Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. Apríl , 2024, 00:53:40
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: chatovica 21-23.5. v tatrach, kto sa prida? ;)  (Prečítané 91798 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #180 kedy: 07. Máj , 2010, 09:20:02 »

 Bavím sa skvele Ak bude takto aj na tejto chate, tak by som aj zvazoval ucast. Nie je zle si pripomenut stratene mladi. Ty tam zas budes mat Pista aj auta okolo.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #181 kedy: 07. Máj , 2010, 09:25:25 »

ja nepijem, len popijam = spravam sa slusne.
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #182 kedy: 07. Máj , 2010, 09:30:04 »

.....väčšina z vás na také asi nebude....ale kočkám by som možno rátalo nejaké improvizované karaoke dákych popových vecí.....no nemám žiadnu predstavu.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #183 kedy: 07. Máj , 2010, 09:32:42 »

Pista to je este vcelku ok.. my sme raz robili na chate tiez prazenicu.. lebo to bolo to posledne co bolo na zratie a najblizsi obchod bol zavrety a uz sme mysleli ze obetujeme niektoreho z clenov jak v tom filme o tych argentinskych futbalistoch co sa zrutili v andach..  (sak o desiatej vecer v dedine co bude otvorene).. takze reku 20 vajec mame, tak bude prazenica.. no a ten aktivny koko*t co to varil dal miesto soli cukor.. a vcelku dost lebo sak on ma rad jedlo slane..   
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #184 kedy: 07. Máj , 2010, 09:43:20 »

sak ked vas ide tolko tak jeden den sa spravia masivne spagety na obed to je rychlo.. druhy den spravte gulas.. ranajky si kazdy zaobstarate sam sak to asi nebude daleko do nejakeho obchodiku s vysokohorskou prirazkou (pozor vysokohorska prirazka nie je to co budu robit Semish s Pistom po veceroch spolu na izbe)  a na veceru budete aj tak rozbiti na kasu a akurat Majo Fero nebude mat s kym hrat  Bavím sa skvele

Esteze Ta mame a na vsetko takto cez forum zorganizujes  Ja som čert..  Je to frajer

Inak prvy rocnik robil Mamut gulas pre vsetkych a ten bol super. V Tatr. Lomnici je supermarket, kde su ceny jak vo Velkom Krtisi. V Poprade nonstop Tesco, takze ziadny problem nie je. Na okoli su restiky od * po **** (Ta je hned vedla, ak ma niekto zaujem o super zemiaciky v prilohe za 7 EUR). Nikto nepomrie od hladu.

PS: Ratam pocas prezentacie rust2dust pride na metalove spagety a-la Dr. Karpathorky.


Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #185 kedy: 07. Máj , 2010, 10:12:08 »

.....rád by som sa spýtal, či je aj nejaký predbežný program, alebo to bude voľný samospád Huh!
bude to formou samospadu, nic silit netreba
(ak nebudem rano budit tatry s Dusanom, tak snad zvladnem vstat v sobotu skorsie ako na nocnu) :D

potom čo odporúčate brať zo sebou.....myslím jedlo pre vlastnú potrebu, nejaké ďalšie blbosti čo môžu chýbať.....
staci jedlo a pitie, kuchynka je slusne vybavena

.....treba nakŕmiť aj medvede Huh! 
rozhodne ano, podla poslednych sprav z tatier je vydany zakaz natahovania sa o jedlo s medvedom  Žmurk

.....aké možnosti budú mať baby Huh! len klábosiť a motať sa okolo nás Huh! aké sú tam možnosti nejakého vyžitia pre ne Huh! .....
mozu nam varit, prat a nalievat  Bavím sa skvele (ta moja by mohla spravit prednasku o aparatoch a nastrojoch)  Popiskujem si
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #186 kedy: 07. Máj , 2010, 10:13:58 »

na veceru budete aj tak rozbiti na kasu a akurat Majo Fero nebude mat s kym hrat  Bavím sa skvele
beriem aj looper pre istotu   Žmurk
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #187 kedy: 07. Máj , 2010, 10:15:18 »

PS: Ratam pocas prezentacie rust2dust pride na metalove spagety a-la Dr. Karpathorky.
metalove spegety snad az sobotu vecer adka nachysta  :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #188 kedy: 07. Máj , 2010, 10:19:47 »

ja by som kurnik aj siel mozno, ale mam skuskove, takze nie  Je mi do plaču celkom ma to aj mrzi, asi uz prestanem citat tuto temu... ked sa spomenulo varenie gulasu... to mam rad  :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #189 kedy: 07. Máj , 2010, 10:56:29 »

beriem aj looper pre istotu   Žmurk
tebe staci zasluckovat delay a nahradis vsetkych deviatich clenov slipknot spolu s orchestrom  ha ha ha
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #190 kedy: 07. Máj , 2010, 15:25:59 »

....."pista" Ty berieš toho svojho Jazzbassa Huh! .....lebo ak hej.....to by som mal o dôvod viac sa dotrepať.....  Zdravíčko
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #191 kedy: 07. Máj , 2010, 18:19:23 »

....."pista" Ty berieš toho svojho Jazzbassa Huh! .....lebo ak hej.....to by som mal o dôvod viac sa dotrepať.....  Zdravíčko

jasne beriem  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #192 kedy: 10. Máj , 2010, 08:59:12 »

jasne beriem  Na zdravie!

....super....tak sa teda vidíme 21.5. v piatok večer.....  Na zdravie! prinesiem aj ja ničo zo svojich harabúrd Huh! .....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #193 kedy: 10. Máj , 2010, 09:46:28 »

c.10 cista apokalypsa...
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #194 kedy: 10. Máj , 2010, 13:48:38 »

c.10 cista apokalypsa...

Ak 4oci necha frajerku v Lomnici, tak tam bude aj on... cista panska jazda.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.118 sekund, 23 otázok.