Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 20:28:11
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cestou na mesic se stalo neco divneho  (Prečítané 9430 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #30 kedy: 06. Máj , 2010, 09:40:06 »

opakujem Rusi by ich zežrali aj s ponoškami keby tam neboli a oni to pčlivo monitorovali  Je mi do plaču Je mi do plaču Je mi do plaču Je mi do plaču
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #31 kedy: 06. Máj , 2010, 10:39:20 »

momentalne citam knihu o vselijakych konspiracnych spolkoch v historii ludstva a je to zaujimave citanie, ale citam to len zo zvedavosti, nie preto aby som zistil "kde je pravda".

Tiez som par cital a dokonca aj tam sa prostrednictvom historickych faktov manipuluje a skresluje. Dost sa totiz rozchadzali, co svedcilo o "upravach" od autorov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 06. Máj , 2010, 11:06:22 »

Studovanie konspiracii je cesta do pekla. Niektorym ludom z toho uplne preplo a mam za sebou par rozhovorov s takymi ludmi a cloveku sa chce plakat. Nehovorim, ze treba verit vsetkemu, ale tazky relativizmus podla mojho osobneho nazoru vedie k niecomu podobnemu ako je syndrom vyhorenia. Proste taky clovek moze presediet 3 roky nad knizkami, dokumentmi, internetovymi sajtami a nakoniec si aj tak musi priznat, ze nic nevie, nema nijaku spatnu vazbu k svojmu "vyskumu" Smútim
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #33 kedy: 06. Máj , 2010, 11:17:19 »

ako bytost obdarena nejakymi skusenostami a rozumom, by si aj mal uvazit, ze ci ten pad dvojiciek bol koser...  nevravim, ze to spravila amerika, ale to, ze to nespadlo vdaka lietadlu. Ta veza nemoze spadnut volnym padom - tolko betonu a ocele pane rovnako, ako kovova gulicka spustena vedla veze ? osobne si ani neviem predstavit roztavenie ocele leteckym benzinom a ... taky presny pad... tim inzinierov co odpaluju kominy a budovy to musia mat presne vyratane... toto neni konspiracia podla mna je to jedna cast faktov, ktora hovori, ze na tom nebolo nieco v poriadku...ako krtko spomenul tych DOKAZOV je viac
« Posledná zmena: 06. Máj , 2010, 11:17:35 od mario bross » Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #34 kedy: 06. Máj , 2010, 11:24:22 »

Studovanie konspiracii je cesta do pekla. Niektorym ludom z toho uplne preplo a mam za sebou par rozhovorov s takymi ludmi a cloveku sa chce plakat. Nehovorim, ze treba verit vsetkemu, ale tazky relativizmus podla mojho osobneho nazoru vedie k niecomu podobnemu ako je syndrom vyhorenia. Proste taky clovek moze presediet 3 roky nad knizkami, dokumentmi, internetovymi sajtami a nakoniec si aj tak musi priznat, ze nic nevie, nema nijaku spatnu vazbu k svojmu "vyskumu" Smútim

presne toto si ja myslim o nabozenstvach  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #35 kedy: 06. Máj , 2010, 11:27:42 »

Tiez som par cital a dokonca aj tam sa prostrednictvom historickych faktov manipuluje a skresluje. Dost sa totiz rozchadzali, co svedcilo o "upravach" od autorov.

jasne, ved ja to ani neberiem ako nejaky dokaz k pravde - iba ma zaujima nazor a dalsi pohlad na vec.
Zaznamenané

o-yep sro
yeah
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 06. Máj , 2010, 11:48:25 »

ako bytost obdarena nejakymi skusenostami a rozumom, by si aj mal uvazit, ze ci ten pad dvojiciek bol koser...  nevravim, ze to spravila amerika, ale to, ze to nespadlo vdaka lietadlu. Ta veza nemoze spadnut volnym padom - tolko betonu a ocele pane rovnako, ako kovova gulicka spustena vedla veze ? osobne si ani neviem predstavit roztavenie ocele leteckym benzinom a ... taky presny pad... tim inzinierov co odpaluju kominy a budovy to musia mat presne vyratane... toto neni konspiracia podla mna je to jedna cast faktov, ktora hovori, ze na tom nebolo nieco v poriadku...ako krtko spomenul tych DOKAZOV je viac
nevem na koho reagujes, ale suhlasim, ze take tie bezne otazky sucasnosti, to stoji zato si urobit nazor, ale ked niekto porovnava obamovu fotku s usama bin ladinom, alebo robi statistiky kolko % zidov posobi v medialnom priestore tak to je presne ta cesta do pekla.

