Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 16:31:35
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Svepes, Genevas, Plastic Swans. Bratislava Elam club 25.3.2010  (Prečítané 9600 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« kedy: 26. Marec , 2010, 19:52:32 »

za free entry super koncertik.
paradoxne som sa najviac zabavil na prvej kapele Svepes. chalanom to fakt super hra  Zdravíčko, gitarku ste mohli sice viac vytocit lebo ju nebolo cez chladnicku ampegovsku skoro vobec pocut ale inak paradicka.
Genevas taktiez velmi zaujali. najma klavirove party som bol dost prekapeny ako chalanisko zvladal s nadhladom. sice spev trosku zaostaval na zaciatku no ku koncu chytli chalani pekny chraplacik a uz to islo samo  :). co si cenim je kulturny pridavok ku koncu kde chalani ukazali ze maju zmysel pre humor a zahrali song zlozeny pre skolkarov (snad objasni viac kompetentna osoba, co to za song bolo)  Bavím sa skvele, ale lubil sa mi dost.

co som ale uz nemohol vystat boli Plastic Swans a musel som odist. fakt katastrofa a to som na alternativu docela zvyknuty. ten spev som nemohol pocuvat  Nechajte ma vydýchať

inak koncert ako som spominal fakt super a za Svepes a Genevas si zaplatim koncert hocikedy  Na zdravie!
« Posledná zmena: 26. Marec , 2010, 19:54:02 od joey » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 01. Apríl , 2010, 21:29:11 »

Svepes som videl na Orange Summer kde sme sa stretli, oni su velmi v pohode a ziju tym  Na zdravie!
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #2 kedy: 09. Apríl , 2010, 21:35:52 »

Kolko bolo na akcii ludi?
Zaznamenané
Dzurko
nováčik
*
Príspevkov: 13



« Odpoveď #3 kedy: 10. Apríl , 2010, 16:50:06 »

za free entry super koncertik.
paradoxne som sa najviac zabavil na prvej kapele Svepes. chalanom to fakt super hra  Zdravíčko, gitarku ste mohli sice viac vytocit lebo ju nebolo cez chladnicku ampegovsku skoro vobec pocut ale inak paradicka.
Genevas taktiez velmi zaujali. najma klavirove party som bol dost prekapeny ako chalanisko zvladal s nadhladom. sice spev trosku zaostaval na zaciatku no ku koncu chytli chalani pekny chraplacik a uz to islo samo  :). co si cenim je kulturny pridavok ku koncu kde chalani ukazali ze maju zmysel pre humor a zahrali song zlozeny pre skolkarov (snad objasni viac kompetentna osoba, co to za song bolo)  Bavím sa skvele, ale lubil sa mi dost.

co som ale uz nemohol vystat boli Plastic Swans a musel som odist. fakt katastrofa a to som na alternativu docela zvyknuty. ten spev som nemohol pocuvat  Nechajte ma vydýchať

inak koncert ako som spominal fakt super a za Svepes a Genevas si zaplatim koncert hocikedy  Na zdravie!

Vďaka za milí report :-) a ako bonus ti pridávam pieseň "TAK ŽIJE SIDLISKO" o ktorej si písal, nájdeš ju na našom Fejsbúku spolu s dalšími piesňami

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Genevas/47018481710?ref=ts
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #4 kedy: 10. Apríl , 2010, 17:14:44 »

Kolko bolo na akcii ludi?
ludi bolo vcelku dost no myslel som si ze bude viac.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.