRK Rokit 8G2.
« Posledná zmena: 06. November , 2010, 15:57:37 od Branko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 06. November , 2010, 15:54:48 »

ale ved to nie je monitor, to je reproduktor  Smútim
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.