Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
22. September , 2024, 07:25:24
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: stojany  (Prečítané 4031 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 13. Júl , 2011, 20:03:01 »

co mam na jednej gitare nitrolak, tak jak som ju roky maval na stojane vzdy v tom istom mieste opretu, tak to na tych miestach dole na tele nechalo po rokoch trochu viditelne otlacky. nitrolaky skratka pracuju stale. a mam pocit, ze prvy raz som to tam spozoroval prave po nejakom pekelne horucom lete, ze sa to tam otlacilo. neviem, ci to mala byt akoze nejaka reakcia s tou gumou na tych tyckach, ale skorej by som povedal, ze sa to tam vytlacilo z vlastnej vahy.

ale zase stary gipson moj ma tiez nitrolak, ale zjavne nejaky iny, ci s primesami, ci uz jaky presne, pretoze na nom za tych 100 rokov neni otlacene nic taketo podobne a to predokladam, ze si v stojanoch odzil svoje, sam ho mam tiez v stojane, dokonca nema ani pavucinu, co inak nitrolaky mavaju po rokoch bezne... ale to uz som asi odbocil...

ale aj tak - nitrolak ma tu krastnu vlastnost, ze cim je starsi a zjazvenejsi, tym viac sexi vyzera, takze ak niekde cosi voci nemu neodporucaju, ja by som prave naopak presne to vyhladaval :)

Aky mas ty džipson, som nejak nepostrehol
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #31 kedy: 13. Júl , 2011, 21:02:11 »

starasi jak ty a este aj logo ma ine, jak mas ty v avatare. ale tak stary jak ja az neni, ale vela  mu nechyba :) inak skaredy a s topom, ze miestni esteti by ho ani neogracali  - skratka take polienko hnusne :)
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 13. Júl , 2011, 21:15:12 »

starasi jak ty a este aj logo ma ine, jak mas ty v avatare. ale tak stary jak ja az neni, ale vela  mu nechyba :) inak skaredy a s topom, ze miestni esteti by ho ani neogracali  - skratka take polienko hnusne :)

Daj foto ci? V podstate som sa z tvojej odpovede nic nedozvedel Bavím sa skvele Ani ci je to lp, sg, alebo co, ani rok. Len som zvedavy, nerypem. A ako vies ako mam stary gibson ja?
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #33 kedy: 13. Júl , 2011, 21:19:52 »

Daj foto ci? V podstate som sa z tvojej odpovede nic nedozvedel Bavím sa skvele Ani ci je to lp, sg, alebo co, ani rok. Len som zvedavy, nerypem. A ako vies ako mam stary gibson ja?

nie tvoj gibson, ale ty jak si stary, to som myslel. ale ty mas nejake 90tkove studio, ci ? inak ked mrknes nejake nase fotky na webe z poslednych rokov, tak to je ono a je to 76.
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 14. Júl , 2011, 06:11:13 »

nie tvoj gibson, ale ty jak si stary, to som myslel. ale ty mas nejake 90tkove studio, ci ? inak ked mrknes nejake nase fotky na webe z poslednych rokov, tak to je ono a je to 76.

Aha Bavím sa skvele nepochopil som. Co si pamatam si mal nejakeho japonca fajneho. Hej mam studio '95
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 22 otázok.