Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 13:40:50
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na Videoklip  (Prečítané 3804 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
1pablo
Hosť
« kedy: 30. Marec , 2010, 17:19:17 »

Seruste mam par otazok ak stym mate niekto skusenosti

co sa mooze a co sa nesmie objavit vo videoklipe

napr mozu byť značky oblečenia ked ma niekto fajku na teniskach alebo logo adidas pripade tricko puma ?:D:D
dalej: možu točiť eroticke sceny aj ludia co nemaju 18?
vadi ak su nasnimany neaky okoloiduci ludia len ako v pozadi bez ich vedomia?

a vpodstate ak ste mali niekto neake problemy ohladom klipu tak napiste coho sa tykali nech sa vieme vyvarovať chybam diky :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1 kedy: 30. Marec , 2010, 17:22:12 »

vsak si vybav sponzorov a potom tam loga musia byt
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 30. Marec , 2010, 17:24:07 »

je to cele uplne jedno do tej miery, ze kto a kde to bude nakoniec vysielat :)

znacky oblecenia tam mozes mat odhora az dole cely cas podla mojho nazoru, ale naco by si to robil, keby Ti ta firma za to neplatila, vsak ? :)

eroticke sceny su pre bezne vysielanie podla mna problem same o sebe, kto ich hra je az druhorade, nie ?

nahodni okoloiduci ak sa tam spoznaju tak mozno to budu chciet riesit, ak sa nespoznaju, tak je to jedno. ako nahodni okoloiduci by podla mna poznatelni nemali byt.

aspon mne sa to tak javi podla nejakej logiky :)
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 30. Marec , 2010, 17:24:12 »

vsak si vybav sponzorov a potom tam loga musia byt

ok premenovavam to tu na kdo chce sponzorovať :D točime zajtra o 11 tak nech sa to stiha poriesit a jak by tak este piatok v tn na namesti a stvrtok u maja v hudobninach
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 30. Marec , 2010, 17:27:28 »

, ale naco by si to robil, keby Ti ta firma za to neplatila, vsak ? :)

eroticke sceny su pre bezne vysielanie podla mna problem same o sebe, kto ich hra je az druhorade, nie ?

nahodni okoloiduci ak sa tam spoznaju tak mozno to budu chciet riesit, ak sa nespoznaju, tak je to jedno. ako nahodni okoloiduci by podla mna poznatelni nemali byt.


myslim ze ked bude mat niekto tenisky a nazabere ich bude nahodou vidiet :D ci to tej firme nemoze vadit, bo ted som cital clanok ze Green day sa vyfotil pri neakom obrazku a ted ich za to tahaju posudoch,

eroticka scena je vpodstate o tom ze parik prerusia rodicia chalanisko da na seba gace zobere tenisky triko a skace z balkona prec vsetko vramci etiky nic prehnane,

a okoloiduci by nemali byt vôbec zretelny len ked sa toci kamera tak sem tam niekoho nasnima takze snad to bude fajn viac asi otazok nemam
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 30. Marec , 2010, 17:53:15 »

kebyze som firma adidas a niekto natoci klip kde je vidno moju znacku tak som uplne spokojny
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 30. Marec , 2010, 21:51:31 »

vsetko spominane mozes. znacka by ta mohla napadnut jedine za poskodzovanie dobreho mena, co je uplna kravina v pripade, ze ma niekto na sebe v klipe triko nejakej znacky. ale osobne by som si o typkoch, co sa tocia do klipu vyobliekani v znackovych handrach este so zabermi, ze to je vidno, cosi pomyslel Žmurk

za erotiku je podla zakona povazovany len explicitny material. v tom pripade sa bavime o ohrozovani mravneho vyvoja mladeze, ci ako presne to zakon pomenuva. takze pipenky pod 18 nesmu ani len kozy ukazovat, pokial nemas specificky len kvoli tejto veci slusny rozpocet na pravnika. ak iba naznacujes, tak to nie je erotika, ale umenie  Som frajer

co sa nahodnych okoloiducich tyka, znovu to riesi zakon a je to tam formulovane cca tak, ze nesmie to byt explicitne o tom cloveku. cize ak urobis v trolejbuse fotku, na ktorej ide zjavne (slovicko "zjavne" zdoraznujem, zakonodarci ho priam zboznuju) o toho cloveka, tak narusas jeho sukromie. ak odfotis dav, tak je to jedno - pokial ide o verejne priestranstvo.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
udry
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 30. Marec , 2010, 21:59:52 »



eroticka scena je vpodstate o tom ze parik prerusia rodicia chalanisko da na seba gace zobere tenisky triko a skace z balkona prec


....to jako má byt v tom klipe ? sorry,ale to je najošuchanejšia scena z "kinderkapelovych klipov"...
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 31. Marec , 2010, 04:41:27 »

Iggy diky za cenne rady, a ta kvazi zjavna eroticka scena je len ze dieevca je s chalanom v posteli v druhej miestnosti uvidia svietit chalan da na seba gace zobere trickoa tenisky a skace z balkona a vychadza to zjavne s kontextu textu piesne, nieje to tam vôbec prehnane a kinderklipove sak uvidite sobotu rsp nedelu to upnem
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #9 kedy: 31. Marec , 2010, 06:45:37 »

podla mna uplne v pohode, ani eritckou scenou by som to nenazval :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 31. Marec , 2010, 06:46:14 »

ak nebude vidno aspon pucku tak to ani nechcem vidiet  Bavím sa skvele
Zaznamenané

1pablo
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 31. Marec , 2010, 08:14:50 »

ak nebude vidno aspon pucku tak to ani nechcem vidiet  Bavím sa skvele

je legalny bober?:D
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 31. Marec , 2010, 08:43:31 »

je legalny bober?:D

je 2010.. bobor je legalny uz len  v japonsku..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #13 kedy: 31. Marec , 2010, 09:02:43 »

to ty si riesil ci mozte odfotit ikarus?
Zaznamenané

o-yep sro
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 31. Marec , 2010, 09:06:09 »

Mozes dat co chces do klipu, ale vysielatel sa rozhodne ci to pusti ci nie.
 Nedostanes ziande pokuty za to ze nieco nakrucas, ale ci sa to odvysiela, alebo je zrerejne.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.