Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 12:31:36
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: plexi klon  (Prečítané 30873 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #45 kedy: 03. Jún , 2010, 12:51:17 »

to co hotovy Marshall  Bavím sa skvele mozno viac  Bavím sa skvele
no ono v podstate mas pravdu ... keby to bola 100 w verzia tak by to tak stalo :)
Zaznamenané

Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #46 kedy: 03. Jún , 2010, 13:21:30 »

neopijajte ma tu rožkom  Nezahrávaj sa keby to stalo tolko čo hotove, nik by to nestaval predsa
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #47 kedy: 03. Jún , 2010, 13:35:32 »

pozri si cenniky komponentov. to ze niekto stavia plexiny s tesla trafakmi a ujebanymi komponentami zo skol a potom ich predava za cenu materialu este nieje referencny udaj lampy s kvalitnymi komponentami + zaratanou pracou  :) je rozdiel ci si to samodomo poletujes a sasy ti spravi tatkov kamarat a ked si to niekde das postavit.
Zaznamenané

o-yep sro
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #48 kedy: 03. Jún , 2010, 13:44:32 »

pozri si cenniky komponentov. to ze niekto stavia plexiny s tesla trafakmi a ujebanymi komponentami zo skol a potom ich predava za cenu materialu este nieje referencny udaj lampy s kvalitnymi komponentami + zaratanou pracou  :) je rozdiel ci si to samodomo poletujes a sasy ti spravi tatkov kamarat a ked si to niekde das postavit.
dobre napisane :)
Zaznamenané

Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #49 kedy: 03. Jún , 2010, 17:01:17 »

pozri si cenniky komponentov. to ze niekto stavia plexiny s tesla trafakmi a ujebanymi komponentami zo skol a potom ich predava za cenu materialu este nieje referencny udaj lampy s kvalitnymi komponentami + zaratanou pracou  :) je rozdiel ci si to samodomo poletujes a sasy ti spravi tatkov kamarat a ked si to niekde das postavit.

"referenčne udaje" ma nezaujimaju na to som sa nepytal, neviem čo riešiš.. zaujima ma len koľko to tak výde keď si to staviam doma
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #50 kedy: 03. Jún , 2010, 17:04:17 »

"referenčne udaje" ma nezaujimaju na to som sa nepytal, neviem čo riešiš.. zaujima ma len koľko to tak výde keď si to staviam doma

ale vsak dobre Ti napisali obidvaja, myslim, ze ty riesis :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #51 kedy: 03. Jún , 2010, 17:07:35 »

www.tubeampdoctor.de


plexi nepotrebuje klony.....
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #52 kedy: 03. Jún , 2010, 17:18:58 »

www.tubeampdoctor.de


plexi nepotrebuje klony.....
draheeee :-P
Zaznamenané

Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #53 kedy: 03. Jún , 2010, 17:22:17 »

ale vsak dobre Ti napisali obidvaja, myslim, ze ty riesis :)

ako mysliš.. pytal som sa len na jedno čislo, zo zaujimavosti .. predpokladam že niekto kto to už staval presne vie koľko ho to stálo

ale ak ináč nedáte chalani
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 03. Jún , 2010, 17:23:04 »

draheeee :-P
 tak si kup lacné a potom rozmýšlaj,prečo to hrá na ........  Na zdravie!  
Zaznamenané
vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #55 kedy: 03. Jún , 2010, 19:25:29 »

jak tu bolo spomenute vyde to asi tak jak origos a pritom sa to ani na origos vzhladovo nepodoba :D ked to chces aby to bolo 1:1 tak to je este drahsie asi tak ze za to kupis 1,5 plexiny :D :D
neviem co sa ti zda drahe za 700ur kupis origos jak vino Na zdravie!
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #56 kedy: 03. Jún , 2010, 21:34:45 »

...

ale ak ináč nedáte chalani

vsak si jak tatar. mozes to vyskladat z alternativnych veci ako Mono 50 trafaky a suciastky ake najdes a mozes nakupit poloznackove komponenty parametrov ako to ma mat a mozes nakupit komponenty kvalitativnej urovne ako mali povodne originaly... cenove rozmedzie tam mas strasne siroke... vsetko to mozes zapojit na sposob Plexi... rozdiel okrem komponentov bude robit rozdiel vo zvuku do znacnej miery aj to, kto to posklada dokopy
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #57 kedy: 04. Jún , 2010, 01:19:04 »

ako tak pocitam tak ma to stalo zatial 400 E + sem tam nejaka flasa palenky za nejaku sasi .... suciastky su prvotriedne :) no a valla vzhlad to bude mat lepsi ako plexi :)
Zaznamenané

Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #58 kedy: 04. Jún , 2010, 09:44:58 »

vsak si jak tatar. mozes to vyskladat z alternativnych veci ako Mono 50 trafaky a suciastky ake najdes a mozes nakupit poloznackove komponenty parametrov ako to ma mat a mozes nakupit komponenty kvalitativnej urovne ako mali povodne originaly... cenove rozmedzie tam mas strasne siroke... vsetko to mozes zapojit na sposob Plexi... rozdiel okrem komponentov bude robit rozdiel vo zvuku do znacnej miery aj to, kto to posklada dokopy

veď to mi je uplne jasné .. ináč plné fórum je takýchto informácií ak si si nevšimol Na zdravie! ja som sa len snažil spýtať konkrétne na tento kus.. peace

ako tak pocitam tak ma to stalo zatial 400 E + sem tam nejaka flasa palenky za nejaku sasi .... suciastky su prvotriedne :) no a valla vzhlad to bude mat lepsi ako plexi :)

skvelo, diky za odpoveď.. kedy to plánuješ odskúšať? z čoho ideš robiť kysňu? masív? preglejka? bukas?
« Posledná zmena: 04. Jún , 2010, 09:47:19 od Gaťo » Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #59 kedy: 04. Jún , 2010, 09:54:51 »

akurat idem po nu :) kysna bude nevem z coho musim sa poradit so stolarom ...
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 23 otázok.