Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 00:09:17
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Eventide  (Prečítané 22462 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #45 kedy: 24. Január , 2013, 15:18:52 »



aj Reid si mysli, ze je to fantasticke - inak vazne, ked som bol mensi, taky Ultra Zone a harmonizer bola pre mna modla, ale kedze nemam rad racky, nikdy som to neriesil. tento urcite opacim, juch!

to je semishov najoblubenejsi gitarista btw. a living colour miluje uplne najviac
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 24. Január , 2013, 15:43:41 »

to je semishov najoblubenejsi gitarista btw. a living colour miluje uplne najviac

Hej, hej, ked tu hral na jazzakoch tak som cely koncert cumel s otvorenou hubou a cudoval sa ze niekto ozaj dokaze hrat tak nekonecne blbosti.

Ale ta masinka vyzera fajn, ale ja mam od nich radsej rackove masiny.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #47 kedy: 24. Január , 2013, 16:35:27 »

Hej, hej, ked tu hral na jazzakoch tak som cely koncert cumel s otvorenou hubou a cudoval sa ze niekto ozaj dokaze hrat tak nekonecne blbosti.

Ale ta masinka vyzera fajn, ale ja mam od nich radsej rackove masiny.

houhou, pockaj cowboj. Reid ma uzasne solove dosky, to, ze je live tragicky vzdy, hlavne s tou svojou elektrarnou a nepriamoumerne hrozostrasnym zvukom je ruha vec. zober si co on hral za veci a ako experimentoval so zvukom v 80's ked ostatni rubali hevik
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 24. Január , 2013, 16:39:51 »

a experimentuje dodnes  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #49 kedy: 24. Január , 2013, 16:40:47 »

houhou, pockaj cowboj. Reid ma uzasne solove dosky, to, ze je live tragicky vzdy, hlavne s tou svojou elektrarnou a nepriamoumerne hrozostrasnym zvukom je ruha vec. zober si co on hral za veci a ako experimentoval so zvukom v 80's ked ostatni rubali hevik
Hovori ti nieco vkus ? Mne sa nepaci napr. Holdsworth, aj ked je mi jasne, ze je to famozny gitarista. A co teraz ?  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #50 kedy: 24. Január , 2013, 16:42:46 »

V tom videu inak vyzera, jak keby ho bolel zub. S tou rukou.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #51 kedy: 25. Január , 2013, 07:53:08 »

cena 500$ som zvedavy kolko budu stat zvlast algoritmy, ale tie H9 nove budu musiet byt zazracne
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #52 kedy: 25. Január , 2013, 08:13:49 »

all you need v malom boxe s jednym switchom, takze tanec svateho vita  ha ha ha vyborne na tychto veciach (aj napriklad line6 M5) je to ze su fakt male a vedia toho mat v sebe vela (neporovnavam kvalitu), ale musis presne vediet co chces a ako to chces pouzivat. ak nie tak potom zistis ze vlastne potrebujes niekedy aj nejake kombinacie a nie vzdy si ich mozes dopredu naplanovat a vtedy to zacne byt horsie. samozrejme ak to mas premyslene dopredu a nepotrebujes spekulovat tak to vyskladas, mas na tour o X kg menej v geare a si spokojny.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #53 kedy: 25. Január , 2013, 08:38:32 »

ako ono je to fajn, dalsia vec je, ze tie ich algoritmy kombinuju viacero efektov naraz - napr delay, pitch shifting a reverb a naozaj tam mas 11 parametrov + vies naasignovat kazdy parameter na expression pedal s tym, ze kazdemu parametru nastavis krajne polohy.. velkostou to vyzera ako factor pedaly bez tretieho switchu. vraj to ma mat spolocny jack pre ext. fsw a expression pedal, co je teda dost velke minus co sa vyuzitelnosti tyka. pri tomto je fasa, ze fakt nemusis vediet co chces, lebo si to neskor dokupis az to zistis.. akurat ti to neponukne moznost kombinovat viacero algoritmov naraz ako ked mas x-pedalov za sebou
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #54 kedy: 25. Január , 2013, 08:57:53 »

cena 500$ som zvedavy kolko budu stat zvlast algoritmy, ale tie H9 nove budu musiet byt zazracne

MSRP? no co im jebe
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #55 kedy: 25. Január , 2013, 08:59:37 »

ako ono je to fajn, dalsia vec je, ze tie ich algoritmy kombinuju viacero efektov naraz - napr delay, pitch shifting a reverb a naozaj tam mas 11 parametrov + vies naasignovat kazdy parameter na expression pedal s tym, ze kazdemu parametru nastavis krajne polohy.. velkostou to vyzera ako factor pedaly bez tretieho switchu. vraj to ma mat spolocny jack pre ext. fsw a expression pedal, co je teda dost velke minus co sa vyuzitelnosti tyka. pri tomto je fasa, ze fakt nemusis vediet co chces, lebo si to neskor dokupis az to zistis.. akurat ti to neponukne moznost kombinovat viacero algoritmov naraz ako ked mas x-pedalov za sebou

a mas moznost si uprostred hrania povedat ze k tomuto algoritmu by se hodil chorusek a zopnut si ho lajk e boss?
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #56 kedy: 25. Január , 2013, 09:24:12 »

a mas moznost si uprostred hrania povedat ze k tomuto algoritmu by se hodil chorusek a zopnut si ho lajk e boss?
lajk e boss mozes machrovat v ramci jedneho algoritmu a carovat s parametrami, ktore ponuka. nevies kombinovat rozne algoritmy dokopy. ale vies prepinat presety. z toho co je zatial vonku, tak to vyzera, ze pedal bude vediet mat ulozenych 9 roznych algoritmov a bude vediet ulozit 100 presetov vytvorenych pomocou tychto algoritmov.

maju vsak nejaky PC editor pre tie vysie harmonizery, kde si vies vytvarat vlastne algoritmy. zatial tvrdia, ze nic take neplanuju, ale never say never, hlavne v dnesnej dobe.
« Posledná zmena: 25. Január , 2013, 09:26:13 od styrioci » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #57 kedy: 25. Január , 2013, 09:26:57 »

no sak ale ja celu dobu hovorim o tom ze mi veje ventilator do vlasov, kamera toci, davam pozu, solicko a zrazu si poviem ze potrebujem pridat do sholicka trochu chorusu. v tomto momente mozes mat najlepsi eventide algoritmus ale do prave beziaceho si ho proste pocas hrania nepridas. to chcem povedat ze mozes tam mat sto zvukov pripravenych, nieje to variabilne ako pedalboard
Zaznamenané

o-yep sro
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #58 kedy: 25. Január , 2013, 12:11:31 »

no sak ale ja celu dobu hovorim o tom ze mi veje ventilator do vlasov, kamera toci, davam pozu, solicko a zrazu si poviem ze potrebujem pridat do sholicka trochu chorusu. v tomto momente mozes mat najlepsi eventide algoritmus ale do prave beziaceho si ho proste pocas hrania nepridas. to chcem povedat ze mozes tam mat sto zvukov pripravenych, nieje to variabilne ako pedalboard

akoze nie, ved prides ku svojmu iPadu a cez wifi si nastelujes do solicka pekny chorus pre svoj H9 - on the fly
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #59 kedy: 25. Január , 2013, 12:31:11 »

akoze nie, ved prides ku svojmu iPadu a cez wifi si nastelujes do solicka pekny chorus pre svoj H9 - on the fly
bluetooth a on the fly sice ano, ale je tam pocutelne ticho asi 1sec jak sa to nastavuje cez BT - vidno na jednom z videi, co su uz na youtube
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.121 sekund, 22 otázok.