Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 13:23:35
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Eventide  (Prečítané 22435 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #15 kedy: 11. Apríl , 2010, 16:38:03 »

Boomerang ma 17 minut  Žmurk
Boss RC 50 - 49 minut.
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #16 kedy: 11. Apríl , 2010, 16:38:49 »

Boss RC 50 - 49 minut.

wow, od boss som taku facku necakal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 11. Apríl , 2010, 16:39:33 »

MAC - 4 hodiny 15 minut
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #18 kedy: 11. Apríl , 2010, 16:40:34 »

wow, od boss som taku facku necakal  Bavím sa skvele
A to, ze ma funkcii do nekonecna..... ani nehovorim.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #19 kedy: 11. Apríl , 2010, 16:41:10 »

MAC - 4 hodiny 15 minut

a ked ho das do siete ?  :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #20 kedy: 11. Apríl , 2010, 16:42:52 »

Boss RC 50 - 49 minut.
jo a mac s velkym diskom niekolko hodin  ha ha ha zas netreba miesat a porovnavat hrusky s jablkami a slivkami .. toto je primarne twin dealy, looper tam je ako feature.

edit: rofl kaolko, sme na naladeny na rovneke Fis Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 11. Apríl , 2010, 16:43:38 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 11. Apríl , 2010, 16:43:53 »

jo a mac s velkym diskom niekolko hodin  ha ha ha zas netreba miesat a porovnavat hrusky s jablkami a slivkami .. toto je primarne twin dealy, looper tam je ako feature.
ach jaj.. zas sa straca originalita...  Som frajer
Vsak jasne... to len tak na okraj ten looper...  Zdravíčko
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 11. Apríl , 2010, 18:28:07 »

Line6 FM4 ma loop podla velkosti SD karty. Digitech JamMan podobne.

Ten Eventide ma vyhodu oproti inym, ze ma implementovane MIDI a moze sa chovat aj ako MIDI pedal (tusim  :)).

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #23 kedy: 11. Apríl , 2010, 18:33:17 »

... pozeram ze sa strhla debata o timefactore. To je prave ten jeden ktory by som este vedel obetovat, lebo niesom zrovna velky delay player. Skor ma zaujima modfactor a potom ten druhy pitchfactor. Je dolezite zachovat charakter povodneho zvuku  a dynamiku a tak, lenze ked som telefonoval s jednym predajcom ktory ponuka obe firmy, vravel ze Eventide je profesionalny studiovy nastroj ktory ma ovela lepsiu kvalitu efektov. Cena je o nieco vyssia, to je pravda ... do akej miery mozem v takom TC Nova Systeme miesat efekty ako trebars chorus s flangerom a tremolom ? Tu to totiz vizera tak ze to je trochu problem: http://www.harmonycentral.com/message/25192986 ...
« Posledná zmena: 11. Apríl , 2010, 18:42:45 od cembo » Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #24 kedy: 11. Apríl , 2010, 19:20:56 »

mal som to davnejsie, myslim ze to co pises sa neda
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 11. Apríl , 2010, 19:54:29 »

aj tak coskoro zacne robit bugera nieco take.. a nazve to coja viem Evidente Reapeater
Zaznamenané

cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #26 kedy: 01. Máj , 2010, 21:34:32 »

... priateli, vcera mi prisli tie tri stompboxy. Zneju naozaj vyborne. Bez manualu sa asi nikam clovek nepohne, je to dost do hlbky. Daju sa pri tom presediet noci. Velmi dobre je to, ze sa daju pospajat cez midi, pricom jeden z nich sa pouzije ako primarny ovladac ktory prepina presety aj na dalsich dvoch cize sa daju pouzit ako multiefekt na podiu. Expresion pedal ovlada akukolvek hodnotu efektu v zvolenej skale a aj viacej naraz. Zatial som nenasiel nic co by sa dalo vytknut. Dokonca som si ich klientskym softwerom updatol firmware, kde som napriklad ziskal dalsiu stupnicu do shiftera. Vstupy a aj vystupy su stereo, a daju sa prepnut na line, alebo guitar v pripade ze ich pouzijem pred preampom. Myslim ze ani casom nebudem lutovat ze som to kupil ...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 02. Máj , 2010, 00:14:09 »

... priateli, vcera mi prisli tie tri stompboxy. Zneju naozaj vyborne. Bez manualu sa asi nikam clovek nepohne, je to dost do hlbky. Daju sa pri tom presediet noci. Velmi dobre je to, ze sa daju pospajat cez midi, pricom jeden z nich sa pouzije ako primarny ovladac ktory prepina presety aj na dalsich dvoch cize sa daju pouzit ako multiefekt na podiu. Expresion pedal ovlada akukolvek hodnotu efektu v zvolenej skale a aj viacej naraz. Zatial som nenasiel nic co by sa dalo vytknut. Dokonca som si ich klientskym softwerom updatol firmware, kde som napriklad ziskal dalsiu stupnicu do shiftera. Vstupy a aj vystupy su stereo, a daju sa prepnut na line, alebo guitar v pripade ze ich pouzijem pred preampom. Myslim ze ani casom nebudem lutovat ze som to kupil ...

Gratulujem su to vyborne efekty  Na zdravie!
skusal som presety z tychto stompboxov co Eventide dali na web ako update firmwaru do Eclipse a su super.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #28 kedy: 02. Máj , 2010, 02:10:27 »

... priateli, vcera mi prisli tie tri stompboxy. Zneju naozaj vyborne. Bez manualu sa asi nikam clovek nepohne, je to dost do hlbky. Daju sa pri tom presediet noci. Velmi dobre je to, ze sa daju pospajat cez midi, pricom jeden z nich sa pouzije ako primarny ovladac ktory prepina presety aj na dalsich dvoch cize sa daju pouzit ako multiefekt na podiu. Expresion pedal ovlada akukolvek hodnotu efektu v zvolenej skale a aj viacej naraz. Zatial som nenasiel nic co by sa dalo vytknut. Dokonca som si ich klientskym softwerom updatol firmware, kde som napriklad ziskal dalsiu stupnicu do shiftera. Vstupy a aj vystupy su stereo, a daju sa prepnut na line, alebo guitar v pripade ze ich pouzijem pred preampom. Myslim ze ani casom nebudem lutovat ze som to kupil ...

parada, toto su skvele stroje; aj ked neviem ci sa tu da hovorit o stomboxoch ako takych, to su uz pocitace
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #29 kedy: 02. Máj , 2010, 13:40:49 »

... zapojil som to za PDI-03 a nie do loopu kvoli zachovaniu dynamiky koncaku a podla vlastneho ucha pocujem ze tie veci "nespinia" original zvuk. Skoda ze nemam poruke taky Nova System aby som to mohoil porovnat v klude ked ma clovek cas a moze sa sustredit a nie v predajni. Velmi by ma to zaujimalo ...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.