Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 21:27:24
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Devin Townsend  (Prečítané 33224 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 07. Január , 2010, 17:50:45 »

lebo hraju tie iste party obaja :D
Zaznamenané

the_zako
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114


...and the blowjob is perfect last minute gift!


« Odpoveď #16 kedy: 09. Január , 2010, 13:09:44 »

idete ho niekto kuknut na brutal asfalt?
Zaznamenané

Drevo, káble, kde - tu žiarifka a dajaké tlačítka...
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #17 kedy: 09. Január , 2010, 13:42:04 »

idete ho niekto kuknut na brutal asfalt?

rád bych, ak bude financ.


kua, ale chýba tam gene hoglan.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #18 kedy: 09. Január , 2010, 13:45:00 »



takto mám devina asi najradšej :) ale aj tie jeho normálne veci sú veľmi silno dobré  Zdravíčko

resp. takto

« Posledná zmena: 09. Január , 2010, 13:48:09 od johnzo » Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #19 kedy: 11. Január , 2010, 00:29:39 »

idete ho niekto kuknut na brutal asfalt?

zvazujem tiez ist, snad sa podari
devin, diablo swing je pre mna must see

a 2 drummerov by som si tiez rad pozrel




Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #20 kedy: 13. Január , 2010, 11:32:41 »

Devin Townsend je najvecsi kral..jeden z tych ktoreho mam "temer" kompletneho na originaloch :-D
Dostal som sa k nemu prostrednictvom platne INFINITY ked som mal asi 14 rokov, a uplne ma to dostalo, tak som postupne zhanal ostatne dosky.
A synchrónne som sa dostal aj k SYL, k tej prvej - Heavy as a really heavy thing čo je skvelá vec.
No aj keď bohužiaľ syl už neexistujú, ich posledný album THE NEW BLACK, je asi môj najobľúbenejší metalový album,
Je to šialenec, ktorý dokáže robiť nespočetné množstvo rozdielnej a pri tom veľmi kvalitnej muziky a ja ho preto obdivujem.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 31. Marec , 2010, 13:04:40 »

tak uz aj devin fici cez axe fx :) vraj aj nazivo..  zrejme mu to vyhovuje, aspon nemusia ludia tahat kopec rackovic a krabiciek
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #22 kedy: 31. Marec , 2010, 13:10:59 »

tak uz aj devin fici cez axe fx :) vraj aj nazivo..  zrejme mu to vyhovuje, aspon nemusia ludia tahat kopec rackovic a krabiciek

Devin hra v zasade na to, za co mu platia a nikdy sa tym netajil; vid jeho instruktazne videa. Inak dobry zvuk
« Posledná zmena: 31. Marec , 2010, 13:13:29 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 31. Marec , 2010, 13:13:36 »

Devin hra v zasade na to, za co mu platia a nikdy sa tym netajil; vid jeho instruktazne videa.

:), hej???, ja som myslel ze v tych videach si robi srandu, predsa vzdy hral na mesa recto a peavey, ci sa mylim?

« Posledná zmena: 31. Marec , 2010, 13:13:57 od Semish » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #24 kedy: 31. Marec , 2010, 13:15:32 »

:), hej???, ja som myslel ze v tych videach si robi srandu, predsa vzdy hral na mesa recto a peavey, ci sa mylim?



co si pamatam vzdy Recto, ale vobec sa mu nedivim. Chlap si asi tiez zrata, ci bude vlacit megarack, aleebo jednu dobre hrajucu krabicu; predsa len on netoci take prachy, ze si tieto vydaje pokryje jedna radost (aspon teda myslim)

Tu srandu si nepochybne robil. Ja som s nim cital v nejakom guitarworld, alebo podobne, ze nema problem sa nechat endorseovat; nieco v tom zmysle, ako som pisal hore

Edit pardon, hraval(mozno aj hrava) aj na peavey
« Posledná zmena: 31. Marec , 2010, 13:19:35 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 31. Marec , 2010, 14:22:52 »

nejako sa mi nechce verit ze hudobnik ako devin chodi v otlcenom GMC trucku hrat za benzin a bednu si nosi na podium sam, takze je vdacny za kazde odlahcenie racku. ale samozrejme sa mozem mylit  :)

na druhej strane ex-basak deftones je uz nejaku dobu v kome a bola usporiadana zbierka na "liecbu"...a ked uz sa treba skladat pre jeho rodinu na "liecbu" tak potom neviem kto ma v tej amerike love ked nie muzikant z kapely formatu deftones...

takze ktovie  :)
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 31. Marec , 2010, 14:31:09 »

videl som aj na YT videa z live koncertov co pastovali na ss.oorg fore kde hra nazio na axe :) neviem preco ale nejak si neviem predstavit ze mala firma ako Fractal budu niekoho este tak skoro endorsovat, ale tak mozne to je no..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 31. Marec , 2010, 14:40:49 »

Kks... perfektne mu to hra...  :) :) Ciste, skreslene, sola... vsetko fajn.  Zdravíčko
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #28 kedy: 31. Marec , 2010, 15:00:30 »

nejako sa mi nechce verit ze hudobnik ako devin chodi v otlcenom GMC trucku hrat za benzin a bednu si nosi na podium sam, takze je vdacny za kazde odlahcenie racku. ale samozrejme sa mozem mylit  :)

na druhej strane ex-basak deftones je uz nejaku dobu v kome a bola usporiadana zbierka na "liecbu"...a ked uz sa treba skladat pre jeho rodinu na "liecbu" tak potom neviem kto ma v tej amerike love ked nie muzikant z kapely formatu deftones...

takze ktovie  :)

pista, liecba je uplne o inom. zdravotnictvo v US je sialene, pokial nemas zdravotne poistenie a musis si hradit extremne drahu liecbu, tak kludne moze mat problem aj majetnejsi. Rovnaku zbierku mal aj Schuldiner, ked mal nalez (tumor). Vid aktualna Obamova reforma ..

S tym vozenim racku v otlcenom GMCcku to nebude az tak nerealne podla mna.
Kedysi som sa o tomto rozpraval s Wilsnom po tom, co som cital clanok prave o rovnakom probleme u nich. On ma povodne monstrozny rack od Bradshawa (CAE), ale kedze platili sialene prachy za prevoz tych tazkych rackov ( tusim, ze az okolo 200 000 usd rocne) tak odvtedy zivaky zacali hravat na niekolko nasobne lahsi a spratnejsi gsystem.

« Posledná zmena: 31. Marec , 2010, 15:01:58 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 31. Marec , 2010, 15:04:01 »

its aaaall bout the money its aaall bout the dum dum duh dee dum dum..  asi sa im to fakt financne neoplatilo mat kazdy z nich taku velku herku 100kg ked hraju za tyzden dva koncerty niekedy aj na opacnych stranach statov :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 22 otázok.