Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 04:38:53
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Peavey vs Vox hlavy  (Prečítané 11479 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 13. Máj , 2010, 22:21:05 »

si tu vsetci pisete vase sarkasticke narazky, ale vam sa zda ze prachy len tak rastu na luke?
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
udry
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 13. Máj , 2010, 22:32:45 »

4x koncove lampy - cca 50 eur/4ks

No,neviem,neviem.   Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #47 kedy: 13. Máj , 2010, 22:32:52 »

to nikto nevravel.. ale vybral si si proste nakladny konicek.. aj kebyze sa venujes miesto toho rybarceniu tak furt kupujes vlasce, blyskace hentaky podberak, hentaku kktinku.. vies jak.. no.. musis si sam uvedomit kolko chces investovat, aky ches asi zvuk, v klude si sadni nad to, napis si na papier vsetko co od toho chces, si vezmi ze ceny sli velmi velmi nadol a aj trh ponuka viac veci nez napr 7 rokov dozadu ked sme to riesili my s chalanmi a tak.. proste sa da vybrat
Zaznamenané

tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 13. Máj , 2010, 22:39:42 »

to mi je jasne vsetko, a podla toho co to pisete to neni hrozne, ale v nejakom videu nejaky tipek vravel ze sa odchadzaju rocne, a to by som za 3 roky na vymeny vysolil viac jak za celu hlavu, to by som sa na to vysral a kupil si trandak.
co sa tyka vyberu, podla mna je to skor prekliatie, ked je niecoho vela, tak si (minimalne ja) nedokazem vybrat...
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #49 kedy: 13. Máj , 2010, 22:47:53 »

no nevrav, fakt?  Bavím sa skvele
zo stalim prijemom sa lahsie riesi ludia, ja ho ale zatial nemam, takze radsej sa pytam teraz nez aby ma potom neskor porazilo...
tak si kup nieco s cim vydrzis pokial budes mat staly prijem a dovtedy ta to bud prejde, prestanes riesit, zaobstaras si lampozruta alebo pride koniec sveta
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #50 kedy: 13. Máj , 2010, 23:23:13 »

na tvojom mieste by som zvazoval nieco od line 6ky ked sa ti nechce investovat do lamp.

ak by si, ale zvazoval nieco low end lampove tak moze byt bugera alebo aj vk celkom dobra volba. Treba pobehat obchody a poskusat, co ti najviac vyhovuje, pokukat inzeraty a rozhodnut sa.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #51 kedy: 14. Máj , 2010, 11:23:58 »

lampy pokial nie si zvukovy vyskumnik, ale normalne budes hrat a neriesit kokotiny, tak budes vymienat iba obcas. v domacom preampe mam male ecc83 uz vyse 10 rokov a nedaval som tam vtedy nove, ale nejake polohistoricke uz nevime ake presne.

v aparate co s nim hram par hodin tyzdenne a vlacim ho kade-tade vydrzia koncove lampy 2-3 roky a potom zacnem mat pocit, ze uz si to zvukovo zasluzi vymenit.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 14. Máj , 2010, 11:31:46 »

v domacom preampe mam male ecc83 uz vyse 10 rokov a nedaval som tam vtedy nove, ale nejake polohistoricke uz nevime ake presne.


šak skus tam dat nové,čo to urobí  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #53 kedy: 14. Máj , 2010, 11:46:39 »

šak skus tam dat nové,čo to urobí  :)

ja som strasne lenivy na taketo vselijake experimentovania a skusania, respektive na to ani nemam cas :)
Zaznamenané
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 14. Máj , 2010, 13:35:08 »

inac ked uz tu je rec o lamach, nepoznate niektor stranku kde by som sa docital jak funguju?
chodil sice na elektrinu, ale preferoval by som nieco kde je to viac po lopate, v skole mam hovadin dost  Bavím sa skvele
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #55 kedy: 14. Máj , 2010, 13:36:50 »

inac ked uz tu je rec o lamach, nepoznate niektor stranku kde by som sa docital jak funguju?
chodil sice na elektrinu, ale preferoval by som nieco kde je to viac po lopate, v skole mam hovadin dost  Bavím sa skvele
http://www.musicreport.sk/kategorie/clanky/lamparen/
napr
Zaznamenané
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #56 kedy: 14. Máj , 2010, 13:48:37 »


jeee, citam teraz 1 diel, zrovna nieco podobne som si predstavoval  Na zdravie!
ked mas rovnaky nick, asi to aj pises ze?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #57 kedy: 14. Máj , 2010, 15:26:30 »

nad Randallom si nerozmyslal? Robia vraj dobre pololampy, na metal su fasa
Zaznamenané
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 14. Máj , 2010, 15:33:55 »

rozmyslal, spociatku som chcel vlastne randall trandak, ale vetsina tutopritomnych ma zdrbali ze som magor a nech kupujem lampu,
no a na Valvekinga z viacerych miest pocul ohlasi, nad nad kompromisom vo forme pololampy ma ani nenapadlo mysliet  Bavím sa skvele
neviem, stve ma ze je tolko kua moznosti, jak si ma clovek vybrat.
viem ze az budem skusat kvazi "svoj" aparat, tak by ma mal ohromit ako ma ohromila gitara ked som ju mal prvykrat v rukach. bolo by ale dobre napred vediet medzi akymi znackami mam hladat.

inac basak nema Randall moc rad, asi by po mne na skuskach zazeral  Bavím sa skvele
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #59 kedy: 14. Máj , 2010, 17:44:28 »

rozmyslal, spociatku som chcel vlastne randall trandak, ale vetsina tutopritomnych ma zdrbali ze som magor a nech kupujem lampu,
no a na Valvekinga z viacerych miest pocul ohlasi, nad nad kompromisom vo forme pololampy ma ani nenapadlo mysliet  Bavím sa skvele
neviem, stve ma ze je tolko kua moznosti, jak si ma clovek vybrat.
viem ze az budem skusat kvazi "svoj" aparat, tak by ma mal ohromit ako ma ohromila gitara ked som ju mal prvykrat v rukach. bolo by ale dobre napred vediet medzi akymi znackami mam hladat.

inac basak nema Randall moc rad, asi by po mne na skuskach zazeral  Bavím sa skvele
chlapci tu zase riešia koko*tiny ja som kupil cca do 400 eur box kustom a hlavu valveking a som nadmieru spokojny a to hrame hard rock a metal s kapelou ale ked chceš dačo lepšie tak moj nazor je peavey 5150/6505 alebo nejaku mesu staršiu ... treba si vyskušať
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.