Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Apríl , 2024, 15:50:02
Strán: 1 [2] 3 4 ... 25 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tablet iPad  (Prečítané 87151 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 04. Apríl , 2010, 09:48:26 »

Technicke specifikacie ipadu : http://www.apple.com/ipad/specs/
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 04. Apríl , 2010, 09:54:14 »

Pripadne nejaky lepsi netbook , tie nove modely maju uz celkom slusne parametre za dobru cenu a skoro fullsize klavesnicu.

Napr tie chystane nove modely Asus EEE (aj ked uz skoro kazdy vyrobca take nieco robi)

Toto mi pride za tie prachy celkom ok : http://www.eee-pc.sk/index.php?page=shop.product_details&category_id=31&flypage=shop.flypage_new&product_id=319&option=com_virtuemart&Itemid=46
Peniaze nie su v tomto prípade podstatné.   Ide mi o možnosti,spolahlivost a velkost  /nepači sa mi ked vidim študentov ovešanych tymi obrovskymi taškami s notebookmi/.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 04. Apríl , 2010, 10:00:32 »

Peniaze nie su v tomto prípade podstatné.   Ide mi o možnosti,spolahlivost a velkost  /nepači sa mi ked vidim študentov ovešanych tymi obrovskymi taškami s notebookmi/.

Tak potom nejaky maly notebook ci uz s Windows 7, alebo MacBook, moznosti super (pre obidve platformy je napr MS Office co studenti ozaj vyuziju) a vaha okolo 2kg.
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #18 kedy: 04. Apríl , 2010, 10:02:09 »

Notas aj ked sa nezda dost zatazuje chrbat, a je jedno ci ho clovek ma v taske alebo kabele :)

Popremyslal by som o nejakom mini notebooku, teraz u studentov dost frcia, popripade mac. Male kompaktne, nezatazuju chrbat aj pisat sa na tom da.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 04. Apríl , 2010, 10:10:00 »

Ak mata dake "dobre" tipy na male notebooky,dajte. Dík.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 04. Apríl , 2010, 10:15:49 »

brat ma HP, technicky fici uplne v pohode ale na moj vkus je velmi hlucny, ten ventilator ma asi 100db :D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 04. Apríl , 2010, 11:23:47 »

A preco nechces Macbook ?
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #22 kedy: 04. Apríl , 2010, 12:38:41 »

mac book pro ten najmenší. to je čistá paráda... možno menšia klávesnica by vadila, ale skôr nie ako áno.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 04. Apríl , 2010, 13:41:16 »

Ak mata dake "dobre" tipy na male notebooky,dajte. Dík.

Zober nejaky 12"notebook napriklad Lenovo X series.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 04. Apríl , 2010, 14:01:46 »

ono take male netbooky su fajn, ale ak to ma mat aj na intrak, tak osobne si na tom neviem predstavit nieco robit...pretoze ked to ma maly display, tak treba aj miniaturne pismena a ikonky a dost sa vysiluju oci pri tom. jedina vyhoda je naozaj v tom, ze je to prenosne. ja som tiez student, ale mam klasicky notebook a netbook by som nechcel, pretoze - na prednasky sa s NB nechodi, pretoze to rozptyluje, tym padom Ti je prednaska nahovno a zapisuje a kresli sa najlepsie do zosita - teda aspon na technike. cize na prednasky ee a tym padom aj pada vyznam toho nosenia, kedze tu cestu medzi Brnom a trencom zvladnem preniest. ak v tom aj nejake projekty, programovania... tiez nie, lebo to je neprehladne a citanie nejakych dokumentov naucnych tiez nanic... cize ono to zrejme bude, len na take bohapuste browsovanie po nete. radsej kup notebook  :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #25 kedy: 04. Apríl , 2010, 14:20:06 »

A preco nechces Macbook ?

sak daj mu rozumne argumenty, ze preco. ved sa pyta co kupit - porad mu, mozno zoberie  Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #26 kedy: 04. Apríl , 2010, 14:43:12 »

A preco nechces Macbook ?
ktora skola pouziva mac os vo svojich ucebniach? hlavne pokial ide o technicke zameranie a s tym spojene specificke softy, IMHO v drvivej vacsine prevlada na skolach win, pripadne niektory z unix/linux OS alebo Sun Solaris OS.
« Posledná zmena: 04. Apríl , 2010, 14:44:34 od styrioci » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 04. Apríl , 2010, 14:50:22 »

ktora skola pouziva mac os vo svojich ucebniach? hlavne pokial ide o technicke zameranie a s tym spojene specificke softy, IMHO v drvivej vacsine prevlada na skolach win, pripadne niektory z unix/linux OS alebo Sun Solaris OS.

Na Mac sa da oficialne nainstalovat aj Windows (cez Bootcamp ci ako sa vola ten software od Apple) a fungovat tak v dualboote. Mac pocitace su uz v podstate take designovo krajsie a trosku predrazene PC (kedze je to ta ista hardwarova architektura ako PC).
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #28 kedy: 04. Apríl , 2010, 15:01:50 »

Na Mac sa da oficialne nainstalovat aj Windows (cez Bootcamp ci ako sa vola ten software od Apple) a fungovat tak v dualboote. Mac pocitace su uz v podstate take designovo krajsie a trosku predrazene PC (kedze je to ta ista hardwarova architektura ako PC).
cize vyhoda takeho riesenia, oproti lacnejsiemu pc/notebooku tej istej/podobnej konfiguracie veskera zadna :)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 04. Apríl , 2010, 15:09:46 »

Nevyhoda iPadu a MacBooku je cena...

Ja mam nieco take http://www.alza.sk/acer-ferrari-one-200-d141959.htm . Mal som Toshibu Tecru, to bol omyl, ale toto je super. Male rozmery, nezavadzia v taske. Ja na notebooku nepotrebujem pracovat, na to mam plnohodnotne workstation doma a v praci. Toto je presne na mobilne prenosy urcene. Mozem to vytiahnut v pizzerii, ked potrebujem ist na net. Ukazat klientovi v rychlosti nejake finesy, vybavit maily (velky problem pre mna na normalnom telefone alebo aj iphone). Ma to brutal vykon, vsetky konektory, v nasich podmienkach dolezity windoze, mozem citat PDF, pozerat filmy, prenasat subory, super je to aj na navigaciu... bezdratovo mam pripojeny mobil na orange net a gps... etc...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 [2] 3 4 ... 25 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.