Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Október , 2024, 15:32:21
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: No Redemption  (Prečítané 15226 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #30 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:44:11 »

oravaci su 20 rokov popredu v tomto :)

a to akoze ktori ?  :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #31 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:50:06 »

a to akoze ktori ?  :)

spytaj sa geburu ten ti to vysvetli
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:53:35 »

som si vypocul aj ja, ano je to jaros, teda nie jaros, ale ten arab, co to zlozil  :)...

Zlozil 3 akordy za sebou, co su tam rovnake?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #33 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:54:19 »

spytaj sa geburu ten ti to vysvetli

normalne si ma dostal, na SGP som zabudol  :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #34 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:57:50 »

Zlozil 3 akordy za sebou, co su tam rovnake?

vypocuj si :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 14. Apríl , 2010, 21:00:45 »

 kua a káždý zas hladá,hladá a hladá k.........y    Nechajte ma vydýchať   Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 14. Apríl , 2010, 21:04:35 »

kua a káždý zas hladá,hladá a hladá k.........y    Nechajte ma vydýchať   Na zdravie!

A ved co ine sa tu da robit? :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #37 kedy: 14. Apríl , 2010, 21:06:12 »

paci sa mi ze som len naznacil podobnost zo srandy a uz sa toho chytaju klasicki experti vyborne  Bavím sa skvele pritom slo len o srandicku ze je to dost podobne..  vobec to neni ze by niekto kopiroval nieco..  jaros si stiahol no redemption z torrentov 2 tyzdne rpedtym ako to rastis zmastroval aby mohol rok predtym vydat album kde je ten song.. gratulieren mate doktorat z cestovania v case  Bavím sa skvele ach jaj..
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 14. Apríl , 2010, 21:13:09 »

vypocuj si :)

Na zaciatku pocujem ten "3 chord progression", spev je ina linka aj cely song. Takto by si do kopru mohol poslat celu punkovu scenu.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #39 kedy: 14. Apríl , 2010, 21:18:56 »

Na zaciatku pocujem ten "3 chord progression", spev je ina linka aj cely song. Takto by si do kopru mohol poslat celu punkovu scenu.



ja som si to len zo zvedavosti pustil, lebo kaolko napisal, ze sa to podoba, nic som neanalizoval, ani to robit nejdem, podla mna sa to tiez dost podoba, ale inak mi je to uplne jedno  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #40 kedy: 15. Apríl , 2010, 14:37:11 »

Nechcem to nejako kritizovat, lebo sa do takejto muziky nevyznam, beriem to len z toho uchylackeho hladiska ze uz muziku vacsinou beriem ako taky "studijny" material. Proste riesim ako to hra, ako to je zmixovane a podobne.
Tu sa mi nepaci napriklad kopak, zvuk basy, obcas mam dost silny pocit ze gitara neladi v polohach atd.
Ale ak sa na to ludia bavia na koncertoch a slape to , tak potom je vsetko ok, z nahravky ma to nejako nebavi.


....."Semish" mi hovorí zo srdca.....s tým spevom to možno spravilo to štúdio, že je takmer bez šťavy a že pôsobí tak bojazlivo.....bubeník by mal na sebe veľmi ale veľmi zamakať, ten kopák je veľmi zlý.....nechcem to preháňať ale opakujem to veľmi zlý.....gitary sú také aké sú.....

.....mal som trpezlivosť na dve pesničky a mali ste celkom dobrý timing......to sa mi páčilo......

.....môj osobný názor je, že to treba remastrovať a dať tomu seriózny šat, kým sa to rozhodnete predávať.....ešte vás čaká veľa, veľa práce  Popiskujem si
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 15. Apríl , 2010, 14:46:55 »

Preco mi zmizol prispevok Huh!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 15. Apríl , 2010, 14:48:12 »

Preco mi zmizol prispevok Huh!

zrejme ti ho omylom zmaaazli pocas mazania celeho bloku chujovin co sa tu popisali..  ale kedze viem ze existuje este aj kos, tak ak bol k veci tak ti ho mozno aj znova zaktivuju  Na zdravie!
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:01:16 »

zrejme ti ho omylom zmaaazli pocas mazania celeho bloku chujovin co sa tu popisali..  ale kedze viem ze existuje este aj kos, tak ak bol k veci tak ti ho mozno aj znova zaktivuju  Na zdravie!

Aha, no fajn. Som teraz nechapal, ze preco to je zmazane, ved som sa vyjadroval k veci.  Som frajer
Zaznamenané
wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #44 kedy: 15. Apríl , 2010, 17:25:01 »

....."Semish" mi hovorí zo srdca.....s tým spevom to možno spravilo to štúdio, že je takmer bez šťavy a že pôsobí tak bojazlivo.....bubeník by mal na sebe veľmi ale veľmi zamakať, ten kopák je veľmi zlý.....nechcem to preháňať ale opakujem to veľmi zlý.....gitary sú také aké sú.....

.....mal som trpezlivosť na dve pesničky a mali ste celkom dobrý timing......to sa mi páčilo......

.....môj osobný názor je, že to treba remastrovať a dať tomu seriózny šat, kým sa to rozhodnete predávať.....ešte vás čaká veľa, veľa práce  Popiskujem si

diky za nazor, iste, musime na sebe vela pracovat, ved sa nehrame na najvacsich borcov ale v podstate "zaciatocnikov" s prvym albumom - demo albumom..nebolo to nahravane v profi studiu s najlepsou technikou, urcite to je aj pocut, kedze vsak nie sme bohaci, bolo to prve nahravanie, skusenosti ziadne...za studio by sme sa nedoplatili, ked pomyslim kolko hodin nahravania sme s tym stravili. Prave preto sa Rasto ukazal byt ako najlepsia volba a my sme s tym (v ramci vsetkych okolnosti) spokojni. Ked zacneme zarabat zaplatime si profi studio a snad sa to odrazi aj na zvuku (a samozrejme dovtedy aj trocha pocvicime :) takto ale, kedze vsetci sme studenti nie z bohacskych rodin, sme zvolili pre nas najvyhodnejsiu cestu...ze aj v ramci danych podmienok to mohlo byt lepise? urcite ano. to vsak ale mozme tvrdit o vsetkom.

vec druha - kopak - ano...to je to co vadi aj mne, nerad sa vyjadrujem k veciam ktorym moc nerozumiem, kdze nie som bubenik, ale obcas mam tiez pocit ze ho tam drba jak sa mu zachce, niekedy mam pocit ze je ho tam strasne vela, nahusto...ako mu to vyhovorim, baranovi? :) teda ak si tym zlym kopakom myslel  nieco podobne?
spev hej, mozno vsetci sme boli z toho trosku nervozni, prvykrat nahravali atd atd, je mozne ze aj tym spev utrpel a nazivo je viac energickejsi. a mozno nie. treba dojst posudit na koncert Žmurk

urcite na sebe pomakame. neprisli sme s albumom typu "tu sme, majstri sveta"
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.