Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 14:26:32
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tablet iPad  (Prečítané 87210 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #345 kedy: 31. Január , 2014, 08:55:35 »

Vdaka aj ja za tipy, idem vyskusat :).

Inak ak by niekto zhanal lacny iPad2 , tak predavam :)
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #346 kedy: 31. Január , 2014, 08:59:22 »

Ten iRig vymen za nieco lepsie ;-) budes milo prekvapeny
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #347 kedy: 31. Január , 2014, 09:00:58 »

Trebars Apogee Jam http://www.apogeedigital.com/products/jam.php
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #348 kedy: 31. Január , 2014, 11:38:16 »

...no fasa, ja som sa rozhodoval medzi tymto a mojim iRig HD .. . .ale pohodlnost pri objednavani rozhodla za mna...a co uz dobre je to aj takto . . .
Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #349 kedy: 01. Február , 2014, 11:31:53 »

...no fasa, ja som sa rozhodoval medzi tymto a mojim iRig HD .. . .ale pohodlnost pri objednavani rozhodla za mna...a co uz dobre je to aj takto . . .

mne sa to zda presne to iste.

v tychto rozhraniach su len 2 skupiny, tie co idu do 3,5 jacku a tie co idu priamo cez 30pin/lightning konektor. v ramci danej skupiny hra vsetko rovnako

Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #350 kedy: 01. Február , 2014, 11:33:56 »

pre uplnost este k tomu Jamup XT

Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #351 kedy: 01. Február , 2014, 13:11:31 »

Skusil som ten jamup x, tiez je to v pohode. Chlapik na tom videu to asi nahrava cez sluchatkovy vystup do pc alebo niekde. Lebo v jamup x aj v amplitube  je nejaky multirack. Mate niekto skusenost s tym multirackom? Daju sa tam naklikat bicie, sintaky a pod. alebo aspon natahat tam wav tych bicich alebo sintakov porobene v inych programoch? Myslim, ze asi ani nie lebo tieto veci od apple mi zatial podla skusenosti s ipadom pridu take dost nadiktovane a neochotne moc spolupracovat. Co som zatial kukal na audiozone fore tak na iOS su mrte paradnych daw, priamo sa tam da naklikat vsetko od bicich po neviem co. Da sa aj nahravat gitara napr, ale niesom si isty, ze ako by sa v nejakom takomto daw dal pouzit nejaky program na simulaciu aparatu napr ten jamup x alebo to amplitube ako napr na pc amplitube ako vst v cubase a pod. Docital som sa tam a to ma potesilo, ze na iOS existuje aj Caustic, ktory velmi rad pouzivam v androide, konkretne caustic 3, keby sa tam dala nahrat gitara tak, ze to vyuzije nejak to amplitube tak amerika. Tu je sice demo Caustic 3 pod androidom ale predpokladam daco podobne aj na iOS

Zaznamenané

Damian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



WWW
« Odpoveď #352 kedy: 05. Február , 2014, 15:00:56 »

Zdravim,

obycajny iRig co ide do konektoru pre sluchatka a mikrofon, iba oddeluje dva konenktory? Nie je v nom ziaden prevodnik, ci mylim sa?
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #353 kedy: 06. Február , 2014, 21:17:32 »

