Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 05:23:27
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitarove kombo  (Prečítané 13574 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MrClansman1
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 26. Marec , 2010, 14:16:50 »

hmm len to zeby som skor preferoval kombo ale ked hovorite ze zvuk vdaka externej zvukovke bude lepsi ako kombo v tej cene tak potom porozmyslam o tom... dik za postrehy  Na zdravie!
Zaznamenané
MrClansman1
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 26. Marec , 2010, 14:18:24 »

tak to uz hej  Bavím sa skvele az nemozem uverit ze taky kvalitny zvuk z toho ide
Zaznamenané
MrClansman1
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 27. Marec , 2010, 23:08:29 »

ked este tak premyslam nad kombami tak co hovorite na toto?    http://bazar.muziker.sk/biela-technika/gitary/gitarove-efekty-a-komba/soundking-ak30gdr/     na tej znacke som este nikdy nehral... je zlacnene o 60e.
Info: kombo, gitarové: 15 W, 2-kanálové lampové (iba preamp) - clean/overdrive, 8' reproduktor, Treble, Middle, Bass, reverb, linkový emulovaný výstup. POPIS POŠKODENIA: predvádzací kus, známky používania, plne funkčný.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 27. Marec , 2010, 23:30:10 »

uz to zacina ?§!.

zober tu zvukovku, na hento sa vyser...toto z tych chrastitok je najhorsia volba..
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 28. Marec , 2010, 02:51:20 »

uz to zacina ?§!.

zober tu zvukovku, na hento sa vyser...toto z tych chrastitok je najhorsia volba..
Furt lepsie mat fyzicku skrinku, mozes si s tym robit co chces, ides niekde zoberes do jednej ruky atd. nez fungovat iba na pluginoch (to by mal byt doplnok) - moj nazor.

Osobne si myslim, ze ked ani nevie jaky ma procesor, tak toho moc nepocaruje ako mu tu slubujete, ze si bude nahravat a picoviny... Minule som hral na 10W "chrastitku" za 40 eur a hralo to presne to co som hral.
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #20 kedy: 28. Marec , 2010, 03:06:45 »

ja osobne si radsej brnkam na snurkach od zaluzii, jednou rukou pritlacam na rame okna snurku a tym udavam ton pripadne aj robim vibrato, a druhou rukou brnkam po snurke. ma to sice tu nevyhodu ze sa to neda hocikde prenasat ale normalne to fyzicky mam doma a zvuk to ma ovela lepsi ako hocijake kombo v tej cene..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #21 kedy: 28. Marec , 2010, 08:06:30 »

Furt lepsie mat fyzicku skrinku, mozes si s tym robit co chces, ides niekde zoberes do jednej ruky atd. nez fungovat iba na pluginoch (to by mal byt doplnok) - moj nazor.

Osobne si myslim, ze ked ani nevie jaky ma procesor, tak toho moc nepocaruje ako mu tu slubujete, ze si bude nahravat a picoviny... Minule som hral na 10W "chrastitku" za 40 eur a hralo to presne to co som hral.
vsak ale kde zobere hentaku picovinu? to fakt na ine, ako na doma neni, co s tym ma ist hrat k bicim?..s pluginmi sa nauci robit zachvilu, mne ten zvuk, co som tu daval, aj ked nie je nic moc, trval dokopy 5min nastavovania, hned jak sa to vybali z krabice. + tam ma x moznosti, efekty, s ktorymi sa nauci robit. dovolim si predpovedat scenar, ktory bude nasledovat: chalan si kupi prve chujove lacne kombo z inzeratu. po dvoch dnoch zisti, ze to nehra ako kirk hammett, tak sa bude pytat, ze poradte mi dajaky distrotion pedal, co bude robit dzdz dz ako kirk hammett. potom pride s tym, ze kamarati mu povedali, resp ze branko mu hovoril o nejakom axe fx, ale ze to je kurevsky drahe, tak ze reku ci neexistuje daco insie, lacnejsie, tak do 50eur, ze on az take kvalitne nepotrebuje. a nakoniec, ked uz pokupuje vsetky tie picoviny, tak sa spyta na nejaky preset, aby to teda hralo ako kirk hammett.

imho kupou tej zvukovice + pluginy usetri x casu a penazi, ked to chce teda iba na doma, ale kedze uvazuje nad takymi nizkovatazovymi kombami, tak nepredpokldam, ze s tym chce ist hrat do kapely.
« Posledná zmena: 28. Marec , 2010, 08:07:06 od styrioci » Zaznamenané
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #22 kedy: 28. Marec , 2010, 08:57:09 »

taketo by si nechcel?

http://www.muziker.sk/Default.aspx?Hughes%20&%20Kettner-EDITION-BLUE30&nid=20016&nparams=kod_id;1319

napis ss, dohodneme sa ak mas zaujem
Zaznamenané
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #23 kedy: 28. Marec , 2010, 10:14:14 »

Ked len tak na doma tak skus toto peavey rage-nie je az tak zle,do skusobne co tam pise asi nie ale na doma super
http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=135332
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #24 kedy: 28. Marec , 2010, 10:30:48 »

prd makový, to sú šecko trandákové pičoviny... každy vie že to je akurat hračka...

ked male chrastítko, tak roland micro cube, to hrá na domáce pomery vcelku slušne...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 28. Marec , 2010, 10:59:07 »

prd makový, to sú šecko trandákové pičoviny... každy vie že to je akurat hračka...

ked male chrastítko, tak roland micro cube, to hrá na domáce pomery vcelku slušne...

...hm,zaujímavé...  a Roland micro cube je čo ?  Žmurk
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #26 kedy: 28. Marec , 2010, 11:04:03 »

digitál  Cmuk chlapci
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 28. Marec , 2010, 11:05:38 »

digitál  Cmuk chlapci
... a to nie je hračka ? ... a to má digitálny koncák ?  Cmuk chlapci
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 28. Marec , 2010, 12:17:43 »

Zatial Pablo tu mal najlepsi nazor. Darmo, fyzicka krabicka je furt lepsia zabava, nez nejaky soft v PC. PRETOZE:

Na KVALITNY zvuk musi mat o nieco lepsie repraky, ak nie monitory (co by bolo najlepsie), kvalitny HW a uplne najlepsie by bolo, ak by mal nejaky fyzicky preamp, ktory prezenie cez impulzy. ALE ak na to chlapec nema, tak male kombo, trebars aj Line6 splni ucel. :)

 Na zdravie!
Zaznamenané

jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #29 kedy: 28. Marec , 2010, 12:18:49 »

neviem to rage je v pohode na doma a za 65e super cena  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 22 otázok.