Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 10:27:44
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: plexi klon  (Prečítané 30782 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #120 kedy: 05. November , 2012, 16:35:01 »

ano ano brdo trafa si motal ty  :) a netusim ani z daleka ze naco sa ma pytas ... ale niekde v predu v teme by mala byt schema ako to mam zapojene
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #121 kedy: 05. November , 2012, 17:35:59 »

Súhlasím s Progim, prvé Maršále sa robili s plexisklovým krytom. Koncom šesťdesiatych rokov plexi nahradili kovom, ale odvtedy sa hovorí všetkým štvordieram Plexi.
to znamená že ked mám na všetkých mojich robenákoch plexi panely tak mám vlastne všetko plexiny?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #122 kedy: 05. November , 2012, 19:29:13 »

to znamená že ked mám na všetkých mojich robenákoch plexi panely tak mám vlastne všetko plexiny?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
aaaaaa Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #123 kedy: 05. November , 2012, 22:47:26 »

to znamená že ked mám na všetkých mojich robenákoch plexi panely tak mám vlastne všetko plexiny?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

ÁÁÁNO Si píš!!!
Aj tranzistorové Tesly mali tuším panely z plexiskla... Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #124 kedy: 06. November , 2012, 13:16:37 »

...
Ty ho mas pred invertorom ,alebo za ?
Ja mam za. Je to horsie/lepsie ?
Cize uberam napatie lampam, ak som si dobre precital. V podstate neuberam, kedze ho mam stale naplno.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #125 kedy: 06. November , 2012, 16:10:53 »

Ja mam za. Je to horsie/lepsie ?
Cize uberam napatie lampam, ak som si dobre precital. V podstate neuberam, kedze ho mam stale naplno.  Bavím sa skvele

Takže master je dvojitý potenciometer? Videl som raz takú schému, aj sa mi to zdalo dobré, ale neviem si predstaviť aký presný by musel byť súbeh tých dvoch potenciometrových dráh.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #126 kedy: 06. November , 2012, 16:13:02 »

Takže master je dvojitý potenciometer? Videl som raz takú schému, aj sa mi to zdalo dobré, ale neviem si predstaviť aký presný by musel byť súbeh tých dvoch potenciometrových dráh.
Nie, master mam prirobeny na zadnom paneli. Predny panel klasika. 2 volume, bass, mid, treble, presence.
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #127 kedy: 07. November , 2012, 08:54:31 »

Takže master je dvojitý potenciometer? Videl som raz takú schému, aj sa mi to zdalo dobré, ale neviem si predstaviť aký presný by musel byť súbeh tých dvoch potenciometrových dráh.
jj , tandemovy potak ,so subehom col sem col tam, na to srat ,sak spätna väzba ( kramla ) dotahne  Bavím sa skvele
Tieto marsale maju aj tak nesymetricke priebehy skreslenia ,cize je to jedno,ale vyhoda je ze vyuzijes ku skresleniu prevalenie dalsej ECCcky, cize invertora a s takto urobenym mastrom to hra ovela zurivejsie jak s mastrom pred inv. cize ma to vyhodu ,ze ti pri takej stave uz nekrvacaju usi a nejde padnu barak na hlavu ,no a da sa s tym hrat aj v kapele na skuske a ani koncove lampy si nenicis
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #128 kedy: 05. Júl , 2013, 19:36:36 »

dalsia nahravka  Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 24 otázok.