Skusil som ten jamup x, tiez je to v pohode. Chlapik na tom videu to asi nahrava cez sluchatkovy vystup do pc alebo niekde. Lebo v jamup x aj v amplitube  je nejaky multirack. Mate niekto skusenost s tym multirackom? Daju sa tam naklikat bicie, sintaky a pod. alebo aspon natahat tam wav tych bicich alebo sintakov porobene v inych programoch? Myslim, ze asi ani nie lebo tieto veci od apple mi zatial podla skusenosti s ipadom pridu take dost nadiktovane a neochotne moc spolupracovat. Co som zatial kukal na audiozone fore tak na iOS su mrte paradnych daw, priamo sa tam da naklikat vsetko od bicich po neviem co. Da sa aj nahravat gitara napr, ale niesom si isty, ze ako by sa v nejakom takomto daw dal pouzit nejaky program na simulaciu aparatu napr ten jamup x alebo to amplitube ako napr na pc amplitube ako vst v cubase a pod. Docital som sa tam a to ma potesilo, ze na iOS existuje aj Caustic, ktory velmi rad pouzivam v androide, konkretne caustic 3, keby sa tam dala nahrat gitara tak, ze to vyuzije nejak to amplitube tak amerika. Tu je sice demo Caustic 3 pod androidom ale predpokladam daco podobne aj na iOS



Asi som ameriku neobjavil, ale som celkom nadseny tak sa podelim. Takze nahravanie muziky iba pomocou ipad od naklikania bicich, sintakov... a nahratia gitar so simulaciou amplitube az po zavesenie na net, vsetko na gauci s prstom v riti teda na dotykovej obrazovke :) .... ako daw som pouzil cubasis, tam som naklikal bicie, basu, sintak ....vela som sa stym nesral takze to znie jak rit a len sa s tym ucim....len ze sa to da....gitara sla do amplitube a v programe audiobus sa nastavilo trasovanie signalu z amplitube do cubasis... gitara cez irig hd do ipad mini ... zvukova ukazka a nejaky printscreen... inak ide to ako neme, ipad ani nemukne, a to som to len nainstaloval a pustil, ziadne nastavovacky a latencie sialenosti, ak je aj stolny mac takto vyladeny tak neviem neviem ci pc nedam z okna Žmurk



https://soundcloud.com/frakos-1/ipad1/s-vUCbK

audiobus

http://flic.kr/p/jPfcFr


cubasis

http://flic.kr/p/jPfdvH

amplitube

http://flic.kr/p/jPfbVP



Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #354 kedy: 06. Február , 2014, 22:14:45 »

uff, predstava, ze prstami naklikavam klepanice do bubnov a vrstvim gitary  Bleee Bleee Bleee ale vsak kazdy ma svoj workflow...
ale som rad, ze si rad  Na zdravie!
Zaznamenané

Ted
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #355 kedy: 09. Marec , 2014, 21:18:04 »

  Plusy/mínusy. Kedže uvažujem o kupe pre buduceho slov. vysokoškolaka pls hodte zopar názorov.
vareny zemiak ma viac vyhod jak toto....
Zaznamenané

Epiphone Pro - 1 VS
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #356 kedy: 17. Marec , 2014, 09:30:29 »

som bol cez vikend na koncerte kapely Faith No More tribute band z ceskej republiky no a... gitarista tam hral cez PRS do iPAdu s positive grid do uplne spatneho koncaku z osumdesatych let pycooo a hnustnej bednycky a SPICKOVY SOUND mal, vyslovene som ostal s hubou otvorenou na 2 prsty ze hmmm ok, moze byt.. trosku problem ked prehadzoval cisty zvuk, tak vzdy musel do toho tuknut, ale inak som ostal pozitivne prekvapkany.. ano, aj trandaky mozu hrat popici  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #357 kedy: 17. Marec , 2014, 09:32:22 »

 Bravooo ja sa asi rozplačem
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #358 kedy: 17. Marec , 2014, 09:33:58 »

Bravooo ja sa asi rozplačem

dufal som, ze sa chytis :D kedze ide o digitalnu simulaciu s tranzistorom to vobec nic nema...BUSTED!
Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #359 kedy: 17. Marec , 2014, 09:42:52 »

dufal som, ze sa chytis :D kedze ide o digitalnu simulaciu s tranzistorom to vobec nic nema...BUSTED!

kkz, a ja ze ten procesor v iPade je plny tranzistorov, a teraz citam, ze nie...
dakujem Karol  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.252 sekund, 22 otázok.