Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 12:26:00
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: plexi klon  (Prečítané 30851 krát)
0 užívateľov a 24 Hostí prehliada túto tému.
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« kedy: 06. Apríl , 2010, 22:21:52 »

takze som sa inspiroval niektorymi uzivatelmi tohto fora a rozhodol som sa tiez postavit zosik. (moj prvy lampas). v podstate som ho nestaval ja ale moj kamarat sused, no aj tak som sa vela naucil od mudrych ludi, a to brdo, ktoremu zaroven dakujem ze mi bol ochotny namotat trafaky, a obvzlast tipkovi ktory mal velku trpezlivost zaoberat a riesit problemi so mnou-laikom.
takze radio je klon plexi 1987 s master volume.
zosilovac sme zapli a co ma prekvapilo pilot light pekne svietil  ha ha ha no zatial sme nerobili nic viac . pretoze to dame skontrolovat odbornikovy, ktory sa do toho rozumie.
toho tyzdna musim este doobjednat preampove lampy a zosik bude kompletny ... predne panely chcem riesit plexisklom s ciernym podkladom a bielymi popiskami a cely vonkajsi design si predstavujem nejako takto : http://www.gearwire.com/media/wizardmodernclassic-storypic.jpg no s maslovymi kuracimi hlavami.
casom ak hlava bude hrat tak ako ma tak pridam nahravky





* P3130136.jpg (112.14 KB, 800x600 - prehliadnuté 996 krát.)

* P4060152.jpg (113.29 KB, 800x600 - prehliadnuté 993 krát.)

* P4060148.jpg (151.88 KB, 800x600 - prehliadnuté 1066 krát.)

* P4060163.jpg (136.71 KB, 800x600 - prehliadnuté 1098 krát.)
Zaznamenané

Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #1 kedy: 06. Apríl , 2010, 22:47:11 »

diki  Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 06. Apríl , 2010, 22:51:14 »

ukazky to chce.. dolezite jak to hra nie?  Zdravíčko
Zaznamenané

Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #3 kedy: 06. Apríl , 2010, 22:57:27 »

jop, no ako som vravel chybaju mi preampovky potom budu ukazky .
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 06. Apríl , 2010, 23:03:14 »

Co take nemoderne zosiky staviate?  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #5 kedy: 06. Apríl , 2010, 23:07:57 »

Co take nemoderne zosiky staviate?  ?§!.
staval som to preto lebo mam rad plexi zvuk, dalej preto ze som student a nemam prachy a ani skusenosti na moderne veci :)
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2010, 23:08:38 od Sammko » Zaznamenané

Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #6 kedy: 07. Apríl , 2010, 19:29:49 »

Mal si nejaké probléym s tým zosíkom? kolko ti to trvalo zbúchat dokopy?
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #7 kedy: 07. Apríl , 2010, 19:45:33 »

Mal si nejaké probléym s tým zosíkom? kolko ti to trvalo zbúchat dokopy?

ešte to neni v podstate ani hotove lebo nema male flašky :-D čiže to ešte nehralo  Bavím sa skvele

a staval to blazen s tym susedom v celku dlho .. nemal penaze :-D ale ked ma človek penaze všetko si objedna a za week to ma zložene aj skoršie ..... je to len lego..... Bavím sa skvele
Zaznamenané

Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #8 kedy: 07. Apríl , 2010, 19:47:36 »

ešte to neni v podstate ani hotove lebo nema male flašky :-D čiže to ešte nehralo  Bavím sa skvele

a staval to blazen s tym susedom v celku dlho .. nemal penaze :-D ale ked ma človek penaze všetko si objedna a za week to ma zložene aj skoršie ..... je to len lego..... Bavím sa skvele
to jo ale myslel som, že už keď všetko mal nachystané, kolko mu to trvalo. alebo či to robil po častiach..... bo ja napriklad som si počkal na všecko a potom som to naraz spravil
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #9 kedy: 07. Apríl , 2010, 20:55:01 »

to jo ale myslel som, že už keď všetko mal nachystané, kolko mu to trvalo. alebo či to robil po častiach..... bo ja napriklad som si počkal na všecko a potom som to naraz spravil

tak som to robil aj ja ze som pockal na vsetko ... ide o to ze dost dlho som cakal za sasi ... uz ked to bolo hotove tak to trvalo naozaj tyzden .... a tipek ma pravdu prachy su prachy , tu plexinu som planoval od septembra minuleho roka odkedy som aj sporil , a chcel som tam mat normalne suciastky tak to stalo viac preto taka dlha doba :)
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #10 kedy: 08. Apríl , 2010, 07:48:00 »

 Fuuha zíram sak to vypada jak origos z 65ho ,no hold,cena insvesticie sa prejavila  Beeee
Pekne radio.... a kua ten endbel na tom sietaku ma mrzi...to im muselo radne na tej poste jebnut.Nakazeny bolsevici  Bacha na vec kamo!
Uz len to ozivit nech to hra  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #11 kedy: 08. Apríl , 2010, 09:43:07 »

len kokotiny si vsetci stavate, s ktorymi nebudete mat realne ako hrat. alebo to budete skrtit s nejakymi bustrikmi do malych bedniciek so zvukom a'la Tesla Studio Solo. keby sa dali nakopu taketo robence z celeho len obdobia samostatneho Slovenska, bolo by to niekolko ton zeleza a medzi nimi mozno 4 aparaty, ktore realne hrali tak, ako sa pri takomto type predpoklada.

samozrejme nic v zlom, tento este nehra  Bavím sa skvele

 Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #12 kedy: 08. Apríl , 2010, 09:45:33 »

len kokotiny si vsetci stavate, s ktorymi nebudete mat realne ako hrat. alebo to budete skrtit s nejakymi bustrikmi do malych bedniciek so zvukom a'la Tesla Studio Solo...

Nejaky pseudovestec sa z Teba stava...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #13 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:03:14 »

Nejaky pseudovestec sa z Teba stava...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

ne, len ked vidim, ako si to kopec chalanov stavia akoze nadoma, tak premyslam, ako potom na tom hravaju. a mozno sa pletiem, mozno to vsetci vazne pouzivaju v rezime vsetko doprava a hraju na tom bigbit jak treba, to potom sorry  No hanbím sa..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #14 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:07:10 »

ne, len ked vidim, ako si to kopec chalanov stavia akoze nadoma, tak premyslam, ako potom na tom hravaju. a mozno sa pletiem, mozno to vsetci vazne pouzivaju v rezime vsetko doprava a hraju na tom bigbit jak treba, to potom sorry  No hanbím sa..
Osobne, kebyze si postavim amp, tak aj keby hral "napicu", tesil by som sa z toho, ze som si ho postavil a hral na tom aj na podiu - taka hrdost.
Podobne ked si postavis sam gitaru - jasne, ze su lepsie, ale tesis sa z tej svojej...  :)
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 23 otázok.