Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 21:10:03
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rockový gitarový piatok 30.4. - workshopy, prezentácie, koncerty  (Prečítané 21937 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 04. Máj , 2010, 08:40:50 »

Ta Bratislava je asi fakt obrovská. Kde to je ten klub,v Prievoze? Tam dopľujem z každeho konca Bratislavy.  Bavím sa skvele Všetci ste lenivci a radšej budete čumet na monitor a pindat ako je to s koncertami v Ba bieda. Bavím sa skvele

On je sice v prievoze, ale v priemyselnej zone, v areali akychsi skladov kde je zla dostupnost, ale kto chce sa tam dostane.
Ja som tento krat uprednostnil jamku v centre, takze nie, doma na riti som urcite v piatok nesedel :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 05. Máj , 2010, 19:37:55 »

Neni to zle miesto, akurat ze tu su ludia zvyknuti, ze ked niekde cestuju dlhnsie jak 20 minut tak je to uplna rit sveta .... a skoda, lebo ten rock and roll je velmi priijemny priestor ...
miesto, kam cestujes dlhsie jak 20 minut je rit sveta. mam prilis malo casu na to, aby som ho zajebal len tak cestovanim a este k tomu na miesto, kde sa ako host citim totalne napicu. aj som tam chcel ist, ale ked som zistil kde to je, tak som sa na to vysral. po posranom pracovnom tyzdni si kurvadobre rozmyslim, kde zrelaxujem a ist na miesto, kde mam nervy jak dlho sa tam jebem a jak mizerne sluzby tam poskytuju (hostom, ne kapelam) mi za to proste nestoji.

a ocividne kopcu dalsich ludi. keby tu blbu lokalitu aspon vychytali sluzbami, nepoviem, ale takto... nah

disclaimer: krehkejsim naturam radim brat tie nadavky s nadhladom, mam za sebou proste len dlhy den  Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 05. Máj , 2010, 19:38:24 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #32 kedy: 05. Máj , 2010, 23:28:32 »

podla tejto teórie 20tich minút je pre mňa v Blave riť sveta každé miesto :-)
bo z vlčieho hrdla sa kamkoľvek dostať do 20 minút je tak najbližšie nejaké pole...a to nehovorím o tom keď docestovávam z trvalého bydliska. To je riť sveta celá blava aj s priľahlými dedinami :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 06. Máj , 2010, 22:43:33 »

On je sice v prievoze, ale v priemyselnej zone, v areali akychsi skladov kde je zla dostupnost, ale kto chce sa tam dostane.
Ja som tento krat uprednostnil jamku v centre, takze nie, doma na riti som urcite v piatok nesedel :)
babmbus, ty povies, ze niekde dojdes a  o 15 minut to uz neni pravda :)
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.