Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Október , 2024, 15:25:52
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: No Redemption  (Prečítané 15209 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:33:59 »

neverim ze som jediny co sa tu zmohol na nejaku uprimnu odpoved a kritiku (nie jebanie do vetra, ale fakt ze kritiku)  lebo povedat ze to je napicu vie kazdy pologramotny kkt

este sa doplnim - paci sa mi cisty zvuk gitar.. v pohodke a basa tiez.. a bicie su na dane nahravacie podmienky tiez pre mna stravitelne.. ale kedze nenahravam kapely a picu sa rozumim do mixaze a masteringu a veci, tak to prenecham na posudenie inym..  vravim - zvuk je to posledne co mi tam vadi

Vypocul som prve dva songy. Mam na to uplne opacny nazor. Zvuk je naprd, basy asi zvukar stiahol uplne. Je to take chciple. Gainu menej to ma jak s Telecastrom Vintage. A najviac sa mi paci spev, uplne vazne. Celkom charakteristicky. Pozitivom je, ze spevak spieva a kapela sa snazi o melodicke napady aj.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:43:56 »

ja +/- suhlasim s karolom, zacal som citat karolov post, pustil som si to na stranke a hned mi bolo jasne, co karol mysli. ak sa kapela vyhra, dozreje aj hracsky aj kompozicne, tak v ramci zanru to moze byt fajne. spev mi fakt vadi. mnoho postupov, resp prechodov medzi rifmi, resp temami v skladbe na mna posobilo akoby som dostal facku - myslene v zmysle, ze je tam jeden napad a zrazu bez pripravy uplne jeb nieco co sa tam pre mna osobne nehodi, tak ale kazdy mame ine chute a hudobne citenie, takze verim, ze ako to mne trochu vadilo, tak sa to bude x ludom pacit. a fakt sa to cele vlecie do..nikam...je to rozvlacne, bez nejakej zmeny tempa a posobi to akoby to tak muselo byt, lebo sme si povedali, ze to natiahneme na taku minutaz

inac ten je web je hrozny, ale uplne, ze zle.. menu kdesi v strede, nejaka sekcia s koncertami na stred, co sa nehybe a nemieni zmiznut, potom vlavo akoze obsah stranky a pod nim v divnej polohe rovnake menu ako to, co zavadzia v strede...neviem..mozno dizajnersky experiment, ale  na mna to posobi dost neprehladne..
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 19:47:27 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:48:43 »

ja budem len rad ak sa to bude ludom pacit, mna to ale fakt nepresvedcilo.. treba si hlavne uvedomit kedy kapela vznikla -2004, to je 6 rokov a toto je vlastne cely material ktory za tu dobu vznikol

czie - menej pit a trtkat v skusobni a viac skladat k veci
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:50:56 »

inac ten je web je hrozny, ale uplne, ze zle.. menu kdesi v strede, nejaka sekcia s koncertami na stred, co sa nehybe a nemieni zmiznut, potom vlavo akoze obsah stranky a pod nim v divnej polohe rovnake menu ako to, co zavadzia v strede...neviem..mozno dizajnersky experiment, ale  na mna to posobi dost neprehladne..
resp teraz si uvedomujem, ze to je len u mna to menu nastred, lebo mam sirokouhlu obrazovku a vpravo mam v opere nahlad listov..ale aj tak ta stranka na mna posobi nejako divne :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:58:13 »

resp teraz si uvedomujem, ze to je len u mna to menu nastred, lebo mam sirokouhlu obrazovku a vpravo mam v opere nahlad listov..ale aj tak ta stranka na mna posobi nejako divne :)

U mna je ta stranka zasa vlastne len na pravej polovici monitora, tiez mam sirokouhly. Na polovici obrazovky mam len cierny podklad Smútim
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:58:39 »

co je ale podozrive je zaciatko pesnicky In the Storm..  teraz uplne bez srandy je to to iste co Miro Jaros- Na dne mora..   uz 10 minut sedim a rozmyslam ze co mi to pripomina
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 19:59:04 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #21 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:03:10 »

U mna je ta stranka zasa vlastne len na pravej polovici monitora, tiez mam sirokouhly. Na polovici obrazovky mam len cierny podklad Smútim
to som si uvedomil, az som to pozrel v hnusnom IE...ale to bude chyba prehliadaca asi Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #22 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:06:40 »

ja mam safari a lava polka stranky prazdna vsetky udaje napravo

Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:08:41 »


czie - menej pit a trtkat v skusobni a viac skladat k veci

Vsak to je zmysel existencie 96% kapiel. :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:09:26 »

