Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Jún , 2024, 01:19:38
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: No Redemption  (Prečítané 14846 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #75 kedy: 24. Január , 2011, 10:56:07 »

video celkom fajn, ale ten spev mi ani s odstupom casu nepride prejavom ani ako rockovy, nieto metalovy, nech sa snazim akokolvek  Smútim
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #76 kedy: 24. Január , 2011, 12:11:01 »

klip je fajn

spevak vobec neintonuje a ide si len svoje. farbu hlasu ma celkom ok

nech si najde hlasoveho pedagoga alebo nech si prejde aspon par hlasovych cviceni z Brett Manning's Singing Success.

nemam vobec absolutny sluch, ale jeho nedokazem pocuvat.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #77 kedy: 24. Január , 2011, 12:13:58 »

Chlapi, tie gitary su tak krivo nahrate (a neladia), ze ja osobne som to vypol po cca 30. sekundach. Sorry...
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #78 kedy: 24. Január , 2011, 12:20:00 »

Chlapi, tie gitary su tak krivo nahrate (a neladia), ze ja osobne som to vypol po cca 30. sekundach. Sorry...
no :) znie to ako metallica nazivo Popiskujem si

ale tiez hodnotim len na zaklade prvych 20 sekund  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Január , 2011, 12:21:38 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #79 kedy: 24. Január , 2011, 14:06:34 »

Ten spev mi az tak nevadi, ani to ze video nie je synchronne so zvukom, ale tie neladiace gitary sa nedaju pocuvat Smútim
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #80 kedy: 24. Január , 2011, 14:11:30 »

inak zvukovo mam pocit ze to v tom videu hra tak o polovicu lepsie nez co som pocul tie posledne ukazky co som si vtedy vypocul.. nieco sa s tym potom kvoli videu robilo alebo je to tym ze to bolo niekde zavesene kde to ten zvuk degradovalo? lebo fakt sa  mi zda ze to hra lepsie nez povodne
Zaznamenané

lumpisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 462



« Odpoveď #81 kedy: 24. Január , 2011, 21:17:11 »

no aparat mate paradny,uz len treba hrat hrat hrat spievat spievat a setrit penaze na to studio a nakonec to bude aj tak na picu. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #82 kedy: 24. Január , 2011, 21:18:08 »

no aparat mate paradny,uz len treba hrat hrat hrat spievat spievat a setrit penaze na to studio a nakonec to bude aj tak na picu. Bacha na vec kamo!

neeeeeeeeeeeeeeeeee
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Netreba to s tou uprimnostou tak prehanat.
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #83 kedy: 24. Január , 2011, 21:31:33 »

Mne sa to celkom páči, ale ja som hluchý.
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #84 kedy: 24. Január , 2011, 21:40:56 »

Pár vecí sa mi tam zdá krivých tiež... inak hudobne mi to osobne nič nehovorí..ale tak ja som úchylák a nie väčšina takže si zo mňa vôbec nič nerobte :-D
Lúbia sa mi spevákové rukavice :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Pablo
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #85 kedy: 25. Január , 2011, 22:31:32 »

Video robili MB pictures - www.mbpictures.sk - točilo sa to na nejakú digitálnu zrkadlovku.

Inak zvuk by mal byť presne ten istý ako na albume, navyše pochybujem, že na youtube je nejaký výnimočne vysoký bitrate, skôr naopak. Takže možno to znie lepšie, pretože je to naopak v horšej kvalite! :)
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #86 kedy: 25. Január , 2011, 22:42:12 »

Mne sa ten spev páčil , našiel si tam svoju polohu chlap nekvičal ako prasa nevrieskal ako neurotička ,ale zas nemal extra zaujímaví hlas , bolo to take vyrovnane , aspoň podla mna
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #87 kedy: 25. Január , 2011, 22:42:54 »

Video robili MB pictures - www.mbpictures.sk - točilo sa to na nejakú digitálnu zrkadlovku.

Inak zvuk by mal byť presne ten istý ako na albume, navyše pochybujem, že na youtube je nejaký výnimočne vysoký bitrate, skôr naopak. Takže možno to znie lepšie, pretože je to naopak v horšej kvalite! :)

na youtube mas zvuk jak mp3 variabilny bitrate 96-128 kbps co si myslim ze je uz dost slusna kvalita na rozdiel od minulosti. ale tak na CDcko to este nema... :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #88 kedy: 31. Január , 2011, 17:56:11 »

ano, je to viac nez parkrat nesynchronne. ano, viktor sa snazi, mne  sa jeho spev paci, vela ludom nie, zavisi od vkusu. popracovat by na sebe mal, ako my vsetci, ale on je tazka povaha a moc si nepripusta kritiku :)

je to nase prve video, robene v bojovych podmienkach, ale my sme si to aj tak uzili a sme radi ze ho mame.

co sa tyka ladenia, chvalabohu nemame absolutny sluch a nepocujeme, ze by to neladilo, zrovna v tejto pesnicke sa mi to zda ok, ale uznam ze su tu aj vacsi borci co lepsie pocuju a skazili sme im chut do jedla. za co sa ospravedlnujem za celu kapelu. dozrejeme, kupime ladicky a dlasie nahravky snad budu ok  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 21 otázok.