Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 14:23:08
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cestou na mesic se stalo neco divneho  (Prečítané 9421 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
GHS
Hosť
« kedy: 15. Apríl , 2010, 09:46:15 »

 Co poviete na toto?
 

 http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2010/cestou-na-mesic-se-stalo-neco-divneho
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 15. Apríl , 2010, 10:23:06 »

Tu je dokaz:   Som metlak
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 15. Apríl , 2010, 12:46:55 »

Akurat som to dopozeral cele.
Je az neskutocne, ako dlho sa dokaze zatajit takato falos hviezdnej velkosti. :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 15. Apríl , 2010, 13:28:14 »

Je az neskutocne, ako dlho sa dokaze zatajit takato falos hviezdnej velkosti. :)

Si si nejako moc isty.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 15. Apríl , 2010, 13:32:17 »

Si si nejako moc isty.  :)
To sa da aj o Tebe povedat. :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 15. Apríl , 2010, 13:35:03 »

To sa da aj o Tebe povedat. :)

A v com?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 15. Apríl , 2010, 13:46:33 »

a neni to fuk?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #7 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:33:21 »

velmi zaujmavy dokument, a ak je to naozaj pravda tak potom... ale neskutocne sa divim nad niektorymi ignorantami tu na fore, ktory mavnu rukou nad tymto medznikom a radsej riesia prijebane struny  :) nie tiene ? to neni nikomu cudne, to poskakovanie ? ta zem ako to zaberali ? mne sa to zda teda dost uz teraz spochybnene a dokument sa mi paci - mam rad taketo dokumenty, kde su spomenute aj fakty, ktore sa vymykaju spravaniu, keby naozaj na mesiaci boli.
« Posledná zmena: 15. Apríl , 2010, 15:33:42 od mario bross » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:37:07 »

velmi zaujmavy dokument, a ak je to naozaj pravda tak potom... ale neskutocne sa divim nad niektorymi ignorantami tu na fore, ktory mavnu rukou nad tymto medznikom a radsej riesia prijebane struny  :) nie tiene ? to neni nikomu cudne, to poskakovanie ? ta zem ako to zaberali ? mne sa to zda teda dost uz teraz spochybnene a dokument sa mi paci - mam rad taketo dokumenty, kde su spomenute aj fakty, ktore sa vymykaju spravaniu, keby naozaj na mesiaci boli.

A co Ti to da ta pochybnost? Ak by som mal pochybovat nad pomaly vsetkymi historickymi udalostami a "pravdami" a za vsetkym hladat nejake tajnosti, manipulacie, konspiracie, tak si to fakt neviem predstavit. Vzdy mi pride logickejsie a rozumnejsie "verit" aj s vyhradami kvazi zauzivanym a oficialnym verziam, aj ked su mozno trosku dotvorene, co je aj bolo pri vyklade historie uplne bezne, ako vsetko relativizovat a spochybnovat.
« Posledná zmena: 15. Apríl , 2010, 15:37:33 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #9 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:37:14 »

hladajte dalej a najdete aj seriozny dokument ktory vyvracia vsetky tieto "argumenty". Tiez som sa  o to kedysi zaujimal
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #10 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:39:47 »

daj link ak mas, mna bavi ked taketo nieco najdem a mozem nad tym rozmyslat a aj ked to neni pravda, tak je to take pre mna napatie, ako ked citas detektivky alebo nie podobne :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #11 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:40:04 »

Aj mna to celkom zaujima, ze kde je vlastne pravda v tychto svetovych zalezitostiach... Ale potom sa zastavim a poviem si: Naco? Kvoli tomu, aby som si (alebo si) povedal/i, ze maju pravdu zistim, ze vela casu pretieklo, za ktory sa dali urobit nejake ciny, praca, vysledok... :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:41:03 »

historia je taka ako ju zaznamenal clovek co je zaznamenaval za danej ery :) ale ak by niekto chcel tak mexiko ma vlastny vesmirny program v Cape Juanaveral Baja za 500e na mesiac.. bez jedla
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:42:22 »

historia je taka ako ju zaznamenal clovek co je zaznamenaval za danej ery :)

To tak casto nie je. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #14 kedy: 15. Apríl , 2010, 15:43:46 »

hladajte dalej a najdete aj seriozny dokument ktory vyvracia vsetky tieto "argumenty". Tiez som sa  o to kedysi zaujimal

sak to hod sem, ak vies, kde sa to da pozriet, ja mam tiez rad taketo veci :)..aj ked radsej uz neverim nikomu a nicomu, to je najlepsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.