presne toto si ja myslim o nabozenstvach  Na zdravie! Bavím sa skvele
Nic, co je extremne neni dobre.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #37 kedy: 06. Máj , 2010, 12:36:15 »

Nic, co je extremne neni dobre.

praveze toto je najvacsi omyl veriacich ludi..tu bud veris alebo nie a ak veris, mas sa PRESNE riadit tym, co ti v tom kostole vravia. Len bohuzial 99.9% ludi, co si hovoria, ze veriaci, si vyberaju iba to co chcu a tym sa riadia a ked nieco vedome porusuju (trebars sex pred svadbou, to je asi najcastejsie), tak povedia, ze su iba ludia a nie su dokonali a bla bla bla...toto je najvacsie pokrytectvo veriacich ludi..viem, ze som mimo temy  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #38 kedy: 06. Máj , 2010, 12:39:01 »

nechapem co ma sex pred svadbou s vierou.. ale tak dobre no  Bavím sa skvele lebo to je len nejaky precedens co zaviedla rimskokatolicka cirkev.. ja som evanjelik a ked som chodil na konfirmacnu pripravu tak sa ma kamaratky pytali ci si nechcem zatrtkat.. divne to tam mate v tej RKC
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #39 kedy: 06. Máj , 2010, 12:42:33 »

nechapem co ma sex pred svadbou s vierou.. ale tak dobre no  Bavím sa skvele lebo to je len nejaky precedens co zaviedla rimskokatolicka cirkev.. ja som evanjelik a ked som chodil na konfirmacnu pripravu tak sa ma kamaratky pytali ci si nechcem zatrtkat.. divne to tam mate v tej RKC

sex nema takmer nic s vierou, akurat, ze je to 6. prikazanie, ale asi polovica ludi, co chodia do kostola ani to desatoro neovladaju  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #40 kedy: 06. Máj , 2010, 12:47:57 »

sex nema takmer nic s vierou, akurat, ze je to 6. prikazanie, ale asi polovica ludi, co chodia do kostola ani to desatoro neovladaju  Bavím sa skvele
nezosmilnis = nebudes trtkat s inou jak so svojou zenskou
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 06. Máj , 2010, 12:49:11 »

no ja neviem sex len po manzelstve by som nazval rovnakym fetisom ako pedofilia knazov a teraz preco - manzelstvo v cirkvi znamena uzatvorenie zmluvy pred Bohom. To znamena ze si ulietavame na tom ze az raz budeme mat sex az ako manzelia budeme vtom traja.. a ten treti sa bude na to pozerat, cize sa nam to lubi ze nejaka etericka bytost nas bude sledovat prvykrat kopulovat..  :) slovo zosmilnit v biblii ma zmysel 'porusenie zmluvy manzelskej' kedze som ziadnu zmluvu nikdy nemal preto mam pici lebo nedoslo k poruseniu  Bavím sa skvele chapes..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 06. Máj , 2010, 12:49:32 »

nezosmilnis = nebudes trtkat s inou jak so svojou zenskou
\

prakticky si ma predbehol..
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #43 kedy: 06. Máj , 2010, 12:51:07 »

nezosmilnis = nebudes trtkat s inou jak so svojou zenskou

to mas odkial? lebo ked som ja chodil do kostola, tak vsetko okrem sexu po svadbe bolo smilstvo..ale je celkom mozne, ze odvtedy RKC zmenila na toto nazor, lebo ovecky stale odchadzaju z kosiara, stado sa stale zmensuje..najnovsie ma pobavilo, ked som cital, ze RKC nevylucuje, ze vo vesmire existuje zivot, toto za mojich cias keby niekto povedal, tak farar okamzite zacne z neho vyhanat diabla  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
yeah
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 06. Máj , 2010, 16:06:50 »

praveze toto je najvacsi omyl veriacich ludi..tu bud veris alebo nie a ak veris, mas sa PRESNE riadit tym, co ti v tom kostole vravia. Len bohuzial 99.9% ludi, co si hovoria, ze veriaci, si vyberaju iba to co chcu a tym sa riadia a ked nieco vedome porusuju (trebars sex pred svadbou, to je asi najcastejsie), tak povedia, ze su iba ludia a nie su dokonali a bla bla bla...toto je najvacsie pokrytectvo veriacich ludi..viem, ze som mimo temy  Bavím sa skvele
A ty kde zijes? Vo Wonderlande? Laskavo obcas vyjdi medzi ludi, aj medzi mladych a skus si oprasit svoje vedomosti a konfrontovat ich so skutocnym zivotom. 
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.138 sekund, 22 otázok.