Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 07:26:40
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: stojany  (Prečítané 4033 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #15 kedy: 02. Máj , 2010, 15:29:23 »

stojan na zem je p*čovina aspon u mna   .. iba to v izbe zavadzia a aj tak som gitaru jebnul vzdy radsej na gauc  Bavím sa skvele



ako uz len toto moze dakomu zavadzat ... a vobec ...ako moze gitara v izbe zavadzat? sak ta musi mat svoje misto a vsetko ide bokom ..poskladaj autodrahu do skrine a bude miesta habadej  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 02. Máj , 2010, 15:46:39 »

http://cgi.ebay.com/ELECTRIC-GUITAR-HORIZONTAL-HANGER-WALL-MOUNT-STAND-swe-/230461671347?cmd=ViewItem&pt=UK_Guitar_Accessories&hash=item35a89607b3

kup si radsej poriadny stojan na zem ..tam je mensie riziko ze ti tie kaparizoony jebnu na zem ..ci to chces ako rembranta?.. miesto obrazu?   :)

nie nie.. ja totiz nebyvam doma sam a uz 2 gitary ako take zaberu na zemi vela miesta.. potrebujem realne vyuzit priestor co tu mam..  uz teraz mam 1 gitaru v stojane a furt to posuvam kade tade aby to nezavadzalo..  henten quiklok vyzera velmi dobre.. dik
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 02. Máj , 2010, 15:48:01 »

ste jedine take miesto na nejaky vascsi stojan na zem by bol pod okno v izbe ale tam je za  rpve radiator a za druhe samotne okno.. to by sa krk pokrutil za rok  Bavím sa skvele
Zaznamenané

korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #18 kedy: 30. Október , 2010, 12:02:42 »

hladal som na nete multi stojany a narazil som na toto. v utorok sa do toho pustim

http://www.instructables.com/id/DIY-pvc-multiple-guitar-stand/
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #19 kedy: 13. Júl , 2011, 13:35:00 »

Väčšina výrobcov stojanov uvádza, že ich stojany nie sú vhodné pre nástroje s nitro lakom. Čo to s tým lakom urobí? Vytvorí sa časom otlačok? Provizórne som si na miestach dotyku stojan obalil handrou...iné riešenie? Díky za názory Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #20 kedy: 13. Júl , 2011, 13:52:56 »

Dosť dlho používam bez problémov a strochu o lak stojany nasledovného typu.

http://www.thomann.de/de/rockstand_3fach_stage_gitarrenstaender_tw.htm
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 13. Júl , 2011, 13:57:17 »

Dosť dlho používam bez problémov a strochu o lak stojany nasledovného typu.

http://www.thomann.de/de/rockstand_3fach_stage_gitarrenstaender_tw.htm

Aj tam je napisane ze sa nema pouzivat na gitary s nitrolakom
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #22 kedy: 13. Júl , 2011, 14:24:23 »

Rockstand a Hercules to uvádzajú asi všade. Otázka je, či to aj niečo s lakom spraví (fľak), alebo či sa iba výrobcovia preventívne bránia voči prípadným sťažnostiam zo strany zákazníkov. Ty máš zozadu tiež akýsi fľak, ktorý je pravdepodobne od stojanu - práve tomu sa chcem vyhnúť, hoci tvojej gitare podobné "chybičky" dodávajú to krásne čaro  Zdravíčko
« Posledná zmena: 13. Júl , 2011, 14:26:59 od FakyGrobian » Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 13. Júl , 2011, 15:04:09 »

ta guma co byva na tych stojanoch dodrbava nitrolak..
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 13. Júl , 2011, 15:19:15 »

Rockstand a Hercules to uvádzajú asi všade. Otázka je, či to aj niečo s lakom spraví (fľak), alebo či sa iba výrobcovia preventívne bránia voči prípadným sťažnostiam zo strany zákazníkov. Ty máš zozadu tiež akýsi fľak, ktorý je pravdepodobne od stojanu - práve tomu sa chcem vyhnúť, hoci tvojej gitare podobné "chybičky" dodávajú to krásne čaro  Zdravíčko

Sak to je na nej to krasne.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 13. Júl , 2011, 15:21:49 »

ta guma co byva na tych stojanoch dodrbava nitrolak..

Keby sa ta guma obalila nejakou penou, nieco ako sa dava taka chujovina pod parkety, je to makke a stopy by to nemalo nechat.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #26 kedy: 13. Júl , 2011, 15:35:55 »

tomu nechapem, robia stojany na gitary, ale nie na nitrolakove...to je divne, mohli tam dat nieco co nezposobuje poskodenie laku... ved na gitarach sa vo vacsine pouziva aky lak ? polyuretan ci nitrolak ?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 13. Júl , 2011, 15:50:02 »

ta guma sa da dat dole pod nou je kov malo by to pomoct :D:D
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 13. Júl , 2011, 16:31:24 »

ta guma sa da dat dole pod nou je kov malo by to pomoct :D:D

ano, namiesto flaku od gumy, tam bude skrabanec od kovu.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #29 kedy: 13. Júl , 2011, 16:59:59 »

co mam na jednej gitare nitrolak, tak jak som ju roky maval na stojane vzdy v tom istom mieste opretu, tak to na tych miestach dole na tele nechalo po rokoch trochu viditelne otlacky. nitrolaky skratka pracuju stale. a mam pocit, ze prvy raz som to tam spozoroval prave po nejakom pekelne horucom lete, ze sa to tam otlacilo. neviem, ci to mala byt akoze nejaka reakcia s tou gumou na tych tyckach, ale skorej by som povedal, ze sa to tam vytlacilo z vlastnej vahy.

ale zase stary gipson moj ma tiez nitrolak, ale zjavne nejaky iny, ci s primesami, ci uz jaky presne, pretoze na nom za tych 100 rokov neni otlacene nic taketo podobne a to predokladam, ze si v stojanoch odzil svoje, sam ho mam tiez v stojane, dokonca nema ani pavucinu, co inak nitrolaky mavaju po rokoch bezne... ale to uz som asi odbocil...

ale aj tak - nitrolak ma tu krastnu vlastnost, ze cim je starsi a zjazvenejsi, tym viac sexi vyzera, takze ak niekde cosi voci nemu neodporucaju, ja by som prave naopak presne to vyhladaval :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 23 otázok.