Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 00:13:37
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: chatovica 21-23.5. v tatrach, kto sa prida? ;)  (Prečítané 91791 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #135 kedy: 06. Máj , 2010, 15:07:00 »

vsak ju zober so sebou  :)

ty este stale veris tomu ze tvoju frajerku teorie o gitare a nasledne vrzganie na nastrojoch bavi?  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #136 kedy: 06. Máj , 2010, 15:07:21 »

ked sme pri tom.. byvala ked bola v USA.. tak sa dostala na rok do silne krestansky zalozenej rodiny a bol tam taky starsi par ze 40 rokov spolu boli.. on taky tichy typ a ona harpia..  a proste raz zmizol a nechal len list ze uz rok si skladoval zasoby v zahradnom domceku ze raz konecne odide so vsetkym co potrebuje a uz sa nevrati  Bavím sa skvele a aj to spravil.. ppci nie?
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #137 kedy: 06. Máj , 2010, 15:09:02 »

povedz jej ze ides vyniest smeti a vratis sa za tri dni  Bavím sa skvele

....to už nefunguje....


ty este stale veris tomu ze tvoju frajerku teorie o gitare a nasledne vrzganie na nastrojoch bavi?  ha ha ha

....veď to hneď si bude myslieť, že ide o nejaké sexuálne orgie.....  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #138 kedy: 06. Máj , 2010, 15:09:24 »

ty este stale veris tomu ze tvoju frajerku teorie o gitare a nasledne vrzganie na nastrojoch bavi?  ha ha ha
ja viem, ze ju to nebavi (jedine, ze by sa hralo nieco, co by ju bavilo pocuvat), preto aj zostane doma vo vedlajsej tatr.lomnici a budem pedlovat medzi lomnicou a st. lesnou
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #139 kedy: 06. Máj , 2010, 15:10:07 »

posles ju proste na nakupy do lomnice boty okukavat.. a bude dobre.. cela urobena dojde.. aj ked.. predpokladam ze v lomnici su este stale tie obchody ze 'Obuv' 'Maso Udeniny' 'Textil-Odevy'
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #140 kedy: 06. Máj , 2010, 15:12:05 »

inak je krasne vidno zo zoznamu ucastnikov a hlavne z tych komentov tu, kto ma chut spoznat novych ludi, mozno nieco nove poskusat, po case sa stretnut, zahrat si, zabavit sa a kto len rype spoza klavesnice a nedajboze niekoho stretnut z fora ... obycajny salati, bojaci sa ze dostanu cez drzku  ha ha ha
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #141 kedy: 06. Máj , 2010, 15:12:51 »

posles ju proste na nakupy do lomnice boty okukavat.. a bude dobre.. cela urobena dojde.. aj ked.. predpokladam ze v lomnici su este stale tie obchody ze 'Obuv' 'Maso Udeniny' 'Textil-Odevy'

nie, uz to zakapalo Smútim hypermarkety v PP ruluju. teraz je tam jedna sintra, sport rysy ci co, a nejake pivnicne panelakove potraviny na sidlisku, nejake inf. centrum, ludovka a potom same restiky a pod
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #142 kedy: 06. Máj , 2010, 15:14:07 »

styrioci:



namiesto "her" si daj "guitar"  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #143 kedy: 06. Máj , 2010, 15:16:04 »

... obycajny salati, bojaci sa ze dostanu cez drzku  ha ha ha

.....ja a dostať, mám dosť rýchle nohy a preto som si aj auto kúpeu zo 6tkou.....aby som vládal čo najrýchlejšie zdrhať....

....ja by som rád prišiel, len som mojej prisľúbil šetrenie ak kúpime auto.....doniesol by som aj niečo zo svojich pahýlov aby ste vyslovili svoje názory na tie moje gitary.....takže záujem u mňa je.....  :)
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #144 kedy: 06. Máj , 2010, 15:16:16 »

pista: Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #145 kedy: 06. Máj , 2010, 15:20:55 »

.....ja to stou mojou dnes večer preberiem, ale obávam sa že koniec bude rezolútny  Bacha na vec kamo! Nezahrávaj sa To co bolo? červená-von .....  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #146 kedy: 06. Máj , 2010, 15:23:50 »

.....ja to stou mojou dnes večer preberiem, ale obávam sa že koniec bude rezolútny  Bacha na vec kamo! Nezahrávaj sa To co bolo? červená-von .....  Bavím sa skvele

Jasne, rezolutne sa zbalis a vyrazis do Tatier :)
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #147 kedy: 06. Máj , 2010, 15:30:10 »

Jasne, rezolutne sa zbalis a vyrazis do Tatier :)

....jasné, len s tým počkám a po večernom ťuťumuťu to rozbalím....  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #148 kedy: 06. Máj , 2010, 15:54:48 »

inak je krasne vidno zo zoznamu ucastnikov a hlavne z tych komentov tu, kto ma chut spoznat novych ludi, mozno nieco nove poskusat, po case sa stretnut, zahrat si, zabavit sa a kto len rype spoza klavesnice a nedajboze niekoho stretnut z fora ... obycajny salati, bojaci sa ze dostanu cez drzku  ha ha ha

Ja sa celkom tesim. Je to moja prva ucast na takejto forumovej akcii  Bavím sa skvele. Sice sme s frajerkou mali v plane nieco ine, ale taky dobry vikend na chate plnej gitarofilov nikdy nie je zly  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #149 kedy: 06. Máj , 2010, 15:59:39 »

ja by som tiez dosiel, ale bohuzial nemam frajerku a moj tatransky priatel spyros mi zohnal iba cokotatranku hlboko po zaruke  Je mi do plaču Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.