Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 13:44:37
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jolana Galaxis  (Prečítané 9263 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« kedy: 16. Jún , 2005, 08:37:02 »

Podla mna tato gitara musi mat samostatnu temu :) Co na nu poviete? Myslim v ramci doby kedy vznikla a tak. Ja ju mam doma a som spokojny, da sa snou dost casto stretnut takmer v akejkolvek garazi, ale v akom stave:hm: ?? Paci sa mi jej tvar, hmatnik sa dobre drzi, mozno je trochu hruby. Hlava hmatnika je pekna, telo brutalne pevne (to viem lebo uz mi parkrat hapala na zem :) ) Akurat tie snimace keby poradno snimali. Tusim im uchadza horne a dolne E. Celu elektroniku vo vnutri mam tak nadstavenu aby hrala. Totizto ziadny kombik nefunguje tak ako ma :) Vibracna paka chyba, no a ten kryt co je na nej mam trochu dolamany (preco otvaranie JOlana nespravila zo zadnej strany ?) , tak som si nan supol nalepku Depresy (Co vravite na ich logo?) Celkovo som spokojny, je to taky rokmi overeny osarpany nastroj - presne taky aky mi zatial staci na hranie.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 16. Jún , 2005, 10:41:06 »

Jolana Galaxis bola zlá gitara, poznám ju, mal som ju istý čas na strednej. Určite nie na samostatnú tému. Keď už samostatná téma, tak Jolana. Ešte nad diamantkou sa dá uvažovať, bola to najlepšia gitara z ich produkcie.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 16. Jún , 2005, 10:49:06 »

Inak sú tu témy, kde sa o jolane kecá dosť: JOLANA STRIKES BACK? Pozri aj odkaz: gitary komunistickej éry - tam sú asi všetky Jolany popísané. Aj Galaxiska.
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #3 kedy: 28. Jún , 2005, 15:37:40 »

zabudni na to... Galaxiska je naozaj humus, sam ju mam a najradsej by som ju rozbil, ma divne od seba vymedzene struny, divny hmatnik, nahovno osadene prazce, ktore vo vysokych polohach ani nehraju atd atd... na diamantke som hral, je trosku lepsia gitara, ale zas tak dlho aby som ju zhodnotil som ju nemal, avsak stihol som si vsimnut ze je tazsia od gal.
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #4 kedy: 30. Jún , 2005, 21:27:25 »

tuto gitaru ma nas bubenik, ani som nevedel ze to je fenomenalna galaxiska, lebo poznal som ju len pod menom LOPATA NA SNEH :))
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #5 kedy: 03. Júl , 2005, 21:23:48 »

...takze chlapi tomuto hovorim moderna jolana: :)) PEKNA JOLKA... akurat to logo na hlave nic moc.... ani nazov jolana uy neni v kurze
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« Odpoveď #6 kedy: 04. Júl , 2005, 15:59:32 »

ha ha, sak to si musis tak predstavovat ked na nej hras ze je to henta gitara :))
Zaznamenané
Golo
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #7 kedy: 07. September , 2011, 12:22:27 »

Nazdar nevala sa niekomu doma kobylka z jolany iris alebo galaxis ? dik za odpoved
Zaznamenané
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #8 kedy: 07. September , 2011, 12:30:43 »

Galaxiska je absolutne najhorsia gitara aku poznam, a to som ju kedysi kupoval novu :)

btw., najpodarenejsie Jolany podla mna neboli Diamantky, ale Strat-y  Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #9 kedy: 07. September , 2011, 12:45:27 »

....mám Galaxisku v sypanom stave, teda úplne rozobratú ak si ochotný pre ňu dôjsť do Levíc tak sa dohodneme, dám to len komplet za nejaké drobné....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 07. September , 2011, 19:56:50 »

len ozaj ako to bolo s tým hmatníkom na Galaxis bol na niektorích aj eben , lebo boli čierne . Ja som na niektorích starých jolanách videl aj eben . Inak ak niektore jantarky boli obstojne použitelne gitary , a a ked savydarila superstar a vymenili sa snímače a kluče to bolo tiež ok
inak osobne som mal aspon 6 galaxisiek /pred cca 10rokmi/ a zopár som ich ešte navyše skušal a len jedna hrala dobre aj to nebola moja nemala čierny hmatník  a bola trocha ina /snímače s iným krytom  , ina farba dreva -ale nieprelakovana/ ,ale aj tej by bolo najprv treba vymenit snímače a kluče
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 07. September , 2011, 20:09:07 »

len ozaj ako to bolo s tým hmatníkom na Galaxis bol na niektorích aj eben , lebo boli čierne . Ja som na niektorích starých jolanách videl aj eben . ...

hej, na niektorych galaxiskach, aj iriskach bol eben
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #12 kedy: 07. September , 2011, 20:20:49 »

hej, na niektorych galaxiskach, aj iriskach bol eben
to boli isto nejake exportne modely do japonska, na vymenu za harmony
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 07. September , 2011, 20:23:49 »

to boli isto nejake exportne modely do japonska, na vymenu za harmony

ee, normalne sa vyskytovali bezne. aj alnico magnety sa v tych ich prisernych snimacoch dali najst...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 08. September , 2011, 13:26:03 »

 tak ako popravde ak bolo niečo poriadne na jolanách tak to boli krky a hmatníky ked sa vydarili Si píš!!! a ponadstavovali , raz som mal superstar a ta mala užasny krk aj dohmat ale bola tažka ako svina
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.