Vsak to je zmysel existencie 96% kapiel. :D

tak treba natocit to a nie album  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #25 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:15:57 »

co je ale podozrive je zaciatko pesnicky In the Storm..  teraz uplne bez srandy je to to iste co Miro Jaros- Na dne mora..   uz 10 minut sedim a rozmyslam ze co mi to pripomina

som si vypocul aj ja, ano je to jaros, teda nie jaros, ale ten arab, co to zlozil  :)...je to cele velmi srandovne, hlavne ten spev je teplejsi, jak palivovy reaktor v mochovciach, ale asi to chlapcov bavi, takze secko je v poriadku  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:18:38 »

kaolko- s tym,čo si napisal v tom prispevko ohladne hudby v podstate suhlasím. Tiež by som uvítal,keby kapely / a nie len amatérske/ viac "experimentovali" a nebali sa príst s niečim novym,. Ale na druhej strane,ked niekto chce hrat stary rock,metal-prečo mu v tom bránit alebo vyčítat,že je to nezaujímave,otrepané,že to tu už bolo. To je ako Lubovi Brtanovi ? povedat,že prečo hra "old jazz" a nie dáky nový modern jazz s prvkami a postupmi ktoré tu ešte neboli. No asi preto,lebo ho ten "old jazz" baví.   :drink    Nie každy chce hrat najmodernejšiu hudbu,experimentovat,byt progresivny ,rucat  "všetko stare a stavat len nové". Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:21:57 »

Add experimentovanie... v porovnanim s tym Kamorthonom s rovnakeho styloveho chlieviku je to experimentalny thrash.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #28 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:37:32 »

no, clovek si na chvilku odskoci a kolko hned podnetnych reakcii :) tak pekne postupne

hmmm, zacnem asi tym spevom, uznavam ze to je u vela ludi najviac diskutovana tema - ci je dobry ci nie...v podstate mne sa viktorov spev paci a to ako naspieval to CD este viac, zvykli sme si u neho na vselibarsco ale s tym ako to naspieval som minimalne ja spokojny, kazdopadne, pravda je ze tym zvykom si neviem vytvorit odstup a povedat objektivne, ze co by som povedal, kebyze je to niekoho ina kapela a ja tie songy pocujem prvykrat...kazdopadne kolko ludi tolko chuti ja som na heavymetale 80. rokoch vyrastal a tym padom je jasne ze sa to prejavi aj na vlastnej tvorbe a ked sa mi paci takato hudba nezacnem robit uplne nieco ine "moderne" len nech som pozer, nebudem robit hudbu, ktora sa mi nepaci alebo jej nerozumiem len preto ze je "moderna"
dlzka songov, jasne, niektore su dost dlhe a clovek casom zistuje ze zbytocne, novsie songy su aj myslim ze budu o dost kratsie
stranka, ked sa vam nepaci, otvorte si www.bandzone.cz/noredemption   krasny neosobny "profilovy" web...stranku nam robi nas gitarista, podla mna je v tychto veciach velmi sikovny, kazdopadne nejdeme sa s nou uchadzat o "najlepsiu stranku roka"  ale myslim ze funkcne staci, takisto je to o zvyku a ako som uz pisal aj so songami, aj na stranku som zvyknuty
co sa tyka piesne in the storm, vznikala este davno pred superstar, neviem ani aku pisesn od jarosa mas na mysli, ani to nejdem zistovat, nepotrebujem ti dokazovat ze som ho nevykradol, kedze nepatri do okruhu kapiel, ktore maju na tvorbu vplyv :)  mozno nakoniec on vykradol nas :D
hmmm a s dlzkou kapely takto...rok 2004 tam je preto lebo vtedy sa chalani rozhodli ze "urobia kapelu" v skutocnosti vsak sa veci ustalili a tvorba vznikala koncom roka 2006 a toto su piesne z obdobia 2006-2008..bohuzial bol bubenik rok prec, spevak pol roka a my sme nejak sa zmierili s tym ze sa vratia a stagnovali..takze opravujem karola, nie, toto nie je material ktory vznikol v rokoch 2004-2010

s tym zanrom, aj ked sa niekam posunieme, neverim, ze niekam do najmodernejsich najviac podladenejsich a neviem akych odrod..proste robime taku hudbu ktora sa nam paci, kebyze mam robit hudbu preto aby som bol moderny a nemalo by to byt uprimne, kedze sa mi tie moderne odrody nelubia, to by nemalo zmysel...my necakame ze prerzime na poli moderneho metalu tu sa ti to karol myli, modernost nie je prioritou
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:40:37 »

dakujem za reakciu k veci  Zdravíčko  nech sa dari, makajte nech su veci ak nie moderne, tak teda aspon kvalitne spravene  Na zdravie! kazdopadne na tom 80s som vyrastal aj ja.. myslim ze to nie je ale az tak smerodajne v tom co bude clovek zakonite hrat.. to by sa ta hudba nikam nehybala
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 20:42:30 od kaolko » Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 23 otázok.