Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 00:15:20
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: chatovica 21-23.5. v tatrach, kto sa prida? ;)  (Prečítané 91792 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #165 kedy: 07. Máj , 2010, 07:32:01 »

.....rád by som sa spýtal, či je aj nejaký predbežný program, alebo to bude voľný samospád Huh! .....potom čo odporúčate brať zo sebou.....myslím jedlo pre vlastnú potrebu, nejaké ďalšie blbosti čo môžu chýbať.....

.....treba nakŕmiť aj medvede Huh!  Popiskujem si ......

.....aké možnosti budú mať baby Huh! len klábosiť a motať sa okolo nás Huh! aké sú tam možnosti nejakého vyžitia pre ne Huh! .....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #166 kedy: 07. Máj , 2010, 07:33:09 »



.....aké možnosti budú mať baby Huh! len klábosiť a motať sa okolo nás Huh! aké sú tam možnosti nejakého vyžitia pre ne Huh! .....

Kusok od chaty je hotel s dobrymi bazenami a saunami napriklad.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #167 kedy: 07. Máj , 2010, 07:37:43 »

..aké možnosti budú mať baby Huh! len klábosiť a motať sa okolo nás Huh! aké sú tam možnosti nejakého vyžitia pre ne Huh! .....
ked ich to bude az velmi nudit mozu ist do maxu do PP, jak semish spominal, tie hotely s bazenmi a saunami, mozu ist na vylet - smokovce, strbske pleso, vodopady, vsak tatry :) alebo je to na tebe ako sa jej budes v noci venovat aby druhy den cely prespala  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #168 kedy: 07. Máj , 2010, 07:43:36 »

Kusok od chaty je hotel s dobrymi bazenami a saunami napriklad.

fiiha, tak to uz zacinam o tom uvazovat...vy si tam budete brnkat a ja pojdem s vasimi frajerkami do sauny  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #169 kedy: 07. Máj , 2010, 07:45:56 »

fiiha, tak to uz zacinam o tom uvazovat...vy si tam budete brnkat a ja pojdem s vasimi frajerkami do sauny  Bavím sa skvele
vsak by ta vysmiali  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #170 kedy: 07. Máj , 2010, 07:46:59 »

vsak by ta vysmiali  Bavím sa skvele

preco ?  Fuuha zíram
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #171 kedy: 07. Máj , 2010, 07:51:54 »

preco ?  Fuuha zíram

.....to Ti tu máme fakt rozpisovať Huh!  ha ha ha .....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #172 kedy: 07. Máj , 2010, 07:58:18 »

.....aké možnosti budú mať baby Huh! len klábosiť a motať sa okolo nás Huh! aké sú tam možnosti nejakého vyžitia pre ne Huh! .....

Ved Tatry. Ja keby mam volno, tak sa tu vyzijem cely rok, ani mi robit netreba. Mna zaujima napr. priroda, do 50km mas 7 narodnych parkov, pamiatky - nie je lepsie miesto ako Spis. Bajky sa daju zobrat na lesne cesty, gitary na Gerlach etc... mraky moznosti na 2 dni. Plus gratis mozes ohluchnut na chate.

Mozu ist vyprazdnit vase kreditky do Popradu alebo Zakopaneho. Potom priamo na chate v pivnici bude k dispozicii skuseny maser, ktory splni kazde zelanie za dobru cenu v neobmedzenom casovom horizonte. Etc etc etc.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #173 kedy: 07. Máj , 2010, 08:03:42 »

Marek Bino (4oci) + 1 - pivnica
Potom priamo na chate v pivnici bude k dispozicii skuseny maser, ktory splni kazde zelanie za dobru cenu v neobmedzenom casovom horizonte.
malo to byt sice prekvapenim, ale samozrejme s radostou...vedel som preco moja ostava doma  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #174 kedy: 07. Máj , 2010, 08:06:34 »

.....to Ti tu máme fakt rozpisovať Huh!  ha ha ha .....

samozrejme, sak inak by som sa nepytal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #175 kedy: 07. Máj , 2010, 08:19:35 »

.....prírodu poznám, len tie kadejaké zariadenia naokolo nie......do Tatier chodievame viac menej pravidelne..... Na zdravie! .....vidím, že sú tam v ponuke nejaké tie raňajky.....je tam možnosť aj vlastného stravovania Huh! .....potrebujem vedieť takéto drobnosti, aby som vedel poreferovať frajerke, aby sa to jej aspoň zdalo zaujímavé.....  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #176 kedy: 07. Máj , 2010, 08:26:03 »

je tam možnosť aj vlastného stravovania Huh! .....potrebujem vedieť takéto drobnosti, aby som vedel poreferovať frajerke, aby sa to jej aspoň zdalo zaujímavé.....  Bavím sa skvele
samozrejme, ze je..a vsetci budeme radi ak navari aj pre ostatnych...za vsetkych ucastnikov - dakujeme  Je to frajer
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #177 kedy: 07. Máj , 2010, 08:57:37 »

.....prírodu poznám, len tie kadejaké zariadenia naokolo nie......do Tatier chodievame viac menej pravidelne.....

Ja chodim do Tatier furt od mala a furt nemam ani zdaleka vsetko prejdene.

Na zdravie! .....vidím, že sú tam v ponuke nejaké tie raňajky.....je tam možnosť aj vlastného stravovania Huh! .....potrebujem vedieť takéto drobnosti, aby som vedel poreferovať frajerke, aby sa to jej aspoň zdalo zaujímavé.....  Bavím sa skvele

Na ranajky zabudni. To robim, len uz ozaj ked nie je vyhnutia, aby isiel biznis dobre  Bavím sa skvele Riad sa popisom plne vybavena kuchyna na pripravu vlastnej stravy.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #178 kedy: 07. Máj , 2010, 09:00:10 »

sak ked vas ide tolko tak jeden den sa spravia masivne spagety na obed to je rychlo.. druhy den spravte gulas.. ranajky si kazdy zaobstarate sam sak to asi nebude daleko do nejakeho obchodiku s vysokohorskou prirazkou (pozor vysokohorska prirazka nie je to co budu robit Semish s Pistom po veceroch spolu na izbe)  a na veceru budete aj tak rozbiti na kasu a akurat Majo Fero nebude mat s kym hrat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #179 kedy: 07. Máj , 2010, 09:18:01 »

budeme zrat bravcove paty, hovadzie koze a kuracie trupy.

naposledy ked som zazil hromadne varenie gulasu, tak kuchar mal v sebe pol litra rumu, pravidelne ho chodili budit ked sa vytratil na izbu. gulas miesal konarom a namiesto zuvacky zuval surove odrezky co sli na vyhodenie.
taktiez sa raz robila hromadna prazenica, asi hodinu chalan miesal a potom sa na to vysral. stacilo zapnut plyn :D
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 23 otázok.